Ferie Zimowe

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Hej ludzie, jakie macie plany na ten rok jeśli chodzi o ferie zimowe? Spędzacie w domu? U przyjaciół? Na szkółce narciarskiej? Za granicą?

U mnie to się ma tak:
4 dni będę uziemiony bo mi zęby mądrości będą wywalać... masakra (jeden na tydzień, + dodatkowy dzień na wydobrzenie)
5 dni - próby w zespole (jako klawiszowiec xD)
2-3 dni - robota w kuźni bractwa, kończymy kolczugi

Reszta to nie wiem jeszcze, nie mam tak czy siak konkretnych planów, raczej będę siedział nad klawiszami i ćwiczył bo zaraz na początku lutego mamy eliminacje do festiwalu młodych talentów i będzie kompromitacja jak pójdziemy z aktualnym stanem xD
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Ferie zimowe mam dopiero w lutym <_< . Ciekawe czy będzie śnieg, bo jak nie będzie, to jestem uziemiony w domu na 2 tygodnie. Na pewno zrobię coś pożytecznego. Pogram sobie w Gothica 3, jak zakupie sobie lepszy komputer. Zapomniałbym na 100% będę się uczył na egzamin, jestem w 3 klasie:D
 

Uczita

New Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
21
INOS bez obrazy ale na 98% nie będziesz się uczyć XD w tamtym roku tez miąłem egzamin niby miąłem się uczyć ale jak zawsze nic z tego nie wyszło XD (ps mialem 61 pk :D)
Ja swoje ferie pewnie spędzę w domu, ale może guild z gry zorganizuje zlocik :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Feria zaczynam 12 lutego, powinienem być w tym czasie na fakultecie z matmy przygotowującym do matury, ale mam to w nosie, mam inne plany. Musze sobie załatwić książeczke do pracy i bede biegał do szpitala kilka dni. Potem tydzien wypoczynku i nauki na zmiane, ale nie zamierzam przesadzac ;]
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja ferie zaczynam chyba koło 27 stycznia. :D Szkoda, że jeszcze tyle czasu do tego. Moje plany są raczej dziwne. Przejść całe Guild Wars. :p Ogólnie to chyba raczej nigdzie nie wyjeżdżam może do rodziny na morzem, ale wątpię. Dla mnie najważniejsze jest, że będzie wolne i tyle. ;)

Pozdrawiam.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja ferie zaczynam 12 lutego w sumie to już 10 (sobota), Na pewno pojade na zimowisko ale nie wiem czy miejscem zimowsika będzię Leźno czy Gorzów. 5 dni zajmie mi zimowisko na którym będe siedział w kuchni i pilnował małych harcerzy .... w nocy troche extremu może będzie. Gdy wrócę napewno będe chciał przeczytać jakomś książkę, poćwiczę rochę gre na gitarze no i rozmyślałem nad powrotem do gry w lineage 2, ale to bardziej odległy plan. Zapewne będe stałym gościem na ściankach wspinaczkowych w trójmieście.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ja zaczynam od przyszłego tygodnia, ale nie wiem czy nie zacząć sobie od jutra. Się trochę naściemnia i już =]
A jakie plany?
Otóż:
-pojeżdże se na rowerku =]
-popiekę sobie coś
-pogram z kumplami w AvP2 przez neta
-będę się obijał
-biologia =.='

Ogólnie odpocząć mam nadzieję...
 
G

Gray_Fox

Guest
Dark Shadows, nie narzekaj, ja mam ferie 12 lutego (pomorze, Rumia:/) więc ....

Otóż ferie spędze w domu, nie wykluczone że nie będę wyjeżdzał do ciotki, lub gdzieś do gdyni bądź do sopotu z klasą. Może jakieś wyjście do kina (Na Borata :lol: :lol: ), na molo w sopocie, coś w każdym razie się zoorganizuje;]
 
E

eMzi

Guest
Ja już nie mogę się doczekać wolnego. Siedzenie w szkole tak mnie dobija, że aż żal o tym mówić...
Ferie zaczynam 26-ego stycznia, więc już całkiem niedługo. W szkole mamy teraz ostatni tydzień popraw, a potem myślę, że dadzą nam już luzy, więc czas szybko zleci (oby...).
W ferie mam zamiar jak najwięcej siedzieć na dworzu z dziewczyną i kumplami. Wiadomo, jakieś piwo i faje od czasu do czasu. Może coś większego wykombinujemy nawet (urodziny mam 5-ego, więc jest ku temu okazja). Obiecałem sobie też, że w te ferie ciężko będę harował na siłce u kumpla żeby w końcu coś ze sobą zrobić. Czasu będę miał dużo, więc git będzie...
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Hmm... w te ferie, a zaczynam już 15(w zasadzie to 13 od soboty) mam zamiar "cuś" zrobic. Niestety jest to nadal nieokreślone "cuś"... może basen, może L2(baaa... a raczej na pewno :p), może się pouczę(przydałoby się). Zapewne rodzice planują wyjazd na narty -.-'... i chyba najciekawsze co mnie czeka... WOŚP... pierwszy raz będe wolontariuszem :) Pokicam to tu to tam z puszeczką i serduszkami w szczytnym celu więc warto poświęcic na to czas... no i ogólnie dobrze wypocząc... bo wypoczywam codziennie ale tym razem porządnie :p


PS. Dudekkss mówisz, że chcesz wrócic do L2 ? to wal na EPI (OL 63 lvl) wspomogę w każdy możliwy sposób :p... a i koniecznie radze Ci zrobic dobrą postac na PvP...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Nice! 2 mych największych ziomów ma ferie tak samo jak ja... Czyli od 12 lutego do 26 ... Gray, szczurek, - będzeie co robić xD! Jeszcze Blair bedzei mieć od 12... Bo wkońcu to samo województwo... Ogólnie, właśnie sie dowiedzialem ze ferie spędze na rozmowie z Grayem, Blairem i Szczurkiem xD. Po za tym moze gdzieś wyjdzie się poza dom, czy tam na siłke... Ale, głównie komp... Niestety komp... :/



EDIT:
QUOTE
Ja zostaję w domu na pierwszy tydzień pojadę na basen do Leszna a potem prawdobodobnie jadę do Rzeszowa

OMFG N00B!!
Na cały tydzień pojedziesz na basen... Ludzie ukróćcie mu mozliwośc pisaniam postów...
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Ja zostaję w domu na pierwszy tydzień pojadę na basen do Leszna a potem prawdobodobnie jadę do Rzeszowa
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja tam ferie, spędze, jak zwykle w domu. Ciesze się z tego. A co będe robił ? Hmmm :
  • Grał w piłkę
  • Siedział przed kompem
  • Nudził sie
  • Wpadne gdzieś z qumplami
  • Kupie se G3
  • I może jeszcze coś... :p
To tyle powinno być. Najbardziej mnie denerwują "nudy" .

Jak czegoś zapomniałem to trudno.

Pozdro
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Hmmmm ja mam ferie gdzieś koło 24-26 stycznia (?) :p No i mam zamiar... :
- jeśli pogoda dopisze to pojade na narty/snowboard ^^,
- 16 wychodzi TBC a ferie to będzie idealny czas na zrobienie 70 i ownowania z powrotem :p
I to raczej wszystko. Prawda, że rozmaicone :)
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
U mnie ferie już od 13 stycznia praktycznie...A co będę robił?? pierwszy tydzień to zleci zapewne na spotkaniach z kumplami, graniem w piłkę i spaniem do późnych godzin W drugim tygodniu jadę do babki tradycyjnie :D Ogólnie obojętne mi jak spędzę czas byleby jak najdalej od szkoły :)

Peace
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No, ja ferie zaczynam w lutym x)
Już mam plany w versji 0.1beta :p. Na początek Capoeira, treningi na salce :D. Mam też zamiar wyjechać do mojej znajomej na parę dni bo dostałem zaproszenie :) Oczywiście będzie fajnie. Ponadto mam zamiar spędzić ten czas na odświeżaniu starych kontaktów, to znaczy że będę odwiedział osoby z którymi z różnych powodów nie rozmawiałem ostatnio zbyt często :) Oczywiście zostaje tez komputer :D I Warcraft 3 :D. No to tyle, niezbyt ambitnie, ale zawsze to coś :)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Cóż, ja mam ferie tylko przez tydzień. Od 14 do 19 lutego i termin ten jest zryty... Nie pasuje mi w ogóle, ale trudno.
Hmm, co będe robić... Jak wygrzebie sie z choroby, zdam sesje za pierwszym podejściem to pewnie wyjade jak co roku. Szanse na to są spore więc trzeba się postarać. Jeśli jednak "noga się podwinie" <nie daj Boże...> to zostaje w domu, bo po co się dołować jak wokół tyle pięknych plenerów, a ty wiesz, że musisz zdać. Na pewno będe czytać lektury, które mam opracować samodzielnie. Z 50 zostało 10 więc koniec bliski. Może poleniuchuje coś, wyśpie się, spędze czas ze znajomymi, pogram w WoW i L2, kupie w końcu nowego laptopa bo nawet nie mam na to czasu by iść do sklepu;/ i takie tam.
Optymistycznie się zapowiada...
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Ja mam ferie cały czas. Chodze do takiej szkoły gdzie nie uczymy sie tylko siedzimy i robimy coś w warsztacie. Mówią że to niby szkoła dla "dałnów", ale ja jestem normalny. Ferie mam przez cały rok.

:D :D :D :D :D :D :D - doc.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
@TACZKA nie komentuje...

Jak ja spędzam ferie ? Już jestem w połowie no i w połowie wykonałem plany które sobie zamierzyłem otóż:

1. W końcu zapomnialem o szkole
2. Zarobiłem troche grosza (co zreszta juz i tak zaklepane na nowego fona jest ;p)
3. Zrobiłem całkowity remont roweru
4. Posprzątalem w szafkach :D
5. Kupiłem karnet na basen (no i chodze, codziennie 1-2h :) )
6. Spotykam się z przyjaciółmi...

Tak że ogólnie i tak jestem na +

A co jeszcze chciałbym zrobić ?
1. Skończyć frameworka
2. W miare możliwości pouczyć sie(przygotować się xD) do testów kompetencji
3. Wyspowiadać się :)

Tak że ogólnie luzik...
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja osobiście ferie spędzam, jak co roku przed komputerem oczekując, iż w moim spokojnym życiu wydarzy się coś ciekawego – aczkolwiek ostatnio już miałem w miarę dużo takowych sytuacji i pora abym trochę od nich odsapnął.

Przez tydzień owych ferii przeprowadziłem kilka dobrych transakcji za pośrednictwem serwisu allegro, za co z góry dziękuje. Zakupiłem sobie nowy telefon nokie n70 i sprzedałem moją kochaną Kasie(demset i) Sony Ericssona.

Co planuje w ostatnim tygodniu ferii? Na pewno poleniuchuje trochę i przygotuje się do nowego semestru w szkole, jeżeli moje chęci na to pozwolą. Planuje również spróbować dopasować design dla GUP specjalnie pod joomle.

To na razie na tyle, na pewno znajdę również czas na wypad z znajomymi na piwko, a w sobotę zaklepany już mam wyjazd do Ostrowskiego Protectora, więc jest czym żyć ; ).

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom