Fabuła

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
„Minęły dwa lata od czasu gdy bezimienny bohater zniknął w portalu wraz z Xardasem i opuścił Myrtanę. Miał to być początek nowej ery. Ery tolerancji i pokoju. I rzeczywiście, zdawało się, że wreszcie z popiołów zaczęło odradzać się nowe imperium.

Jednak kruchy pokój między ludźmi i orkami, mozolnie budowany przez długi czas, znów jest poważnie zagrożony. Myrtana ponownie pogrąża się w chaosie. Gorn, Twój dawny przyjaciel, a obecnie władca Gothy, dąży do otwartego konfliktu. Orkowie nie pozostają dłużni.

Na pierwsze ataki Orkowie zareagowali z typową dla siebie agresją. Rozpoczęły się napady na karawany i pograniczne posterunki. Za broń chwycili podróżujący kupcy i broniący umocnień strażnicy. Wizja pokoju w Myrtanie została przesłonięta mrocznym widmem nadchodzącej wojny.

Jako Bezimienny znów musisz zaprowadzić pokój i pogodzić zwaśnione strony lecz tym razem zadanie to będzie wyjątkowo trudne. Twoja reputacja została nadszarpnięta, nie wszystkie przyjaźnie wytrzymały próbę czasu. Czy dawni kompani okażą się równie lojalni co kiedyś? Stałeś się legendą, lecz pamiętaj - każda legenda ma swój kres...

...to początek naszej opowieści, to początek Gothic 3: Zmierzch Bogów!”

Oficjalna zapowiedź fabuły Gothic 3: Zmierzch Bogów :)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
I znów to ratowanie świata od zagłady... Mogliby się postarać trochę bardziej.

CYTAT(Kacperex)
(...)lecz tym razem zadanie to będzie wyjątkowo trudne. Twoja reputacja została nadszarpnięta(...)


Niby coś nowego... :p

Przeszedł przez portal i znów jest w Myrtanie? Coś mi tutaj nie pasuje. Ja modlę się, żeby nie trzeba było chodzić od miasta do miasta i dostawać zadania typu pozamiataj, posprzątaj. Jeśli postarają się o coś takiego jak chociaż w "dwójce", to będę się cieszył.

PS Czytałem, że wymagania będą większe od zwykłego G3, ale czy to prawda? Dla mnie lepiej nie. Gdyby ktoś coś wiedział, to niech pisze.

@down

Oby...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
PS Czytałem, że wymagania będą większe od zwykłego G3, ale czy to prawda? Dla mnie lepiej nie. Gdyby ktoś coś wiedział, to niech pisze.


Wymagania mają być mniejsze, a silnik gry bardziej zoptymalizowany.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
To z resztą nic nowego, Już wcześniej było mówione, że akcja będzie się toczyć potem jak Xardas i Bezimienny przekroczyli portal do nowego świata.
CYTAT
Jednak kruchy pokój między ludźmi i orkami, mozolnie budowany przez długi czas, znów jest poważnie zagrożony.
Pewnie znowu zacznie się walka z orkami :D
Znowu się zacznie. Bezimienny znowu będzie musiał uratować świat, jak zawsze :p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Znowu się zacznie. Bezimienny znowu będzie musiał uratować świat, jak zawsze tongue.gif

CYTAT
I znów to ratowanie świata od zagłady... Mogliby się postarać trochę bardziej.

Nie będę się rozpisywał, powiem tylko tyle - Takiego Gothica pokochałem, i takiego dalej chce kochać... (tu jest miejsce na przemyślenie tego, co chciałem wam przekazać)
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Oj tu mi troche nie spasowalo! Widać zeG3 byl robiony tak jak by to byla ostatnia seria z Bezim.W g3 Xardas mowil ze na zawsze opuszczamy kraine ludzi aby wojna bogow skonczyla sie a w FG nagle on ztamtad wraca i zaczyna zaprowadzac porzadek troche to glupie.Moim pomyslem bylo kontynuowanie sciezki Innosa to by moim zdaniem bylo najbardziej hmm... takie hronologiczne jakby tego nie nazwac... Ale mam nadzieje ze tworcy jakos wymyslili sposob ze Bezi wraca do Myrtany z jakiegos bardzo konkretnego wydarzenia/
 

pole

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
26
jakby sie wam chcialo slownik w reke wzia[SIZE=14pt]ć[/SIZE] to odrazu byscie wiedzieli,ze chodzi o zmierzch bogow a nie o zapomnianych bogow czy jeszcze cos innego.pozdro

Tobie by się też przydał słownik, poprawnej otrografii...
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ciekawe bo akurat się zastanawiałem co było dalej gdy bezio opuścił Myrtanę i teraz widzę że sprawy nie mają się dobrze ale zastanawiam się nad jednym otóż czy to ma być taki mały prolog przed tym co ujrzymy w Arcania: Gothic Tales ?
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Zmierzch bogów niby co to znaczy? powiem tka sciagnalem sobie GER wersje FG i lipa okropna ale moze PL bedzie lepsza:)bardzo męczą już tego Gothica niech zostawia srednio udana G3 i zajma sie nowa grafika itp. Wg mnie FG to taki niepotrzebny dodatek do czegos do czego poznajacy gothica gracze sie zrazili;)

Przeszedlem G3 na 3 sposoby i sciezki na full detal bez wiekszych zacinek a tu odpalam GER a tu co?... na low detal musialem grac bo sie scinal i na low sie scinal wiec tworzenie GRY a zaraz publikowanie patcha to wg mnie oznacza ze jest gra niedorobiona:)

Wg mnie to oznacza ze wiedza ze zrobili szajs ale chca tylko zlapac kase ludzi:)


P.S Moze mnie skarcicie ale ja sciagne wersje PL nie bede kupowal :angry:
 

13adi13

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
19
Fajnie by było, aby było khorinis i powrot, a pod koniec zabic xardasa.Moglaby byc takze kolonia karna i wyspa piratow :D
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
@Umbras
Wątpie żebyś sciągnął wersje PL G3FG.Bo gra niedawno wyszła i ciezko będzie ci znalezc ją do pobrania.A jezeli pobierzesz zapewne nie bedzie działac...No chyba ze z torrnentów sciągniesz, tam chyba zawsze działają xD

@13adi13
A jak sobie wyobrazasz to ze w dodatku tym ponownie bylo khorinis ? i co bezi by musiał przepływac taki kawał drogi statkiem ? No chyba ze by był jakis portal ^^

No a co do samego tematu to ten dodatek jest no krótko mówiąc hu***y...Zbugowany i wogóle niewypał jak cały G3.Robiony na szybko od niechcenia...Jedynie dla forsy.
 

pole

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
26
powiem tak. zmierzch bogow to najwieksze gow*o w jakie gralem.jestem szczerze zasmucony.juz przeszedlem,nie chce zdradzac o co biega wiec powiem tyle:bezimienny powiedzial "przygotujce sie do najwiekszej bitwy w historii myrtany" serce zabilo mi mocno tak sie ucieszylem,ale jak to bywa kumple gadaja z toba tak jakby juz bitwa byla i ze pomogles w niej wielce,ale bitwy kur*a nie MA!!!!!!!!!!szal mnie ogarnal,gralem na najmniejszych detalach,zamiat gry mialem pokaz slajdow ale przeszedlem, mowie sobie "wytrzymam oplaca sie dla tej bitwy", ale BITWY NIE MA!!!!!!!!!!!!!!omg .nikomu tej gry niepolecam."zamach na portfel" doslownie.
 

5iemin

New Member
Dołączył
18.11.2008
Posty
14
cóż słabo żeś nawet to napisał. i mimo tego co wszyscy mówicie ("zamach na portwel" "sh*t" itp.) to i tak kupie i sam ocenie. Nie no jestem prawie przekonany, że moja opinia będzie powielała się z wieloma negatywnymi tutaj, ale jednak i tak kupię i zagram. Jako prawdziwy fan gothica muszę zagrać. i choć od czasów wyjścia 3jki wogóle nie grałem w gry komputerowe, to wychodzi gothic, i musze go kupić i zagrać. bo ja pamiętam jak grałem w gothcia jedynkę. potem czekałem na 2jkę, potem w noc kruka. potem lata oczekiwania na G3, i teraz 2 lata na ten dodatek. i mam to gdzieś jak wiele jest bugów itp. bo liczy się fabuła. i będę pewnie czekał na G4. i później na kolejne. i na jeszcze kolejne. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy tak samo się wiążą z serią i nie traktują gothica jako zwykłej gry, tylko jako coś więcej. :)
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
CYTAT(5iemin @ 02-12-2008, 21:32) index.php?act=findpost&pid=204723
cóż słabo żeś nawet to napisał. i mimo tego co wszyscy mówicie ("zamach na portwel" "sh*t" itp.) to i tak kupie i sam ocenie. Nie no jestem prawie przekonany, że moja opinia będzie powielała się z wieloma negatywnymi tutaj, ale jednak i tak kupię i zagram. Jako prawdziwy fan gothica muszę zagrać. i choć od czasów wyjścia 3jki wogóle nie grałem w gry komputerowe, to wychodzi gothic, i musze go kupić i zagrać. bo ja pamiętam jak grałem w gothcia jedynkę. potem czekałem na 2jkę, potem w noc kruka. potem lata oczekiwania na G3, i teraz 2 lata na ten dodatek. i mam to gdzieś jak wiele jest bugów itp. bo liczy się fabuła. i będę pewnie czekał na G4. i później na kolejne. i na jeszcze kolejne. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy tak samo się wiążą z serią i nie traktują gothica jako zwykłej gry, tylko jako coś więcej. :)


Mam to samo zdanie :)

- I czego tak narzekacie na g3? :unsure: przeciez gothic 3 to zarabista gierka tak samo jak 1-2-2nk B)
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(pole @ 02-12-2008, 20:30) index.php?act=findpost&pid=204718
powiem tak. zmierzch bogow to najwieksze gow*o w jakie gralem.jestem szczerze zasmucony.juz przeszedlem,nie chce zdradzac o co biega wiec powiem tyle:bezimienny powiedzial "przygotujce sie do najwiekszej bitwy w historii myrtany" serce zabilo mi mocno tak sie ucieszylem,ale jak to bywa kumple gadaja z toba tak jakby juz bitwa byla i ze pomogles w niej wielce,ale bitwy kur*a nie MA!!!!!!!!!!szal mnie ogarnal,gralem na najmniejszych detalach,zamiat gry mialem pokaz slajdow ale przeszedlem, mowie sobie "wytrzymam oplaca sie dla tej bitwy", ale BITWY NIE MA!!!!!!!!!!!!!!omg .nikomu tej gry niepolecam."zamach na portfel" doslownie.



Premiera w Polsce jutro ale mógłbyś chociaż zdradzić zakończenie, tzn. co się stanie z bezimiennym, ile jest zakończeń, co z jego "ziomami" itp. w końcu ten temat ma nazwę "fabuła".

A co to tego, że ZB to g*wno to już wiemy, zresztą mieliśmy na to dowody. I nie rozumiem Twojego zdumienia, że bitwy nie ma bo z tego co wiem to Beziek ma doprowadzić do pokoju a nie bitwy...
 

pole

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
26
tez jestem fanem ale naprawde niepowinni przesadzac.i oczywiscie gry nie oddam do sklepu,i oczywiscie kupie arcanie.a co do fabuly to zobaczycie sami o co biega.ze starej paczki spotkacie gorna i miltena.bedzie lee i thorus.gorn i lee tocza walke oboje mowia ze zostali sprowokaowani przaz inna strone.zakonczenie jest jedno chociaz mozna np.przylaczyc sie do gorna albo thorusa.gorn ma siedzibe w gothcie a thorus w trelis.magicznej bariery juz nie ma.jak chcecie cos jeszcze wiedziec to piszcie na forum chetnie odpowiem.pozdro



sorry gorn i thorus tocza walke


Opcja edytuj nie gryzie... Feo
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
wydaje mi sie, że skoro dostęp do Nordmaru i Varantu został zablokowany, to dostęp do Diega, Lee i innych też został zablokowany. Mogę się mylić, jutro lece po gre do empiku i zobacze :D
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
lee jest ale diega nie ma. Z tego co mi wiadomo od mojego zrodla informacji to glownymi postaciami beda Thorus, Gorn, Lee oni maja swoje bazy w miastach i jeszcze jest Anog kazdy znich ma Miasto albo 2-3, Anog siedzi w silden, Thorus w trelis, Lee w Vengard, Gorn w gotha i bedziesz sie mogl przylaczyc do Gorna albo Thorusa i bezi sie pobije z xadrasem bo sie pokluca o ta wojne
ale nie wiem czy to prawda tak mi wiadomo zreszta zaniedlugo zobacze ;p
 

5iemin

New Member
Dołączył
18.11.2008
Posty
14
CYTAT(Szpeniu07 @ 04-12-2008, 12:50) index.php?act=findpost&pid=204835
wydaje mi sie, że skoro dostęp do Nordmaru i Varantu został zablokowany, to dostęp do Diega, Lee i innych też został zablokowany. Mogę się mylić, jutro lece po gre do empiku i zobacze :D

z tym empikiem to bym się tak nie spieszył... no znaczy zalezy gdzie mieszkasz, bo np. w całym wrocławiu nie ma ani jednego pudełka z ZB... dziś zrobiłem sobie wycieczkę po wsyztskich empikach i nikt nigdzie nie mieli a jak pytałem się ludzi z obsługi to nawet nie wiedzili czemu. jedynie w mediamarkcie się dowiedziałem że będzie dopiero w poniedziałek... wiec jak ktoś jest z wro, i wie gdzie można kupić to byłbym wdzięczny jakby dał mi znać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom