Cześc

alfa47

New Member
Dołączył
5.3.2015
Posty
0
Cześć jestem alfa47 i przyszedłem zaśmiecić to forum tylko dlatego, że wymagacie pewnej ilości postów by ściągnąć plik... świetny pomysł, muszę przy okazji przyznać.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam, niestety w dziale ''przywitaj się'' postów nie nabijesz ;p.
Czego konkretnie potrzebujesz?
Zawsze możesz napisać coś w działach Gothicowskich bądź w hobbistycznych, kto wie może wciągnie Cię to forum :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Cześć, słonko. Niestety, jak być może już zauważyłeś, wyjątkowo źle wybrałeś sobie miejsce do spamowania, ponieważ w temacie powitalnym licznik postów jest wyłączony. Zalecam zatem udzielanie się w nieco bardziej ogarniętym stylu w innych tematach, bez spamu i uprawiania archeologii  :barnface:
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Oj tam Barn, co do archeologii to tutaj bym przymknął oko, jeśli ktoś ma coś sensownego do powiedzenia rzecz jasna ;).
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Za chwilę Ci dam złota łopatę za najlepszego archeologa na tym forum.
Nie spamuj w przywitaniach, bo licznik nie będzie nabijany i nie ściągniesz pliku. Możesz pospamować gdzie indziej.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
alfa47 napisał:
witam serdecznie to mu już 3  post yeah :D
 
 
To trzeba mieć szczęście. Tyle radości i okazuje się, że trzeba zacząć od początku :p
 
Mimo wszystko witam serdecznie. ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
alfa47 napisał:
Cześć jestem alfa47 i przyszedłem zaśmiecić to forum tylko dlatego, że wymagacie pewnej ilości postów by ściągnąć plik... świetny pomysł, muszę przy okazji przyznać.
Cześć. Ja dalej widzę, że masz 0 postów :p 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dobry agent, prowokacyjnie się przyznaje do spamu 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witamy witamy, ponabijaj te posty mądrze :D
w dziale hobby też możesz, i fajnie byłoby gdybyś został z nami na dłuzej a nie tylko wpaść po to by coś ściągnąć, nie gryziemy, nie kopiemy, co najwyżej wylądujesz w kotle ;)
 
Do góry Bottom