Do Jakiej Gry Ciągle Wracacie?

Status
Zamknięty.

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Ja powracam do Gothica 1 to była pierwsza gra jaką w życiu przeszedłem.:)
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
A jest kilka takich gier.

Warcraft 3, żeby poprzechodzić konkretne misje lub pograć na B - necie z kumplem. Ogólnie gierka mimo upływu lat trzyma poziom, a że nie gram za wiele :D w nowe pozycje to i wygląda całkiem ładnie. Zwłaszcza do netowych rozgrywek jest wiele świetnych map, a do niektórych (Helmowy Jar :p) można wracać wielokrotnie.
Hearts of Iron 2, obecnie z dodatkami, kiedyś bez. Świetna rzecz, która pozwala zobaczyć "co by było, gdyby..." przed II wojną, w jej trakcie, jak i po niej.Ponad dwieście krajów do wyboru, wiele grywalnych i można grać na rózne sposoby. Do tego scenariusze bojowe, rozbudowane drzewka rozwoju, wiele rodzajów armii... Gdyby jeszcze chodziła szybciej w podstawowej kampanii.
Neverwinter Nights. Jedynka. Z dodatkami. Bo nie przeszedłem podstawowej kampanii, to rozgrywam sobie czasem początek różnymi postaciami. O wiele lepsze moim zdaniem są oba dodatki, zwłaszcza drugi. Na multiplayerze za wiele czasu nie spędziłem, ale podstawka mimo wszystko może być uważana za wciągającą :]

Pogrywałem wielokrotnie w Morrowinda, zwłaszcza z dodatkami i modami jest świetny ;) Z Football Managerem 06 jeszcze się nie przeprosiłem, za dużo nerwów straconych na lidze chińskiej.
 

Kettger

Handlarz
Dołączył
26.6.2008
Posty
33
Gothic 2, FIFA 2003, PES 3, Colin McRae Rally 04, Morrowind, Need For Speed Most Wanted. ;)
 

Sawyer.pav

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
7
mhm ja ciągle wracam do warcrafta3 z dodatkiem TFT, o tej grze nie umiem zapomnieć :)
jak mi się dziś znudzi to za max 2 tyg muszę pograć ;)
poza tym wiele raz wracałem do gothica 2, za każdym razem czułem jak bym go 1 raz przechodził :)

pozdrawiam
S.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja zawsze wracam do gier takie jak Gothic :) Sczegolnie w dwojke:D przeszedłem ja chyba 8 razy. Lubie czasami
zagrac sobie fifeO7 lub samochodziki jak Need For Speed:D A moja druga ulubiona gierka zaraz po gothicu jest Canter Strike 1.6 a do tego Steam:D
 

Dalione

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
9
Zawsze powracam do Wolfenstein: Enemy Territory
Gdy robie przerwe na inną gre to zaraz wracam do Wolfa ehh to uzależenienie :D
 

Sidewinder

Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
37
Ja wracam oczywiście do Gothic'ów, Final Fantasy VII, Lock on: flaming cliffs, Need for Speed (od Underground do Pro Street'a).
Moją pierwszą grą przez sieć była Tibia ale do niej nigdy nie wrócę brędzej do Ulitmy Online
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Dla mnie to (kolejność jest nie ważna):
1. Gothic 3 - wiem, że dużo bugów, ale jest super
2. FIFA MŚ 2006 - sentyment bo kumpel w Anglii :(
3. NFS MW - bo tak i już
4. Medieval II Total War - bo to kocham
5. Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II - wspaniała gra, no i uwielbiem Władcę

to chyba wszystkie
Pozdrawiam
 

JuKii

Member
Dołączył
1.11.2006
Posty
38
Gothic, zdecydowanie. Dwie pierwsze czesci.

A poza tym raczej malo co mnie powtornie wciaga. Czasami tylko mam ochote na jakas przygodowke. The Longest Journey, Syberia, ich klimat tez jest niesamowity. A ostatnio to w ogole zachcialo mi sie grac w Woodruffa XD co z tego, ze po kazdej rozgrywce komp mi swiruje?

No dobra, to jeszcze zaliczam Wladce Pierscieni: PK w trybie multiplayer :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Generalnie mówiąc

Gothic 1, 2 dodatek
Fifa 06
Max Payne 1, 2
Heroes 3
Age of Empire 2
Call of Duty 2
Half Life 2

Często do nich wracam.
Są na wysokim poziomie a rozgrywka jest na tyle dobra, że co pewien czas z chęcią sięga sie po te tytuły
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
No to troche tego mam:
Gothic 2 i NK
Counter Strike Condition zero
LOTR BFME 2 i 1
Władca Pierścieni Powrót Króla
Call of duty 1
Call of duty 2
Gothic 1
Warcraft 2
NFS U2
NFS U
To chyba wszystko...
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
JA
Gothic 3
Assassins
Call of duty 2
Helldorado
Age of empires 3 z dodatkami
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Nie wiele jest takich gier jakby nie patrzeć do których wracam, jednak coś się znajdzie. Na pierwszy plan pewnie pójdzie Gothic (I i II+NK), którego obecnie wcale nie uważam za najlepszą grę, jednak miejsce to zajmuje z prostego powodu, że najczęściej do niego wracałem. Dalej będzie Heroes III, do którego mam ogromny sentyment, co jakiś czas instaluję, pogram trochę i wywalam. Coś wspaniałego.
Dalej Planescape Torment, czyli najlepszy cRPG i chyba najlepsza gra w jaką dane mi było grać. Wracam do niej gdyż po prostu po jednokrotnym przejściu owego arcydzieła nie jest się w stanie zbadać nawet połowy gry.
Dalej pewnie będzie Baldur’s Gate, Twierdza no i może jeszcze Project IGI, ze względów nieco innych, ale równie przyjemnych.
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Contra i robin hood. Są to gry na pegazusa, czasem sobie włączam na tv pegaza i pocinam w gierki z ziomkami. Bardzo dobra zabawa. Dodatkowo gry mimo ze nie maja jakiejs super ekstra grafiki to sa wciagajace 8)
 

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
no troche tego jest ale wypisza moim zdaniem najlepsze gry w ktore moge caly czas grac:

Sacred: Złota Edycja
Diablo2
Mass Effect
Silverfall
Stalker: Cien Czarnobyla i Czyste Niebo
Unreal Turnament III
Warcraft III
Crysis
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Gothic 1 i Gothic 2 NK =)
Gothic 3 tez powracam ale szybciej sie nudzi niz G1 i G2
Counter-Strike. lubie sie rozerwac w tej grze
Fifa 2002-2008 zalezy ktora plytka dziala w ta gram ;p
Maple story - tak raz na rok ;]
Diablo II - tez lubie sporadycznie grac.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Sami maniacy gier ; ).
Drobna lista:

Hitman 2: Silent Assassin
Gothic 2,3
Enemy Territory
Counter Strike 1.6
Call of Duty 2
Oblivion
Fifa seria
F1 Mania 08


Tyle...
 

raflas

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Najczęściej wracam do Diablo 2 i do Warcrafta 3, chwała Blizzardowi za nie ;) rozgrywka po sieci jest niesamowita i wciąga na długie dni, szczególnie mod DotA do W3 ;) O serii Gothica nie zapominam też, minimum raz w roku przechodze jakąś część. Okazjonalnie też młóce kolegów w csa.
Pozdrawiam, raflas.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Nie dawno kupiłem sobie Sagę Heroes. Teraz gram w jedynke. Ta gra jest niesamowita...
 

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
Hmm no to by było tak

- Cod2(Call of duty) w tą grę grałem ok 3lata. Miałem bardzo dużo kumpli z górnej półki tak to można ująć ^^" zaniechałem tą grę po ~3latach gry... A powód był 1 a mianowicie za mało fpsów.. lecz teraz nowy komp przychodzi i będzie jazda ;D jestem pewien że długo znów się nie oderwe od tej gry.

- Silkroadonline : ojoj od tej gry już od 2lat oderwać się nie mogę ^^" . lecz już swoje osiągnąłem ;) a i legitem nie jestem haha ^^(kto gra wie o co mi chodzi)

- Gothic w sumie teraz też przestałem w tą grę grać jak ściągłem G3 i mi cięło okrutnie i grać się nie dało.. to się załamałem bo wiadomo jestem wielkim fanem tej oto gierki... lecz tak jak mówiłem wyżej teraz przychodzi nowy komputer to pewnie pograc z 2-3-4 miechy ^^" napewno będę chciał przejść tą grę każdą rasa jak to robiłem w poprzednich częściach

ogólnie w nic więcej nie gram^^"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom