CZELADNIK z Khorinis

Który z Mistrzów zdobył waszą sympatię i u kogo zaczeliscie pracować??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Mnie najbardziej do gustu przypadł kowal Harad ,bo podobało mi się wykuwanie broni, choć przyznam ,że praca u Bospera jest większym interesem. :)
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE(+Dark Innos+ @ 13-12-2006, 17:53) [snapback]129886[/snapback]

Mnie najbardziej do gustu przypadł kowal Harad ,bo podobało mi się wykuwanie broni, choć przyznam ,że praca u Bospera jest większym interesem. :)



U Bospera na pewno nie jest większy interes ;) U Harada bez większych problemów da się w pierwszym roździale mieć tysiąc - dwa tysiące sztuk złota, jeżeli komuś chce się latać na farmę Onara. A u Bospera największe zyski dostaje się pod koniec, jak siekasz cieniostwory, trolle itp.
 

Lokos

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
Czyli ja zagłosowałem na Harada, bo nie dość, że fajny z niego mistrz, to jeszcze można zarobić u niego tyle kasy, że można kupić za to wszystko co będzie się chciało. Poza tym cóż mogę powiedzieć... Harad jest najbardziej opłacalnym ze wszystkich mistrzów, bo nie dość, że Bennet ma nieskończenie wiele stali, to jeszcze sporo płaci, a zwierzaki zawsze się skończą i grzybki też.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Constantino - Po za 1 razem zawsze bylem u niego celadnikiem, jest przydatny, uczy alchemii... Lecz nie przepadam z nim za bardzo, jakoś nie przypadł mi do gustu... ;)

Harad - Mężny, silny i odważny. Można u niego nieźle zarobić ale wole łuczarza.

Bosper - No, ten mi odpowiada. Myśliwy, łuczarz... grajac 1 raz właśnie dla niego pracowałem i było fajnie. Lecz niestety niczezgo przydatnego nie uczy, ale ma za to, to "coś". I jest jedyny z nich wszystkich nieśmiertelny...
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
fajne te wasze forum niezłe naprawde. Tak wogóle to Witam jestem nowy i chciałem się zapoznać. Otóż do rzeczy zagłosowałem na Bospera dlatego że jak dajemy mu skóry To on nam się odpłaca nawet sporą sumką pieniędzy. A zwłaszcza skóra carnego trolla ta to jest warta dopiero. Ale do Harada nic nie mam ale ma troche dziwne zadanie na początku nie sądzicie??Ale mój ostatecznyy głos był na Bospera.

Ellooo Pozdro 4all UP
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wtam JACK stara wygo heheeheh
no cóż tu nie będziesz miał nad sobą
czepiającego się yeeda hahaahaha
co nie hehehe
teraz jesteśmy na tym samym statusie

dobra ale co do topiku
to oczywiście głosuje na harada
silny chłop wie czego chce
no i można na mieczach sporo zarobić
a ja znalazłem łatwy sposób na mnóstwo stali
na miecze za darmo
(poprostu klepałem kowala w dzielnicy portowej i zabierałem mu tyle stali ile chciałem heheeh)
 

Sługa Beliara

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
21
Czesc wszystkim :)

Gry rozpocząłem przygodę z G2 , najbardziej przypadł mi do gustu Harad. Dlaczego?
Fajnie się na początek wyuczyć wykuwania mieczy , potem się to przydaje :p
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Zdecydowanie Harad . Jak dla mnie jest naj czeladnikiem w mieście . A inni ? Matteo jest wpowrządku , Constantino to stary , skąpy wariat , Bosper uchodzi za najbardziej chciwego NPC jakiego widziłem a stolarz jest zbyt prawy i taki... przerysowany ?



Pozdrowienia B)


Grom
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Nic nowego i tak tutaj nie zostanie powiedziane, więc zamykam :) .

Jaki ty stanowczy xP - GW

Czasem trzeba :p - LB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom