Community Patch 1.70 Gotowy!

Status
Zamknięty.

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Quest to szukanie tzw. "naprawionych skrzyń". Nie wiem co w nich jest, ale na pewno coś warte zachodu ponieważ aby otworzyć 4 naprawioną skrzynię trzeba znaleźć 3 poprzednie.

Z tego co wiem nowe stwory kryją się po jaskiniach i są one po prostu inaczej pokolorowane (czerwony goblin na przykład)
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
Czy ktoś wie może co się dzieje z quest packiem? Czekam na jego spolszczenie (poradziłbym sobie z ang/ger wersją ale to nie byłoby fajne), bo chcę jeszcze ze trzy razy przejść tego gothica.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Do quest packa wybrana już jest ekipa. Lecz spolszczanie nie jest szybkie, trzeba cierpliwości :)
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
tylko chodzi o to, że ekipa została wybrana i tyle... a już przecież jakiś czas minął
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Cierpliwości, jestem pewny że się nie obijają. Tłumaczenie naprawdę nie jest takie łatwe, nie wystarczy przekopiować do jakiegoś translatora, trzeba na tym siedzieć i robić tak aby dana wypowiedź miała sens.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Tak mi się zebrało na przemyślenia...
Jeśli się temu przyjrzeć z daleka- wszystkie patche wnoszą i będą wnosiły więcej niż podstawka...
G3 jest prawie jak WoW, tyle, że patche nie są konieczne i wnoszą o wiele więcej. Zakładając, że patche będą wydawane przez ok. 3 lata, właśnie w 2012 roku Gothic 3 będzie zupełnie inną grą niż Gothic 3 zpatchowane do najnowszej wersji.
Chociaż cieszę się, że wydają te patche. Właściwie fani moim zdaniem lepiej by zrobili G3...
No, Gothic 3 wygląda jak wczesna beta ^^ Każdy patch jest jak uaktualnienie, do niektórych twórcy ręki nie przykładają. Boli mnie, że finalna wersja G3 by PB nigdy nie ujrzy światła dziennego.
Trochę chaotycznie napisane... Ale naprawdę surowy Gothic w oczach przeciętnego gracza jest betą. Nawet betką... ^^
Za to podoba mi się wkład fanów w trzecią odsłonę serii.

(W rytmie Nightwisha tankuję króla Lisza ^^)
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Mam problem z patchem jak klikam w ikonkę to nic się nie dzieje. Mam Viste ale nie sadze, ze to przez nią. Pomocy

napisałem tutaj, ponieważ nie ma sensu zakładać tego samego tematu ale w dziale problemy...mam nadzieje, że zle nie myślałem
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Kliknij prawym przyciskiem myszki na ikonkę i kliknij w "Uruchom jako administrator".
Miałem ten sam problem z niektórymi programami, ale opcja powyżej pozwoliła mi się nimi cieszyć ;)
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Ale nie w tym wypadku. Otworzył się jako obrazek ale już po wielu próbach i różnych kombinowaniach udało mi się !
 

jacksonheyes

Member
Dołączył
27.4.2009
Posty
47
Ja nie wiem co wy widzicie w tym patchu może i poprawił te wszystkie bugi które były,ale nadal gra zacina się i jest nudna fabuła.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Tja, a czy twórcy zapowiadali, że zmienią fabułę i zrobią grę od nowa...? :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom