Edycja Kolekcjonerska

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witam,

Ot naszło mnie na taki temat. Co byście chcieli dostać w kolekcjonerskiej edycji Arcania: A gothic Tale?

Ja bym chciał:
Koszulkę lub plecak, może być też torba na ramię.
Jakąś replikę miecza z gry, lub bluzę imitującą pancerz ^_^
Wisiorek
Plakat

Jak coś z tego by było, to bym był zadowolony. A wy co chcielibyście zobaczyć w EK?
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
CYTAT
Koszulkę lub plecak, może być też torba na ramię.
Jakąś replikę miecza z gry, lub bluzę imitującą pancerz


Trochę to jakby za duże. Ponadto koszulka - Gothic stanowczo nie...

CYTAT
Wisiorek
Plakat


To jak najbardziej. Do tego może być mapa jak ta z Gothic 3, ładne opakowanie gry, instrukcja/poradnik, może jakaś figurka z drewna przedstawiająca głównego bohatera lub Rhobara 3. No i oczywiście do tego gra Arcania i muzyka z gry na osobnej płycie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Fajnie byłoby dostać dodatkową płytę z kilkunastominutowym nagraniem video, które przedstawiałoby jak Spellbound pracowało nad Arcania: A Gothic Tale. Takie "od kuchni". ciekawa sprawa wg mnie.

Imitacja miecza musiałaby być w jakiejś skali, a ja walę takie zabaweczki dla dzieci ;).
Wolę coś co można postawić na półce, albo założyć na siebie. Może korona Rhobara III ;p?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
hymm ja bym z pewnością chciał wisiorek i opis gry postaci stworzeń broni itp. ale kacpi płyty z grą to już byś nie chciał? ^^
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
Ponadto koszulka - Gothic stanowczo nie...


Dlaczego nie - w empiku w edycji premierowej dawali koszulkę i jestem z niej cholernie zadowolony :). Standardowo jakieś ciekawe opakowanie... hm... fajnie by wyglądała księga ze skóry ( taka jak w G3, tylko lekko podrasowana ). Dalej. Jakiś ciekawy album w twardej okładce z Artami, podpisami całej załogi Spellbound i wszystkimi opowiadaniami które wyszły przed premierą. Na płytach - specjalna "złota" płyta z grą w specjalnym "złotym" pudełku, do tego MakingOf i soundtrack. I oczywiście mapka świata. A jako gadżet? Może amulet śniącego? Albo piękna figurka Rhobara III lub jego orła? :)

O! Bardzo jestem za plecakiem, fajnie by się w takim chodziło, tylko musi być porządnie wykonany, a nie jak chińskie śmieci :p
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja chciałbym jakiś gadżet, np. jakąś bajerancka diodę na telefon w kształcie litery,G, długopis lub jakiś kalendarzyk, który na każdej stronie przedstawia postać z Gothica. Może Mega plakat na ścianę, albo figurkę bohatera.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Im większy plakat tym bardziej będą musieli go złożyć, a po wyjęciu czegoś takiego przypomina to bardziej szachownicę a nie plakat... Więc może starczy plakat A4? Albo wydawcy skręcili by plakat w rulon, ale nie wydaje mi się żeby aż tak im się chciało męczyć...
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Koszulkę to sam możesz sobie zrobić. Zresztą kto Ci będzie takową nosił np: jakbym takową założył to by mnie wyśmiali ; ) - złe towarzystwo ^^ Zresztą nie wyobrażam sobie gościa z 20 na karku w koszulce ulubionej gry Oo...

Najpierw to niech potwierdzą też wydanie G4 w Polsce ; ) bo póki co ani widu, ani słychu...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Koszulkę to sam możesz sobie zrobić. Zresztą kto Ci będzie takową nosił np: jakbym takową założył to by mnie wyśmiali ; ) - złe towarzystwo ^^ Zresztą nie wyobrażam sobie gościa z 20 na karku w koszulce ulubionej gry Oo...


Wiesz co to jest kolekcjonowanie?
mam 37 koszulek growych z czego kilka perełek. Od czas do czasu jakąś zakładam. Do sklepu, po domku itd. Nikt nigdy mnie nie wysmiał, a nawet kilka osób chciało bym im takie załatwił. Założe się, że nie tylko ja z tutaj tu obecnych CZASEM zakłada takowe koszulki jeśli je posiada. Chodzenie w takim czymś nie jest dla mnie czymś dziwnym. Przykro mi, że twoi znajomi by się z ciebie nabijali. Fajnych masz kolegów. Każdy ubiera się tak jak się czuje, i lubi. A ocenianie kogoś po ubiorze jest żenujące.
Nie chce sobie niczego sam robić, chcę dostać coś ekstra do kolekcjonerskiej ;)
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Są lepsze rzeczy do EK niżeli koszulka np: figurka która ładnie będzie wyglądał leżąc obok opakowania. Albo jakaś książka ze zbiorem opowiadań o Arcania autorstwa Hansa ;]

Co do kolegów to najgorsze typy z miasta i okolic.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
kwestia indywidualna. Dla jednego lepsza książka, opowiadania, figurka :) Dla innych znowu koszulka. Nigdy nie utrafią tak by zadowolić wszystkich. Ja cieszyłbym się bardziej z koszulki niz figurki ^^

CO do kumpli, lepiej ich zmienić ^_* EOT
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja bym chciała koszulkę, ale taką damską :p Nie taką, rozmiar L, obwisłą... Taką, w której na prawdę mogła bym wyjść gdzieś, a nie tylko po domu albo na trening heh xD
Smyczka nieeee, nie noszę kluczy, więc dla mnie byłaby zbędna taka rzecz.
Jakieś naklejki by się przydały... Lubię bawić się w nalepianie w pokoju i nie tylko, zresztą ^^
Ponadto zadowoliłam bym się już wiele razy wspomnianą figurką, którą mogła bym trzymać na półce, nad biurkiem i osobną płytką z jakimiś bajerkami do kompa (tapety, art worki, widea z prac nad grą, dodatki do windowsa)...
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Ja zbyt wymagający nie jestem, mi wystarczy dobra koszulka z Gothica, koniecznie rozmiar XXL :p, nie żebym był gruby, bo bym skłamał. I dorzucić mogliby jakiś wisiorek albo właśnie figurkę, fajnie by było ^^. Miło by było, w przeprosiny za bugi w zmierzchu bogów dostać coś wyjątkowego, coś czego jeszcze nie było, takie miłe zaskoczenie ze strony twórców na pewno się przyda.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nigdy nie kupowałem edycji kolekcjonerskich i w przypadku Arcanii będzie podobnie...
... Jednak gdybym JUŻ miał takową kupić, to na pewno chciałbym by oprócz tak oczywistych rzeczy jak istrukcja, solucja czy plakat, pojawiła się też wspomniana koszulka czy zeszyt ze zdjęciami.
Jednak co najważniejsze, chciałbym zdobyć jakiś wisiorek, naszyjnik z logiem Gothica. Tylko nie jakiś tandetny plastikowy, a porządny metalowy. Taki jaki dawano przy edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kurde, nie widziałem wcześniej tego tematu...

Oprócz takich pierdół jak solucja, zeszyt z artami itp. chciałbym dostać wisiorek, ale tak jak mówi Boom, taki porządny :). Oprócz tego mogłaby być jakaś figurka, ładny plakat/mapa i opakowanie ze skóry.

Ave
 

szczurogniowy96

New Member
Dołączył
2.7.2009
Posty
11
A ja bardzo bym chciał dostać figurkę, mapkę świata gry, filmik "Arcania: A Gothic Tale" "od kuchni", plakat, może... NIEE.. NA PEWNO jakąś koszulkę(nigdy nie miałem koszulki z EK żadnej gry, chciałbym choć jedną). I ten naszyjnik metalowy, może też jakieś naklejki żeby coś obkleić jak Daria mówiła, ale to niekoniecznie. Co do figurek to fajnie by było żeby ich było kilka jedna gratis do gry, a inne dokupić(lubię zbierać figurki). Byłoby zarombiście jakby jescze dorobili grę karcianą albo planszową (takie rzeczy też lubię) do tego, ale to juz chyba marzenia bujającego w obłokach porombańca :p xD. A i jeszcze torba, o której Kacu wspaminał, ale taka mocna, a nie taka co się pruje zanim ja otworzysz.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Co moim zdaniem powinno się znajdować w EK? Jakiś plakacik, mapa krainy z lokacjami zaznaczonymi. Wisoriek także byłby miłą rzeczą, taki jaki nosi jeden z członków PB. Pudełko w ładnej oprawie, itd. Może jakieś ciekawe dodatki w postaci muzyki i materiałów video, które, podejrzewam że są już podstawą w EK.

Nic dużego, małe rzeczy, które naprawdę cieszą oko.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Ja bym chciał by był jakiś wisiorek (amulet śniącego wersja mini?), plakat lub mapa świata, jakiś armor lub korona, lu figurka??? i płytka ,,making off' przynajmnie 2 rzeczy z tego
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ja bym chciał by był jakiś wisiorek (amulet śniącego wersja mini?), plakat lub mapa świata, jakiś armor lub korona, lu figurka??? i płytka ,,making off' przynajmnie 2 rzeczy z tego
Taaa...
Dostaniesz złotą koronę z diamentami i żelazną zbroję płytową oraz prawdziwy magiczny amulet.

Co do tematu
Amulet Śniącego, plakat, mapa, płyta z soundtrackiem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Edycja kolekcjonerka?
hmm...
było by fajnie gdyby tam dali ak jak mówili powyżsi:
-amulet śniącego
-poradnik
-płytka z soundtrackami oraz z filmem podczas tworzenia gry
-wersję beta (żeby wiedzieć jak wyglądało przed finalną wersją)
-mapa gry oraz plakat
-no i oczywiście samą grę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom