Diccuric

jarekm12

New Member
Dołączył
22.4.2007
Posty
1
mam pytanko...gram w to pierwszy raz i nie moge znaleźć Taliasana mógłby mi ktos powiedziec gdzie jest??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kawałek od kuźni, koleś w żółtej szacie maga, cały czas próbuje rzucac jakies zaklęcia, więc słychać go już z daleka. Dokładniej nie potrafie wytłumaczyć chyba. Jak masz gdzies mapke miasta to daj cynk to narysuje :p
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
lol wy se tu gadacie o spolszczeniu do Diccurica a ja dobrze ponad rok temu go soie sciągnąłem ze spolszczeniem, tyle że nie ma głosów ludzkich tylko napisy :lol:

Edytuj posty, trzeciego ostrzezenia nie będzie - szczur

hm.. sorki chyba pomyliłem się co nieco, a tak w ogóle to do Taliasana można trafić w ten sposób: Idziesz tak, jakbyś szedł od wejścia do obozu w stronę twierdzy i mniej więcej w połowie drogi widzisz ( ponieważ idziesz na wysokości dachów niektórych chat ) przez szczelinę ( na tyle dużą, że możesz przez nią wskoczyć ) gościa w żółtym stroju ( takim samym, jaki ma ten z sędzia w początkowym filmiku do G1 ) to jest Taliasan.
P.S sorki że się tak rozgadałem
 

Oszust

New Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
27
co ty taliasana nie możesz znaleźć ?! jest niedaleko chaty Ardiaca

Większość twoich postów jest nie potrzebna i krótak, popracuj nad tym - szczur
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Może ktoś mi podać AKTYWNEGO LINKA ZE SPOLSZCZENIEM DO WERSJI 1.1e
Z Góry Thx!!!!
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Witam
Zainstalowałem wczoraj moda wszysko chodzi sprawnie,ale mam pewniem problem z misją od Raffy mianowicie dostarczylem już Lynn szate i mam ją odprowadzic spowrotem do Raffy sęk w tym że kolesia nigdzie nie ma :mellow:
Niby ma się zanjdowac niedaleko wejsca do zamku...obszukałem cały teren,ale i tak go nie znalazłem.
Może ktos podac dokładną lokacje Raffy ?:D^^
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
stoi na przeciwko ogniska gdzie rano i wieczorem zre wiekszosc najemnikow i straznikow ;p
 

JuKii

Member
Dołączył
1.11.2006
Posty
38
Wy tu gadu gadu o samej grze, a byl ktos w Diccuricu na wysepce z Testmoda? Tak mi sie przypomnialo przegladajac stare screeny na kompie... Byla tam jakas zagadka, dziwne budowle i ogromny scierwojad. Czy ktos sie tam dostal i rozgryzl o co chodzi? :> Ja, z tego co pamietam, tak i zastanawiam sie czy sobie inni poradzili i czy w ogole ta wyspe odkryli? xd
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm byłem tam, z tego co pamiętam dostałem się tam dzieki jakiemus teleportowi. Ścierwojada ubiłem, tylko nie mogłem dośtać się do domku drzewa. Ciekawość wzięła górę i przy urzyciu kodów dostałem się do środka. Znalazłem tam masę miniaturowych pełzaczy, ale że było to dawno juz nie pamietam co jeszcze ;p
 

JuKii

Member
Dołączył
1.11.2006
Posty
38
Na gore wchodzilo sie chyba po drabinie, a zagadka dotyczyla zapewne wielkiego posagu orka. Odpowiednio sie poruszajac dalo rade chodzic w powietrzu i zbierac ciekawe przedmioty. Ja sie na ta wyspe dostalam po przytrzymaniu F8 przy wlaczonych kodach XD Bo w G1 ten kod zawsze zwraca bohatera w tym samym kierunku, a oni to chyba wykorzystali. No i byla tam jakas dziwna skala z magia w srodku, nie rozgryzlam tego...

A czy slyszal ktos moze o pracach nad spolszczonymi dialogami? Bo ze swoich zrodel wiem, ze ktos cos takiego organizowal i mieli nawet chetnych, ale potem nie natknelam sie na to xd
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No to tak: ściągnołem moda i spolszczenie. w Starterze mam moda po niemcu i spolszczonego.
Więc wybieram polskiego, przy ładowaniu mi sie wyłącza bez żadnego errora....
Co zrobić z tym faktem?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zainstalować na nowo, ewentualnie z nowego źródła.
 

strzelec

New Member
Dołączył
13.4.2008
Posty
14
Witam, mam problem w paru zadaniach (i tak, znam solucję, ale nigdzie tego nie znalazłem).

1. "Karmakk poszukuje rogu". Otóż specjalnie nie wziąłem tego rogu na początku gry, żeby zarobić później więcej dośw.. Niestety, kiedy podchodzę do Barema, ten wcale nie pyta mnie, czy jestem właścicielem, a powinien, prawda?
A wiem, że na pewno ma ten przeklęty róg, bo sprawdziłem na kodach jego ekwipunek...

2. Po wykonaniu zad. z naprawieniem rampy, u kowala znalazłem notatkę, że mam przyjść do majstra po nowe koło zębate. Ten jednak nie ma żadnych opcji dialogowych, więc co mam teraz zrobić?

3."Roślina w jeziorze". Czy to bug, że wykonanie zadanie jest nadal w obecnych? . I powiedzcie, jeśli bym zwlekał z tym zadaniem, czy jakiś najemnik naprawdę by nas zaciągnął do kopalni?
:rolleyes:
 
Do góry Bottom