Fabuła

Status
Zamknięty.

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Panowie prośba do tych co posiadają ZB napiszcie o co dokładniej chodzi w fabule, bo jestem ciekaw czy choć fabuła jest wciągająca.



EDIT: HaXo a "cóś" wiecej może byś dodał.
 

pole

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
26
CYTAT(HaXo @ 04-12-2008, 14:00) index.php?act=findpost&pid=204849
Z tego co mi wiadomo od mojego zrodla informacji to glownymi postaciami beda Thorus, Gorn, Lee oni maja swoje bazy w miastach i jeszcze jest Anog kazdy znich ma Miasto albo 2-3, Anog siedzi w silden, Thorus w trelis, Lee w Vengard, Gorn w gotha i bedziesz sie mogl przylaczyc do Gorna albo Thorusa i bezi sie pobije z xadrasem bo sie pokluca o ta wojne
ale nie wiem czy to prawda tak mi wiadomo zreszta zaniedlugo zobacze ;p



haha twoje zrodla to ja ^^

pisalem ze jak ktos chce cos wiedziec to niech mi na gg napisze :p
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
No to zaczynam :
1 wymagania sa wiekrze. W G3 grałem na full a teraz sie lekko scina na średnich.
2. Fabuła co tu gadać, nie zła ale wykonanie gorsze
3 Rozgrywka: Jezus Chryste wszystkie sie pieprz* nie przejdziesz 10 metrów bez zobaczenia 2 błedów w grze. Nawet po intrze jak rozmawiałem z Anogiem to siedział na powietrzu a stołek był obok
4 Walka : następna rzecz, którą nie nawidze. Zaczynamy z tym samym scyzorykiem co w podstawce, ale gdy poszedlem na arene to sie dziwilem. Okazuje sie, że każdy cios zabiera troche wytrzymałości, czy ja napisałem troche, jeden cios i prawie cała wytrzymałość spada do minimum i jesteś bezbronny.
5 Otoczenie: mnie zaciekawio zaczynamy w Silden, poszedłem na spacer do Montery i niezauważyłem żadnego zwierzaka, dosłownie, żadnej żywej duszu
Gra mnie naprawde zdenerwowała, mniejmy nadzieje, że mi oddadzą kase za tak słaby produkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom