Do Jakiej Gry Ciągle Wracacie?

Status
Zamknięty.

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ostatnio wracam do.

Halo Combat Evolved ale tylko dlatego by zagrać w filmie i czasem popykać przez neta ale głównie to w singla gram.

Seria NFSU moim zdaniem jedna z lepszych od Udergrounda 1 po Undercovera a najlepsza moim zdaniem ? to Most Wanted i tyle :p

Gothic 2 Noc Kruka no tutaj jak panowie powyżej mam zdanie.

Warcraft III The Frozen Throne no tutaj wracam zawsze z sentymentem niedługo zacznę grać w DND mapki jak ktoś chętny będzie to zapraszam ;)

Chętnie bym powrócił do Halo 3 i Killzone 2 bo to są jedne z najlepszych strzelanek konsolowych szczególnie Killzone :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Gram niestety coraz mniej, ale...

Gothic II (ew. z NK) - gra nieśmiertelna dla mnie. Kompletnie mi się nie nudzi, co więcej ciągle odkrywam w niej coś nowego (po ostatnim ograniu myślałem, że już wiem o niej wszystko, dzisiaj znowu znalazłem fajne zakątki). Coś niesamowitego.

Heroes of Might and Magic III - mistrzem w to nie jestem, ale kocham tą gierkę. Jedna z pierwszych w jakie grałem, wspaniały świat, sentyment po prostu...

Już nigdy nikt takich gier nie wyda moim zdaniem. Cudowne tytuły.

Jakiś czas temu jeszcze lubiłem wrócić do Tony Hawk's Pro Skater IV. Sentymencik, ale już jednak nie umywa się do tych dwóch wyżej.

Od 2001 r. zawsze zagram w jakąś Fifę, ale ostatnio doszedłem do wniosku "Fifa No More". Chyba, że w towarzystwie dla jajec (można się pośmiać np.: z komentatora). Jak będę teraz grał w coś takiego, to albo PES, albo nic.

Odczuwam jednak silną chęć zagrania jeszcze raz we wspaniałego Obliviona :) Tym razem z dodatkami.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Zawsze wracam do Warcraft III TFT. Ta gra jest jak magnes. Jest świetna, ma świetną grafikę (styl Warcraftowy) i świetnie się gra.
A co do grafiki, w WoWie jest IDENTYCZNY styl grafiki co w W3 (postacie, budynki, krajobrazy)...
Nie ważne co się stanie, zawsze Warcraft 3 znajdzie miejsce na moim dysku :)
I często wracam do GTA 3. Co tu dużo mówić, klasa sama w sobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom