Cosplay?

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Zauważyłem, że cosplay robi się coraz popularniejszy - łatwo to zauważyć chociażby na fb albo różnych konwentach. Ale zwróciłem też uwagę, że bardzo mało ludzi przebiera się za postaci z Gothica i postanowiłem to zmienić - w tym roku na Pyrkonie powinienem pojawić się w Stroju Szkodnika. 
Z tej okazji prosiłbym kogokolwiek z grą na dysku o dobrej jakości screeny Stroju Szkodnika i jego lekkiej wersji - sam zgubiłem płytę z grą, a przecież piracenie jest nielegalne. ( ;) )
Z tego, co pamiętam z gry, największy problem mogę mieć z karwaszami i butami: Może macie jakieś pomysły? Albo może nawet ktoś będzie w stanie mi pomóc z wykrojem pancerza? Nie wydaje się trudny, ale skór mam raczej ograniczony zapas i wolałbym to zrobić raz, a dobrze.

Z góry dzięki za pomoc, kocham was. <3
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Wielkie dzięki, jesteś prawdziwym asem. <3
Tak teraz patrzę to pancerz powinien być prosty, to zwykła kamizelka, wystarczy mieć nadzieję, że skóry starczy. Cała reszta to lumpeksy. 
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
koniecznie taki łuk sobie jeszcze musisz zrobić :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o Eb mnie ubiegł :)
 
bambino wiadomo że w lumpeksach same skarby można wyszukać jak ma się dobrze zaopatrzone
 
z butami to nie taki kłopot, albo skombinujesz coś co podobnie wygląda albo swoje stare buty nieco przerobisz: wystarczy coś do nich dokleić solidnym klejem i ew pomalować, a jeśli nie masz jakiś starych, to pozostaje zrobić tzw ubranko na nie, np zszyć ze sobą kilka kawałków dopasowanych na rozmiar buta - tu może barn więcej by podpowiedziała
 
nie zapomnij że szkodnicy mają przewieszone taką 'jakby' torebkę listonoszkę i pewnie co nie co w niej czy do palenia czy do picia ;) oraz kilka bryłek rudy, pasek no i oczywiście broń (łuk i żądło?-nie pamiętam jak to sie tam zwało)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ło żesz, musze oczy naprawić :lol:
i to porządnie napraw! xD
 
Nie dziękuj Szaampon, zawsze chętnie pomogę. :trollface: EB
 
 
szamponik jak będziesz coś tworzyć, pokazuj na bieżąco, może coś podpowiemy
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
My z Piotrem też planujemy szkodników, więc opcja nowoobozowa będzie całkiem dobrze reprezentowana :) Konkretów jeszcze nie rozkminiałam, jak zaczniemy pracować nad swoimi strojami, to będziemy podrzucać pomysły. Będzie ubaw  :happybarn:
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Taaak, teraz staram się wyperswadować zdobycie skór bo "mogą się przydać". Abi, akurat takie pierdoły nie są trudne, torbę mam bardzo podobną, paski spokojnie można znaleźć w dziwnych miejscach w domu.
Co do broni... Prędzej byłbym w stanie zrobić Ćwiekowaną maczugę, mam swoje sposoby. :p A łuk raczej nie wchodzi w grę - żeby to wyglądało sensownie musiałbym kupić, a pieniążki to jednak pieniążki.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
łuk? idziesz do lasu po odpowiedniej wielkości/długosci, szerokości gałąź, w miarę giętką, wyginasz a potem obierasz z kory i sztywnieje, i oczywiście łądniej się prezentuje ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
10op6jr.jpg

 
Pierwsze elementy stroju: chusta i torba dla Szkodnika :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wyglądają jak z gry wyjęte :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
super, ale mam nadzieję że doczekamy się fotki gdy masz to an sobie ubrane :d
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
No pewnie, ale jak zrobię całość :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jak tam postępy w szykowaniu kostiumu? :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
A, nieźle, nieźle, kamizelka już jest, może wrzucę dziś fotę, choć jeszcze nie wszystko gotowe :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to proszę o dokumentowanie na bieząco bo jestem bardzo ciekawa :D, pewnie nie tylko ja
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Nie wszystko jeszcze gotowe i pierwsze zdjęcie jakieś zielone, ale ogólny obraz jest:
 
2n15qtu.jpg

68ft3a.jpg
 
A jak tam u Ciebie, Szołneju? :D
 
 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
super pomysł i niezły 'mieczyk'. a ten mały czany stwór z ogonem jak antena to też na wyposażeniu ? :D
 
Do góry Bottom