Edycja Kolekcjonerska

Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Fajnie by było gdyby edykcja kolekcjonerska zawierała wisiorek z literką ''G'' ^ ^. Chętnie bym takie coś na szyi nosił. Nie pogardziłbym też jak to panowie wyżej napisali, soundtrackiem, mapą z gry. Może trochę dziecinne marzenie, ale zawsze chciałem mieć figurkę bezimiennego ;p. Taka malutka, wg. mnie to by był dobry pomysł ^^.
Ale chcieć a móc...
Btw. w nazwie tematu jest literówka ^^.

Pozdrawiam, AS.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Dobry by był wisiorek Śniącego lub z wielką literą G, a także jakiś plakat z mapą i fajnymi screenami no i oczywiście jakiś poradnik (baaaardzo dokładny). No, a i jeszcze soundtracki całej gry. Ta figurka też nie byłaby taka zła. I tak jeszcze myślałem na jakąś koroną (wiem, że to by zwiększyło cenę, ale fajnie byłoby mieć coś takiego :) )
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Gra jest grą nie chce się w nią ubierać. W takiej edycji chciałbym dostać np, jakies video z wywiadami może jakąś figurke czy coś. Jakaś mała rzecz na biurko.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gothic.org.pl/newsy/edycja-kolekcjonerska-arcania-gothic-4.html

Dość ciekawa zawartość, choć jakiś plakat, statuetka lub smycz by się przydały. Mimo to, jeżeli cena nie będzie szalona względem wersji podstawowej, rozważę zakup tego cacka w wersji kolekcjonerskiej.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Rangiz można już kupić tą EK? Bo kupiłbym sobie, może być ciekawe. Co do tego co bym chciał aby było w EK to koszulka i książka z opisem ''Historii Myrtany''.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jest to EK przedstawiona na razie we Włoszech, choć podawana też jako europejska. We wrześniu CDProjekt ma podać jak będzie wyglądała ta w Polsce, choć sądzę, że bez większych zmian. zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom