Cosplay?

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Tak, będzie robił za dodatkowy kołnierz :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No bardzo dobrze to wygląda. Jeszcze tylko dół ci został do zrobienia :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
barn a miecz robiłaś sama? jak? wygląda profesjonalnie, jakieś zbliżenie poproszę :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Miecz jest drewniany, robił go Piotr (na potrzeby Nordconu), a właściwie przerabiał - to była taka standardowa zabawka z jarmarku, ale została oszlifowana, pomalowana srebrnym sprayem, zmieniona została głowica i kształt jelca, a rękojeść została obciągnięta skórą. Może potem wrzucę jakieś szczegółowe foty :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
A mi się zepsuła maszyna do szycia, więc nie bardzo jest jak pracować. Przełożę plany na Polcon.
A Barni, super Ci to wyszło :D Nie jestem tylko pewien ilu Szkodników nosiło dwuręczniaka. :p
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Też mi wymówka :p i tak skórę ciężko szyć na maszynie, moja kamizelka też głównie ręcznie szyta.
A dwuręczniak? Cóż, bierzemy to, czym dysponujemy, toż nie będę się za nowym mieczem uganiać :D
Jutro wieczorkiem wrzucę foty z sesji w lesie :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
sesji w lesie? o kurcze to się zaczynam ciebie bać :D,
 
szampon ręcznie spróbuj, warto!
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
niesamowicie to wygląda, oboje fajnie się prezentujecie w strojach szkodników, a przy okazji zobaczyłam inne ... genialne! :D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ze skórami jest ten problem, że nie zostały mi użyczone. Gdybym mógł ich użyć to oczywiście szyłbym ręcznie. Maszyny chciałem użyć do czegoś z Bractwa.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ou. No to fucktycznie. 
Trudno, następną razą.
My już dziś wybywamy do Poznania, więc do zobaczyska na miejscu.
 
Aha, Shawn, wcięło mi Twój numer, więc podrzuć pliz - mój dla przypomnienia 508 202 498 :)
 
Do góry Bottom