CZELADNIK z Khorinis

Który z Mistrzów zdobył waszą sympatię i u kogo zaczeliscie pracować??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Zatrudniłem się u Constantina można się nauczyć od niego mikstur na siłę
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Ja kowala polubiłem najbardziej (miecze,te sprawy)
biggrin.gif

Można sie nauczyć robić broń i sprzedawać mu za 100 zł
biggrin.gif
 

APOG3UM

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
114
A ja pokochałem starego Constantina bo wiem że niema nic lepszego i bardzej wciągającego jak napełnianie małych zakurzonych buteleczek jakimiś wywarami . I można przetworzyc na stole bagienne ziele ( lubie to jarać ) . Uczy mikstur na siłę itd.On jest THE BEST!! :twisted:
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Harad is the best!!! Gothic'a przechodziłem 3 razy i zawsz wybierałem go!!!
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
harad

Harad jest dobry bo mi sie kowalstwo z siłą kojarzy i z mieczem łowcy smoków ten z 110 ataku no i Harad jest spoko
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Ja tam poszedłem do Bospera. W trakcie gry bez przerwy natrafia się na jakieś skóry, które można mu z niezłym zyskiem opylić. Nawet tu na stronce czytałem jakieś opowiadanie z jego udziałem, choć daleko nie zaszedł. O ile pamiętam, to skończył jako zombie
laugh.gif
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Też kojarze tą opowieść, ale nie pamietam tytułu. To opowiadanie jest nawet na tej stronie
biggrin.gif
A tak wogóle to lubie i Harada ( zarabiasz duzo kasy na mieczach ) i bospera. ( zarabiasz dużo kasy na skórach ) pamietam, że zawsze jak grałem w Gothica to nie mogłem się zdecydowac czy iść do tego, czy do tamtego
biggrin.gif
Pozdro, SoniC
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
te

te opowiadanie to 12 lat po pokonaniu smoków na stronce a Bosper skończył jak ożywieniec-wojownik ale troche ta historia naciągana no ico po ataku na khorinis(w tym opowiadaniu) sie dzieje z diego i z gornem??8)
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Hatrad jest najlepszy bo uczy siły i można zarobić tyleeeeeeeeeeee kasy
biggrin.gif
:D:DD:D
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Harad jest górą. Chociaż bosper też nie najgorszy. Harad uczy mieczy i kupuje za stówę. Bosper natomiast daje też całą tonę kasy za prawie że nic. W sumie Bosper jest lepszy ponieważ mieczy może wyuczyć choćby Bennet. A Constatino natomiast po wyuczeniu się jakiejkolwiek mikstury u kogoś innego zaczyna nas uczyć za darmo bez obowiązku bycia jego czeladnikiem. Czyli : BOSPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
Ja tam też Harada wole
biggrin.gif
co prawda Kowalstawa tak jak innych rzeczy można się nauczyc w późniejszych etapach gry
tongue.gif
ale ja go zawsze wybierałem bo u niego najszybszy zarobek jest
tongue.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Harad

Harad jest najlepszy bo jak jego czeladnikiem zostaniesz to masz dach nad głową
biggrin.gif
ani Bosper ani Constantino nie zadbają o to
tongue.gif
w dodatku Harad uczy siły i kowalstwa jak palladynem jesteś to ci ostrze da (2000sz.z) i wogule Harad rządzi
 

14_mag

New Member
Dołączył
11.9.2004
Posty
7
Ja uważam że zostanie czeladnikiem powinno iść w paże z wyborem gildi np: na co magowi zdejmowanie skór (lepiej wuczyć się u Constantina mikstur lub mieczy u Harada bo to się przyda do walki i na kasę) ja osobiście wybrałem miecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom