Demotywatory

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
co sądzicie o tej stronie? osobiście wraz z bratem jesteśmy na bieżący z tą stroną. kiedyś, na początku jej istnienia gdy mało osób ją znało nie miała takich "śmiesznych" zdjęć wrzucanych przez tzw. "dzieci neo" tylko motywujące do działania na dobro np. dla dzieci w afryce a nie śmiania się z nich. a więc uważacie że strona powinna być ze śmiesznymi czy (de)motywującymi zdjęciami?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jak sama nazwa wskazuje mają być demotywatory.Śmieszne zdjęcia mam na wykopie czy joemonsterze.Czasem jest jakiś porządny demot ale rzadko to się zdarza;p
Też zazwyczaj jestem na bieżąco.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
ma byc cos demotywującego na co nazwa strony wskazuje.jak widze te smieszne zdjecia na głwonej to zastaanawiam sie czy czasmi 7 latki nie są tam adminami
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
demotywatory mają demotywować ale zamiast demotywować śmieszy........czasami zdarzy się taki że można się przy nim popłakać ale ogólnie to niee...
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Osobiście lubię przesiadywać i oglądać demoty.. muszę się przyznać że na demotywatory.pl oglądnąłem wszystkie możliwe na stronie głównej :D. Cóż, nazwa może jest źle dobrana, bo większość to jakieś fajne zdjątko z śmiesznym podpisem, choć zdarzają się prawdziwe DEmotywatory. Choć widzę plagę (przynajmniej na demotywatorach.org) powtarzających się typu ''a teraz na główną'' etc...
Stronka fajna, choc jak powiedziałem nazwa chyba źle dobrana :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Kij z nazwą, ważna zawartość xD
Przeważnie jak mi się nudzi, to przeglądam sobie demotywatory ^^ Czasem można się nieźle uśmiać. Poza tym wiele osób na nk umieszcza te najbardziej śmieszne demoty.
Dla mnie jest to stronka, gdzie mogę się rozluźnić, nie myśleć o rzeczywistości i pośmiać się z pomysłów/głupoty ludzi.
Często też wiele ludzi na gg przesyła linki z demotywatorów... Ogólnie rzec biorąc stronka jest bardzo popularna w sieci i nie da się ukryć - fajna... :p



Pozdrawiam, Daria.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
najwłaściwiej było by gdyby zrobili przedziały - śmieszne, demotywujące, i ta ukochana poczekalnia ^^
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Skoro adres tej strony padł na bardzo duże forum, znaczy się że strona dobra nie jest. No w każdym razie nie taka jak była kiedyś.
Sam znam tą witrynę dość długo, z pół roku na pewno. Nie trzeba mówić że to co się na niej teraz dzieje, to pożal się Boże żenada na całej linii. Prawdziwe demotywatory są minusowane bo nie są śmieszne, a to co jest śmieszne nijak się ma do de/motywatora.
Najbardziej żenujące jest to gdy w TV coś się pojawi, to zaraz na Demo jest milion zdjęć które niczym się nie różnią od siebie, czasem trafi się jakaś perełka, ale ciężko.

Największym minusem jest filtracja demotów przez adminów. To co dobre często jest przegapiane a to co do bani, tafia na główną. Nierzadko też słabe kopie dobrych demotów znajdują się na głównej, a ich lepsze pierwowzory kiszą się na 100+ stronie.

Czekam tylko na moment gdy z demotów zrobi się kolejna nasza-klasa, tzn kiedy ją zeżre komercja.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Mnie w demotach denerwuje co innego. Czasem robię jakieś demoty, nie koniecznie (de)motywujące, ale mające coś poza śmiesznym tekstem do przekazania. Ludzie nawet nie fatygują się by napisać czemu zminusowali, tylko minusują dla samej radości. Ewentualnie obrażają autora i mówią, że jest debilem. To najbardziej demotywuje w tym portalu :) A co do komercji: pierwowzór demotów despair.com opiera się właśnie na komercji. Sprzedają kalendarze z demotami, przyciski do papieru z demotami, wszystko xD Nasi też podążają w tę stronę: są już kubki z demotami.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
kurde ... ja oglądałem demoty jak powstawały na początku. wtedy były demotywujące. Teraz o tylko śmieszne zdjęcia. Prawdziwy demotywator pojawia się raz na miesiąc. Większość demotów z prawdziwego zdarzenia odpada w poczekalni. Teraz zaglądam sporadycznie. Bo już sobie wolę wejść na joe monstera.
 

smiechu93

Debile
Dołączył
20.12.2009
Posty
5
tak to o żałosna strona o marnej formie i pełna nudy i nieśmiesznych żartów, ja nie lubie
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Ostatnio trochę się zrąbały ale przynajmniej zamiast demotywować rozśmieszają:D Więc nie jest źle. Ale ich sukces jest zadziwiający. Z małego serwisu nagle stał się jednym z największych w Polsce i najdroższych:D
 
Do góry Bottom