Community Patch 1.70 Gotowy!

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Drodzy fani Gothica!

Ostatni patch do Gothic 3 wyszedł ponad rok temu. Dużo czasu minęło od tamtej chwili, dużo czasu minęło na tworzeniu przez Community Patch Team kolejnej łatki i jej testowaniu.

Community Patch 1.70 jest gotowy!

Chcemy podziękować wam wszystkim za motywację, jaką nas napawaliście. Ten patch nie powstałby bez takiej grupy wspaniałych ludzi kibicujących nam!

Szczególne podziękowania dla wszystkich naszych testerów! Pracowali razem z nami, zarywając noce. Informowali nas o każdym pojedynczym bugu. Bez nich ten patch nie byłby możliwy!

Dobra, dosyć tego! Pobierajcie go i cieszcie się grą!

Z wyrazami szacunku,

Wasz Community Patch Team.

Zmiany są zadziwiające. Naprawiono ponad 700 bugów i niedoskonałości. Wprowadza także pewne ulepszenia.



Rozmiar pliku: 880 MB

Patch współpracuje ze wszystkimi wersjami gry.


Lista linków do downloadu.

Patch ten może być bez problemu instalowany na Polską wersję językową.

Liczę na opinie o tej łatce, po zapoznaniu się z nią w autopsji ;).
 

lee115

Member
Dołączył
8.1.2009
Posty
42
Mam pytanie czy jak to ściągnę to usuną się moje zapisy z gothic'a czy nie. I jeszcze jedno pytanie dużo to daje gothic'owi bo raz tą grę już przeszedłem i nie wiem czy warto jeszcze raz??
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
I jeszcze jedno pytanie dużo to daje gothic'owi bo raz tą grę już przeszedłem i nie wiem czy warto jeszcze raz??


To, co do tej pory napisali ludzie na WoG'u.
1. Szybsze wczytywanie gry.
2. Płynność gry (brak ścinania niespowodowanego słabym sprzętem).

Na razie tylko tyle z widocznych zmian na pierwszy rzut oka. Patch wyszedł dzisiaj, toteż jakiś głębszych recenzji na jego temat nie ma. Mimo to sądzę, że nie nadarmo waży on 880MB i był robiony około roku ;p.

CYTAT
Mam pytanie czy jak to ściągnę to usuną się moje zapisy z gothic'a czy nie.


Usunąć może nie usunie, ale nie wiadomo, czy zapisy będą na nim działały. Najlepiej przed instalacją łatki skopiuj folder z save'ami (moje dokumenty), gdzieś na dysk, na wszelki wypadek.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Trzeba je usunąc. Już to ściągnąłem, patch wprowadza świetne zmiany. Najlepsza jest walka - po prostu miód dla każdego gracza. Teraz trzeba się blokowac bo bez tego ani rusz. A jak ktoś spróbuje walic cały czas LPM to szybko skończy.
I powtarzam, należy usunąc te savy - twórcy wspominali o tym na wielu stronkach i pisze to nawet w ReadMe patcha :)
 

seba612

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
1
Ten patch jest DOSKONAŁY! Warto poświecić 2,3 h na ściągniecie go grywalność rośnie niesamowicie, w końcu G3 nie musi się wstydzić co do poprzedników!
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No nareszcie :). Jakiś godny uwagi patch. Gra robi się wręcz niesamowita. Ta grafika, grywalność, ten krótki czas ładowania save'a :D. Po prostu wspaniałe. Polecam !

Ave
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
a mam pytanie czy ten patch usuwa niektóre bronie jak np. ognisty miecz?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Usuwać, to na pewno nie usuwa, ale dodawać... Cóż, na razie nic takiego nie widziałem, ale dużo pisano o nowych potworach, broniach, zbrojach itp. I to na wiarygodnych (czyt. portale, blogi)
 

lee115

Member
Dołączył
8.1.2009
Posty
42
Dzięki za odpowiedz. I jeszcze jedna prośba mógłby ktoś dać link od razu do ściągania bo Ranqiz dał link ale do wielu ściągawek i nie wiem która jest do polskiej wersji językowej.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Jak wygląda zmieniony model walki ? Są jakieś nowe animacje ?
Jak dorwe kiedyś G3 to nie omieszkam sprawdzić, niestety nie planuje tego w najbliższym czasie, a walka mnie ciekawie bo gdzieś pisano że model walki został zmieniony w cp 1.7
 

kozin21

Member
Dołączył
3.10.2008
Posty
55
a jak to się instaluje ? chodzi mi o to czy na podstawową wersję G3 czy można na już patchowaną ?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(kozin21 @ 24-03-2009, 10:05) index.php?act=findpost&pid=217632
a jak to się instaluje ? chodzi mi o to czy na podstawową wersję G3 czy można na już patchowaną ?



najlepiej na gołą wesje Gothic 3. Plik jest exe więc normalna instalka.
Na patchach także powinna działać poprawka 1.70.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Jakby co: Instalowałem na 1.6 i nie ma problemów. Co do animacji - nie ma takowych. Jak na razie takich nie widziałem, ale zmiana polega na tym, że przeciwnicy nie są teraz głupi. Wyprowadzają cios po ciosie, uniki i bloki wykonują konsekwentnie, gdy kumpel do mnie przyszedł żeby to zobaczyć specjalnie na próbę zaatakowałem 4 orków na farmie. Roznieśli mnie w pył. A potem jak uciekałem to jeszcze ścierwojad mnie dobił ;p Ta gra naprawdę jest zmieniona, i już się boję co to będzie przy odbijaniu miast... :D
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Niestety ;p Ale tak się zdarza, jeżeli ustawi się za dużą grafikę. Zaszalałem i ustawiłem sporą grafę - w efekcie wyskoczył mi "Where is the Guru?". Ale jeśli będzie się ustawiać opcje dostosowane do naszego sprzętu ten błąd wyskakiwać nie powinien ;)
 

kozin21

Member
Dołączył
3.10.2008
Posty
55
A ja mam pytanie odnośnie tego co jest w menu głównym, otóż czy ktoś może mi wytłumaczyć czym jest "balans alternatywny" ? Szukałem trochę o tym ale niestety nic nie znalazłem. Dodam, że spróbowałem zagrać z tą opcją i beż niej i szczerze mówiąc nie widzę różnicy.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Anternatywny Balans (możesz włączyć na początku gry lub nie; potem wyboru zmienić nie możesz) - od teraz nie rozwali Cię wilk a sam też nie staniesz się super herosem :) Wyważyli przy tym też umiejętności oraz właściwości przedmiotów. Czyli wyważyli poziom trudności.
 

lee115

Member
Dołączył
8.1.2009
Posty
42
Czekaj czekaj to znaczy że jak włączyłem sobie balans to teraz gra jest prościutka bo mówiąc szczerze w walce żadnej różnicy nie zobaczyłem ale w grafie tak i jeszcze jedno co mam zrobić żeby móc grac na tym trudnym?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom