Diccuric

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
tez w to gralem, ale jak sie domyslacie to zrezygnowalem z tych samych powidow co inni. Jednak jak wyjdzie spolszczenie to zagram w to z nima checiom. Co do poprzednika to sa tam niektore kwestie po polsku. To jesd mod wiec takie texty jak: "Kolejny dzieD i znowu to samo" czy "schowaj te cholerna bron" sa.
Mam takie pytanko: ile zajmuje pzrejscie calego "Dikórika"??
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Reziwiz, czy jest juz zrobiles juz spolszczenie do diccurica?
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Wiem, że chyba raczej nikt mi nie odpowie, ale muszę spróbować.
Nie wiecie jak się robi (dokładnie) mikstury?? Miałem wszystkie składniki do mikstury siły: Trollkirsche (a nawet kilka) jak i 5 Velayis i Seraphis. Teraz jeszcze z meznurką podchodzę do stołu i nic. Pisze, że za mało składników. Pomocy.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Wiesz, duzo osob rzucilo diccurica (wlacznie ze mna) z powodu niemieckiego jezyka. moze czegos tam nie rozumiesz i chodzi o inny skladnik niz myslisz. albo dwa, trzy takie skladniki a masz tylko jeden?a moze tez byc jakis bug? ale nie wydaje mi sie. i moze w diccuricu tworzenie mikstur przebiega na innej zasadzie niz w gothic II? poczekajmy na spolszczenie i sie wszystkiego dowiemy ;-)
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Napisałem ten post, aby ktoś napisał nareszcie kiedy będzie to spolszczenie do Diccuric? Czy wogóle będzie? Jeżeli już jest to niech ktoś poda link albo coś
tongue.gif
. Czekam na jakąś sensowną odpowiedź
wink.gif
.

Pozdro Wszystkim...
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Nie naciskajcie tak na Reziwiza. ja sam wiem ze duzo roboty jest przy takich robotkach. mowie z reka na sercu: ja sie nigdy nie zabieram juz za tlumaczenie. tlumaczylismy tutoriale. ile to roboty!i jakie to nudne! ciezka robota. i jeszcze zawsze cos sie posoli. ja np. zameszcze tutoriale najwczesniej gdzies za 2 tygodnie, bo kupilem nowego kompa a byla w nim roz..rzona plyta glowna i czekac mam na nia 4 tygodnie! 2 tygodnie juz minely. a ze starego nie wezme bo cos sie rozwalil. jak bede mial nowego to podlocze go ze starym kablem sieciowym i wyciagne te tutoriale.
takze nie naciskajcie chociaz sam juz dawno chcialbym sie pobawic w diccurica w pelni wszystko kapujac;)
 

damianstelma

New Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
13
Cześć. Ściągnąłem Diccuric Setup i PlayerKita. Wgrałem najpierw PlayerKita. Później chce wgrać Diccuric Setup, klikam dwa razy i wyskakuje błąd: jest coś napisane po angielsku że albo mam zapchany dysk, albo źle ściągnięty plik albo mam wirusa. Dziwne bo plik ma tyle pojemności ile powinien mieć. Mam dużo miejsca na dysku (chyba ze 40 GB) a skanowałem kompa AVAST i mi nic nie wykrył. Pomożecie?????????? Jestem zielony i nic nie mogę zrobić.
Mistrzowie, pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

drPavell

New Member
Dołączył
31.10.2005
Posty
1
poszukaj i zciągnij diccurica z niemieckich stron, bo na polskich ostatnio jest jakiś błędny i nie trybi niestety...






(czy ktoś wie coś nowego w temacie spolszczenia diccurica?)
 

damianstelma

New Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
13
Siema. Już ściągnałem Diccuric i potrzebną resztę. Zgrałem z niemieckiej strony jak doradził mi mój poprzednik. Chciałem zawiadomić Was wszystkich że znalazłem zangielszczenie (przetłumaczenie z niemieckiego na angielski) do modu Diccuric!!!!!!!! Oczywiście tłumaczy on tylko napisy, ale chyba lepiej jak jest
po angielsku niż po szwabsku. Ja go wgrałem i zaczynam przechodzić Diccuric. Ściągnąłem również dialogi niemieckie, te lepszej jakości (306 MB). Jak napisy są po angielsku to można skumać trochę o co chodzi. Zapraszam do ściągania zangielszczenia do Diccuric
<<TU>> i do ściągania DZIAŁAJĄCEGO
Diccuric'a <<TUTAJ>> (jest tam wiele innych modów również).
Życzę miłego dnia.
smile.gif
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Właśne zaczynam to wszystko ściągać. Ale jestem ciekaw kiedy będzie spolszczenie bo niemieckiego praktycznie nie umiem. A czy może mi ktoś lepiej niż poprzednicy opisać, jak to się wszystko wł0ącza, i czy ten diccuric z gothic site będzie działał bo nie wiem czy się opłaca ściagać i nie jestem pewien czy to wszystko będe umiał wlączyć . I czy ktośściagałdiccucia z
http://www.pc-rollenspiele.net/hosting/diccuric i czy on działa??

WIĘC PROSZĘ POMOC I SZYBKĄODPOWIEDŹ!!!!:D
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
ja sciagalem z gothic site i jest ok. spolszczenie...gadalem z Reziwizem i mowi ze nie wiadomo czy spolszcznie sie ukaze (lenistwo jego podkompanów). pozyjemy zobaczymy. a na razie sciagaj z gothic site. Dobre, bo polskie
wink.gif
(link ofkoz)
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Kurde błąd wyskoczył i nie ściąga się już
sad.gif
trudno zciągne z innej stronki z tej którą podał damianstelma i zanglesczenie lepszy angielski nizniemieckI:D a szkoda że mozę sienie ukazac zpolsczene
sad.gif
ale dzięki za info za 2 godziny ściągnie się diccuric i zobacze dokłądnie jak to wygląda:D.

Pytanie czy po zainstalowaniu moda można potem grać w normalnego Gothica tzn. czy będzie można właćzyćgothica bez moda???

ZA ODPOWIEDŹŻ ZGÓRY DZIĘKI:D
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Oczywiście że będziesz mógł zagrać w G1 (bez moda) bo musisz ściągnąć PlayerKita (taki program do odpalania modów) i tam masz opcje włączenie G1 bez moda
tongue.gif
.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
i jak?pobrales juz diccurica?i nie zapomnij pobrac player kita bo tak jak gour mowil-potrzeba go do odpalenia moda. obsluga jego jest latwa, nie bedziesz mial raczej problemow z uruchomieniem.i mala wskazowka:jak uruchomisz player kita by odpalic diccurica, to z tabeli wybierz ta najdluszsza nazwe (cos tam diccuric_ver jakas tam i cos tam jeszcze wiecej.)
zycze milego grania
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Pytanie gdzie trzeba zainstalować playerkita tam gdzie Gothic czy gdzie indziej??

proszę o odpowiedź
biggrin.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
W folderze System albo w po prostu Gothic. A i jak zainstalujesz moda to w ogólnym folderze pojawią się pliki tekstowe moda i mp3 (u mnie tak jest). Plik tekstowy kopiujesz i wklejasz do folderu system a ten mp3 do data i vdfds (czy jakoś tak). Po tym idziesz do Playera i odpalasz moda.
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Jestem z sibie dumny więc:D : Ściągnęłęm Dicurica setup dialgi mówione(95MB) i patch (Napisy się nie zainstalwoały nie wiem cze,mu:( )

odpalam giere i widze tego ziomala całękiem jest podobny do Bezia zmutowanego z Darem z G2 ale nie w tym problem kiedy po drodze nie spotykam npc i w starym obozie jest puso i co mam tera zrobić ??
Możę jednak śa potrzebne te dialogo mówione które mi sie nie zainstalwoały.

P.S. jak wziać te zanglesczenie do gothica włązyć skopiować?? jeśli tak do do którego folderu.

Za odpowiedzi z góry dzięki:D
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Miałem to samo. Po prostu źle skopiowałeś pliki. Wszystko idzie do folderu Gothic. Player Kit, i cały Diccuric.. Tak jak to pisałem w poprzednim poscie musisz skopiować pliki do odpowiednich folderów. Tak samą z zakładką. Do folderu system/.
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
JA tak zrobiłem ale ja sie pytam czy można grać bez tych głosów mówionych co zajmują 300MB?? a ten Setup exe. zainstalowałęm w gothic i chyba jest dobrze a co z tym prztłumaczeniam z niemieckiego na angielski gdzie to mam dać??


OK juzmi działą tylko czemu jak gram i jestem w tym miscie prawie z wszytkimi mam tylko do wyboru ENDE?? sątam fisk i jakieś zimoki Soldery jakieśale tylko z paroma gdałęm normalnie:(
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
wcale nic zle nie skopiowal. po prostu wybrales zlą opcje z player kita. mowilem zebys wlaczyl ta z najdluzsza nazwa.
 
Do góry Bottom