[film] Green Street Hooligans

Czy lubicie film Green Street Hooligans ?


  • Total voters
    0

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Hej!

Wczoraj obejrzałem film Green Street Hooligans. Według mnie jest to jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Co w sądzicie ?? Nie lubie kilku momentów (szczególnie na końcu jak ten kolo Tommy [z Millwall] zabija Pete'a ;/). Co wy sądzicie o tym filmie?? Głosujcie i piszcie!

Pozdro darkrider

P.S.: Robie sobie signe i avka o GSH :p

signa :
gshsigna2uj.png
:p

avek:
gshavatar0xs.png
:p
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Film oglądałem i bardzo mi się podobał (patrz sygnatur, avatar, userbar
biggrin.gif
). Najlepszy moment to chyba ta pierwsza bijatyka, chociaż cały film jest świetny
biggrin.gif
A nojgorsza rzeczywiście jest śmierć Pete
sad.gif
To była moja ulubiona postać, bo Frodo w dresiku nie pasuje ;p

QUOTE I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air,
They fly so high,
Nearly reach the sky,
Then like my dreams,
They fade and die.
Fortune's always hiding,
I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.


To chyba każdy powinien znać
biggrin.gif
A i jeszcze było fajne jak Bover pod koniec tak z kopa wziął tego kumpla Tommy'ego przy samochodzie
smile.gif


Pozdrawiam
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Nie rozumie czemu tak was martwi ta Smierc Pete'go , gdyby nie zginal ten film bylby jak telenowela xD , tylko wedlug mnie po tym , oni powinni skopac Toma'a x] , Film serio mi sie podobal x] , draznilo mnie tylko ze glowna role gral "Frugo" ( jasne ze on jakiegos typa by tam sklepal ) , tak btw temat o gse juz byl
tongue.gif
( ale cos go znalesc nie moglem , wiec sie ciesze ze ktos go odtworzyl ) , gra aktorow byla bardzo dobra jak i "nastrojowa" muzyka ^^ , tyo tyle x]
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Film bardzo dobry choć nie idealny... Były momenty, kiedy się trochę denerwowałem...
Np. na końcu nie wiem czemu dali jakże niepasującą muzę, do bijatyki. Polało się, wyszło z tego masło maślane i ckliwe zakończenie... Reszta filmu świetna...

Najlepiej jak na bijatykach, goście startowali na siebie i wchodził nagle ostry riff... AAHH chce to jeszcze raz obejrzeć!
tongue.gif
To były najlepsze momenty.

Do tego fajny klimat był jak powrócił Major ^^ Małe zaskoczenie
tongue.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Taa... Filmik naprawdę konkretny :] Wszystko jest jak trzeba (no prawie...), przynajmniej nie ma kopniaków z półobrotu, lotów na 3 metry wysokości i 9 metrów odległości po jednym ciosie :/ Tak to wygląda, chodź w PL raczej nie spotka się tak wysuszonych Hooligansów jak w tym filmie :p Lecz ogólnie spoko klimat. Piłka to jeden z najlepszych sportów na świecie (lekka wymiata ofc.) i dobrze, że pokazali/uświadomili niektórym jak to wygląda za trybunami stadionu.
Ogólnie... Browar z samego rana, meczyk, mała batelka i brox :p Mnie to pasi. Oczywiście jeszcze praca i dziewczyna xD Ale co tam... ;D

P.S Niektórym dobrze po tym filmie odpier*** -.-' DOWNY.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
jesli chodzi o mnie to film mi sie bardzo podobal mial nastroj i odpowiedni klimat do tematyki efektow specjalnych nie ma ale podoba mi sie ta charakteryzacja lekko podkrazone oczy lekko blada twarz istny hooligan
smile.gif

film super! warty polecenia i warty obejrzenia
smile.gif

polecam kazdemu
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem. Dla mnie nie było głupich momentów. No moze jedynie jak ta glupia baba przyjechala na koncowa bijatyke. w sumie to przez nia Pete zgina.
Osobiscie film wymiata i powinien zostac ogloszony filmem roku 2005.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Rzeczywiście film był przedni. Szczególnie podobała mi się tematyka, lubie patrzeć jak kolesie się nap*****lają, przy każdej walce czułem się jakbym dobrze wyżył się na kimś kogo nienawidze ;]. Wzruszyłem się kiedy zobaczyłem śmierć Pete'a i czułem ogromną złość do Tommy'ego. Według mnie frodo nadawał się do tej roli, grał bardzo dobrze i na końcu pokazał ćpunowi kto tutaj rządzi ;]
Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem.

pzdr
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
GSH... piękny film, wprost niesamowity
biggrin.gif
... zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Gra aktorów - świetna i nie mówcie, że Frodo nie pasował to tej roli, bo pasował, ale każdy ma swoje zdanie
tongue.gif
. Śmierć Pete'a była IMO najgorszym momentem w filmie, czyli najgorzej się przy nim czułem. Sceny bitew były piękne. Niepowtarzalny klimat i nie pamiętam równie dobrego filmu o tej tematyce
smile.gif
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Chyba od tego trzeba zacząć;
QUOTE Niektórym dobrze po tym filmie odpier*** -.-'
Całkowicie się z Tobą zgadzam...


QUOTE (szczególnie na końcu jak ten kolo Tommy [z Millwall] zabija Pete'a ;/).

Telenowela bez wyjątku, musiało być w tym przesłanie typu "jakie to bardzo brutalne i niebezpieczne bycie kibicem (czy jak to niektórzy by woleli bandytom...)"
wink.gif
,
chociaż fragmet z dziennkarzmi piszącymi głupoty jak najbardziej na miejscu, apropo skąd Shanon wiedziała gdzie będzie ustawka...
blink.gif

A co do sygnatur to konkretne wyszły
smile.gif
.



QUOTE Film oglądałem i bardzo mi się podobał (patrz sygnatur, avatar, userbar ). Najlepszy moment to chyba ta pierwsza bijatyka, chociaż cały film jest świetny  A nojgorsza rzeczywiście jest śmierć Pete  To była moja ulubiona postać, bo Frodo w dresiku nie pasuje ;p


QUOTE 
I'm forever blowing bubbles,
    Pretty bubbles in the air,
    They fly so high,
    Nearly reach the sky,
    Then like my dreams,
    They fade and die.
    Fortune's always hiding,
    I've looked everywhere,
    I'm forever blowing bubbles,
    Pretty bubbles in the air.




To chyba każdy powinien znać

Widzę że przez ten film połowa forum to tera za West Hamem jest
tongue.gif
smile.gif



QUOTE Np. na końcu nie wiem czemu dali jakże niepasującą muzę, do bijatyki. Polało się, wyszło z tego masło maślane i ckliwe zakończenie... Reszta filmu świetna...

Co ty gadasz!! Dla mnie ta piosenka wymiata (dal zainteresowanych; Terency Jay; One Blood). Cho**nie klimatyczna, a co mieli póścić, jakiegoś szatana z włosami długości 2,5 metra
ph34r.gif


Temat był. Ocenił bym ten film na 7+/10, co nie zmnienia faktu że klimat, temat, specyfike itp. baaardzo fajne

Pozdrawiam.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (darkrider @ 22-03-2006, 19:02) Hej!

Wczoraj obejrzałem film Green Street Hooligans. Według mnie jest to jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Co w sądzicie ?? Nie lubie kilku momentów (szczególnie na końcu jak ten kolo Tommy [z Millwall] zabija Pete'a ;/). Co wy sądzicie o tym filmie?? Głosujcie i piszcie!

Pozdro darkrider

P.S.: Robie sobie signe i avka o GSH
tongue.gif


signa :
gshsigna2uj.png
tongue.gif


avek:
gshavatar0xs.png
tongue.gif

u mnie to bylo GSE
"Green Street Elite" bodajze ale nie jestem pewien :/ a u ciebie to GSH co niby znaczy?
Green Steet Hools?
bylo tak

GSE - Green Street Elite.
Arsenal - The Gooners.
Tottenham - The Yeads
& Millwall ale juz nie pamietam nazwy tej bandy
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
QUOTE Co ty gadasz!! Dla mnie ta piosenka wymiata (dal zainteresowanych; Terency Jay; One Blood). Cho**nie klimatyczna, a co mieli póścić, jakiegoś szatana z włosami długości 2,5 metra ph34r.gif

Słuchaj mnie świętoszku, moim zdaniem, muza spoko (dopiero później) ale jak kibole zaczęli się lać, zastosowano oczywiście zwolnione tempo i łagdony motyw... wtf, do takich rzeczy powinien iść porządny riff, taki jak na początku filmu... wtedy czujesz TO, czujesz jakbyś był w filmie... no ale tacy jak ty, jak już usłyszą mocniejsze granie to od razu się przeżegnują...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
QUOTE (Geezer @ 25-03-2006, 09:51) QUOTE Co ty gadasz!! Dla mnie ta piosenka wymiata (dal zainteresowanych; Terency Jay; One Blood). Cho**nie klimatyczna, a co mieli póścić, jakiegoś szatana z włosami długości 2,5 metra ph34r.gif

Słuchaj mnie świętoszku, moim zdaniem, muza spoko (dopiero później) ale jak kibole zaczęli się lać, zastosowano oczywiście zwolnione tempo i łagdony motyw... wtf, do takich rzeczy powinien iść porządny riff, taki jak na początku filmu... wtedy czujesz TO, czujesz jakbyś był w filmie... no ale tacy jak ty, jak już usłyszą mocniejsze granie to od razu się przeżegnują...
Nie wiem czy zauważyłeś chciałem podkreślić że ta muza jest klimatyczna i co tu dużo mówić pasująca, ale oczywiście trzeba to ocenić samemu... Nie poruszyłem kwestii muzyki z pierwszej sceny bójki, bo ty o niej nie wspomniałeś
dry.gif
co nie znaczy że mi się nie podobała...
mad.gif

Ale, widze że z Ciebie prawdziwy sztan i oburzysz na każdą uwagę dotyczącą tego tak zwanego "mocne uderzenia"
blink.gif


Pozdrawiam.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
QUOTE Nie wiem czy zauważyłeś chciałem podkreślić że ta muza jest klimatyczna i co tu dużo mówić pasująca, ale oczywiście trzeba to ocenić samemu... Nie poruszyłem kwestii muzyki z pierwszej sceny bójki, bo ty o niej nie wspomniałeś dry.gif co nie znaczy że mi się nie podobała... mad.gif
Ale, widze że z Ciebie prawdziwy sztan i oburzysz na każdą uwagę dotyczącą tego tak zwanego "mocne uderzenia" blink.gif


LOL to właśnie ty się burzysz, nie ja powiedziałem, że "Cho**nie klimatyczna, a co mieli póścić, jakiegoś szatana z włosami długości 2,5 metra" więc nie wkładaj mi w usta swoich słów, prosze cię o to bardzo... Ja uważam, że do tej bójki na końcu nie pasuje ten mdławy wstęp... bijatyka mocna = muza mocna, więcej adrenaliny, więcej emocji, a tak... trochę to zepsuło...

Robi sie burdel, prosze wrócić do normalnej dyskusji inaczej temat closed-G_F
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
G_F wedlug mnie wszyscy sie wypowiedzieli ... ci ktorzy tego nie zrobili widocznie nie chcieli a jak widze tutaj ich dyskusje to zanosi sie na burde...

lepiej odrazu CLOSED
smile.gif
bedzie mniej problemow

Pozdrawiam!!!
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Widząc wasze komenty postanowiłem obejrzeć ten film i bardzo mi się on spodobał.
Najlepszą częścią filmu jest ostatnia bitwa między GSE a Millwall. Muzyka była bardzo dobrze dobrana. QUOTE Np. na końcu nie wiem czemu dali jakże niepasującą muzę, do bijatyki. Trzeba było się wsłuchać w słowa tej piosenki, zrozumiałbyś, że dźwiękowcy idealnie z podkładem trafili. Poszukaj sobie tekst piosenki "One blood".

Pozdro.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
QUOTE hodź w PL raczej nie spotka się tak wysuszonych Hooligansów jak w tym filmie
tongue.gif
Po polsce moSZna oczekiwać co najwyżej kilku brudasow w szalikch (bez obrazy dla prawdziwych kibiców (nie kiboli). Film mi sie podobał, w sumie do tej muzyczki na końcu to mam takie mniemane uczucia, z jednej strony mi nie pasuje z jednej pasuje ale jak dla mnie tam nie powinno być zadnego rifu tylko porządny hip-hopowy bicior
tongue.gif
P


Pozdro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tak świetny film pokazujący od podszewki Hoolsów ulicznych
Angielskich kibiców, którzy żyją dla swojego klubu
Widać tu jakąś ukrytą agresje, którą kibole rozładowują
spotykając się na klepankach
NOm można zobaczyć i jak to porządny chłopaczek może wpaść w "oryginalne towarzycho"
ogólnie fim bardzo ciekawy, wpływa na odczucia i pokazuje dramaty jak i brutalne życie
ogólnie wart polecenia :)



EDIT:
JOdeł :] Odświeżyłem czy nie...obiecałem już tak nie robić,
aczkolwiek regulaminu NIE złamałem...bo nie ma punktu gdzie to jest zabronione
zwłaszcza, że każdy ma się prawo wypowiedzieć nawet jeśli to starszy temat :p
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Bardzo fajny film lubię go nawet. ;) :D :) :lol:

Dobry klimat, gra aktorów, trochę walki. Ogólnie fajny film. Nie wiem co tu by jeszcze dodać.
:rolleyes: :D ;)
Każdemu radzę oglądnąć, chociaż ja już to dość dawno oglądałem więc nie pamiętam dokładnie. :D ;) :)

Pozdrawiam ;)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
OFF TOP:
CYTAT
MasterOfTheMoon Napisano 26-03-2006, 01:50

CYTAT
yeed Napisano 29-05-2007, 20:43

Bez obrazy, ale Yeed gratulacje. Długo szukałeś tego tematu? :D Bez przesady temat z przed roku...
A do modów pozdro, widać ze wykonujecie swoją robotę. To powinno być zamknięte.

Z jakiej racji ma byc zamkniete skoro ktos moze chciec sie jeszcze wypowiedziec ?? Ja nie zamkne, jak ktos inny chce niech zamyka. yeed dostal pouczenie slowne i juz obiecal nie odswiezac. Warna za świadomy offtop ?? :> - szczur
 
Do góry Bottom