Czego Oczekujecie?

Status
Zamknięty.

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nieeeee, dubbing jest niepotrzebny

Chromolisz waćpan, za przeproszeniem. Dubbing jak najbardziej jest pożądany. W Risen, była wersja angielska, która zupełnie mnie nie powaliła. Dialogi były drewniane. Uważam, że jak dubbing będzie zrealizowany na tym poziomie, do jakiego przyzwyczaiły nas spolszczenia z CD Projekt, to będzie bardzo dobrze. Jak pisałem w innym miejscu: Polacy nie gęsi i swój język mają - cytując klasyka. Czas przywyknąć do tej prawdy i przestać wypisywać najprzeróżniejsze pierdoły na ten temat. Jeżeli się komuś nie podoba, zawsze może sobie kupić wersję oryginalną, lub angielską w necie.

Dubbing must be i basta!
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Chromolisz waćpan, za przeproszeniem. Dubbing jak najbardziej jest pożądany. W Risen, była wersja angielska, która zupełnie mnie nie powaliła. Dialogi były drewniane. Uważam, że jak dubbing będzie zrealizowany na tym poziomie, do jakiego przyzwyczaiły nas spolszczenia z CD Projekt, to będzie bardzo dobrze. Jak pisałem w innym miejscu: Polacy nie gęsi i swój język mają - cytując klasyka. Czas przywyknąć do tej prawdy i przestać wypisywać najprzeróżniejsze pierdoły na ten temat. Jeżeli się komuś nie podoba, zawsze może sobie kupić wersję oryginalną, lub angielską w necie.

Dubbing must be i basta!
No ,wreszcie ktoś mnie poparł <_<
Dzięki Biafra :trollface:
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
1.Więcej gildii.
2.Zakończenia gry zależnego od przynależności do którejś z gildii.
3.Ciekawszej i mniej przewidywalnej fabuły.
4.Więcej przedmiotów, a przede wszystkim pancerzy, mieczy i run / magii.
5.Ciekawszy rozwój postaci. W 1 nie spodobał mi się.
 

Idho

New Member
Dołączył
16.4.2011
Posty
1
Witam. Jestem pod wrażeniem trailera Risena 2. Czytałem o tym na różnych forach i wyczytałem, że bohater ma monoki inkwizytora pod opaską. Podobało by mi sie gdyby mógł używać tych monoków, coś w stylu orlego wzroku z assassin's creed. Idziemy sobie korytażem świątyni i nie wiem co jest za drzwiami lub zakrętem. Włączamy je i widzimy podświetlonych nieumarłych itp. To by było bardzo ciekawe przede wszystkim na początku kiedy jesteśmy zawsze słabsi i żeby nie porywać sie z motyką na słońce. Dobre by było też przy walce z tytanem, on nam sie nie pojawia i tylko z monokami możemy go zobaczyć.
Innymi rzeczami jakie bym oczekiwał to więcej pancerzy, broni, zaklęć (przede wszystkim przemiany, w risen 1 był tylko popiołak i łodzik). Duży świat, fabuła i zwroty akcji, pływanie i nurkowanie oraz kilku przyjaciół. Fajnym pomysłem było by wrzucenie do gry kogoś takiego jak Wrzód z G1. Dobre również by było upijanie sie. Musimy sie z kimś napić, żeby uzyskać informacje a potem wracam do domu bardzo krzywo.
Rzeczy do zostawienia lub lekkiego podkręcenia to grafa i muza.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Upijanie się... to spotkałem tylko w Wiedźminie i w Risenie przydało by się coś w tym stylu. Fabuła w 1 byłą do.... no w każdym razie słaba. Zwalili zwroty akcję n.: z inkwizytorem. No powinien być miły, pomagać nam tak abyśmy uwierzyli że on jest very good friend a tu nagle on jest zły i ogólnie! A tak dało się wyczuć że on jest ten teges nie teges. W każdym razie fabuła powinna być o niebo lepsza. Ktoś tu wspomniał że ma nie być dubbingu bo to zniszczy klimat... co za ludzie no ja nie mogę (bez obrazy). Łatwiej się wczuć w klimat jak nie musisz siedzieć i czytać napisów zamiast przyglądać się rozmowie i zachowaniu rozmówców (a u mnie wyświetlało je paskudnie). Jednak w Risenie nie było na co patrzeć bo denerwowało mnie to że mówisz np: dla druida o tym co się działo w świątyni a bezimienny wymachuje rękoma w tył jak by się z niego nabijał... . Dialogi ogólnie były takie "martwe" zero krzyków, zero tonacji złości, strachu, rozbawienia itp. Co prawda były takie drobne imitacje takiego czegoś ale to nie to. Niech questy poboczne będą ważne i żeby stan bohatera lub jego sakiewki niemal nakazywał je wypełniać. Niech będzie tak że żaby kupić naprawdę git broń to musimy pomagać innym a nie iść ślepo tylko głównymi zdaniami. System walki był może nieźle rozbudowany ale trochę nie mrawy... Może ja się za bardzo przyzwyczaiłem do wiedźmina ale dla mnie bronią to on nie wymachiwał zbyt szybko. W G II sekwencja ciosów nie jest zbyt rozbudowana (są tylko 3 etapy) ale mieczem wymachuje ładnie, sprawnie. Powinien być lepszy podział umiejętności. Szczerze powiem że się pogubiłem z tymi broniam, czy chodziło o to że Topory to broń dwuręczna a miecze to broń jednoręczna... Czy może miecze jedno- oraz dwu-ręczne i maczugi to jedna grupa Określona mianem Miecze a topory i młoty to kolejna grupa określona jako Topory (z kosturami było prosto). A i więcej broni oraz bardziej efektywny wygląd!
i jeszcze do grafiki: Dla mnie Risen był za wesoły... Taki przesadnie kolorowy... Mogli by nad tym z deka popracować
 

MacioM3n

New Member
Dołączył
17.4.2011
Posty
3
Hmmm. Od Risena 2 oczekuję :

- klimatu (żeby chciał się wracać do tej gry)
- więcej frakcji (ale nie do przesady) 3-4 główne frakcje i kilka pobocznych
- fabuły (żeby była naprawdę wciągająca i pełna zwrotów akcji)
- lepszy crafting
- więcej broni i zbroi
- silniejszego bossa gry
- ogrom zadań pobocznych + kilka możliwości ich rozwiązania
- żeby magia voodoo była ciekawa (w Risenie magia była bardzo biedna liczę że w 2 będzie jej o wiele więcej)


Jest jeszcze wiele rzeczy których oczekuje od tej gry ale jak spełni w połowie te oczekiwania kupie ją na 100%
 

polek

New Member
Dołączył
21.4.2011
Posty
10
- leprzej grafy przede wszytkim broni,roślin,zwierząt i postaci [rośliny jak przez nie przechodzę to nic się nie dzieje, trawa to jakieś plasterki zielonego czegoś ,a broń jeszcze trochę za mało realistycznie wygląda]

- śmieszniiejszych tekstów,
- bajrdziej dłurzszej fabuły,
- więcej możliwości manipulacji brońmi i piięśćmi i nogami
- więcej zadań,
- ooooooooogrooooommmmnny świat, jakiś 6 wysp
- realistycznych opcji takich jak wspinanie się na drzewa po jabłka czy coś,
- więcej:czrów [o jakieś 70],zbrój[o jakieś 50],broni[o jakieś 200],przedmiotów[o jakieś 300],mikstur[o jakieś 30],map[o jakieś 15],roślin [tych do zbierania][o jakieś 50],rzywności [ o jakieś 100]
- leprzego efektu czrów
- możliwości upijania się
- więcej umiejętności
- przynajmniej mniej ,,drewnianych romów"

wiem wiem durzo oczekuje ale jak się to spełni w przynajmniej jednej trzeciej to raczej kupie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom