Co Was Przeraża?!?

Status
Zamknięty.

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
U mnie to by się znalazło dużo takich zeczy ale wymienie 3 nejwiększe.

1.Policja!Policja!Policja!przeszkadzaja w kibicowaniu i wogule są HWDP.
2.Szkoła!!(bez komentarza)
3.Avia świdnik
tongue.gif


Pozdrawiam!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Mnie tam nic nie przeraza...
nie boje sie smierci...
nie boje sie wysokosci ani nic z tych rzeczy

po prostu nie ma takich rzeczy...
no moze czasami sie zdarzy
tongue.gif
 

*FoRtUnO*

Member
Dołączył
18.9.2005
Posty
31
1.Boje sie kolesia co sciga mnie za długi ale jak podskoczy to mu wpier...
ale potem przyjdzie z kolegami.


2.Boje sie jarać fajki na przerwach w szkole.



3.Boje sie że nie przejde w tym roku szkolnym z matmy , fizy i geografii.
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Mnie przerażają następujące rzeczy:

>> Wszechświat. Gdzie się kończy ? Czy w ogóle się kończy ? Jego potęga jest naprawdę przerażająca, a wręcz nie skończona, tak jak prawdopodobnie, on sam.

>> "Kibice". Rzecz, która przeraża mnie całe życie. "Kibice" - bo tak sami siebie nazywają, którzy biją się nawzajem czym tylko mogą. A na dodatek mówią, że to "dla ich kochanego klubu". Nie wiem drodzy panowie, ale czy nie lepiej usiąśc na spokojnie, ze znajomymi, z piwkiem do meczu, czy to przed telewizorem, czy na trubunach i w spokoju obejrzec mecz, a co najwyżej tylko dopingowac zespół słownie ? Oto jest właśnie prawdziwe kibicowanie ....

>> Głupota i okrucieństwo człowieczeństwa. Chyba nie trzeba tego komentowac. Ludzie doprowadzają się sami do zagłady i nie wydaje mi się żeby cokolowiek musiało ingerowac w koniec ludzkiego gatunku, bo albo my się wszyscy sami powybijamy, albo stworzymy coś co nas zniszczy szybciej niż się zorientujemy. O okrucieństwie nie trzeba zbyt wiele mówic, mogę podac jako przykład znęcanie się nad zwierzętami - drastyczny i denerwujacy mnie bardzo temat. Niestety ... Czasem wstyd przyznacz mi się, że jestem człowiekiem ...

==================================

QUOTE Policja!Policja!Policja!przeszkadzaja w kibicowaniu i wogule są HWDP.

Kibicowaniu ? Znaczy się bezsensownym nawalaniu się wszystkim co wpadnie w ręce i psucie reputacji swojemu klubowi ? Aha, rozumiem ...

A tak poza tym, nie rozumiem twoich ostatnich trzech słów - "w ogóle są HWDP". Czy tylko ja nie widze w tym złożeniu słów sensu ?
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
QUOTE albo stworzymy coś co nas zniszczy szybciej niż się zorientujemy


tu masz rację ile już jest tuch bomb atomowych ale co do tej robotyki to nie jestem przekonany żeby roboty nas zgładziły, i tak samo sadyzm wobec zwierząt a szczegulnie u kotów nie będe tu wypisywać co zrobiłem małemu 9 latkowi za to że strzelał z pistoletu na kulki do kota który utknął między płotem a garażem bo szkoda słów

-narkomani - są nieprzewidywalni
-demony - kiedy idę spać zawsze się boję że w komputerze (wyłączonym) się coś pojawi i zrobi hałas i to będzi sprawka demonów
-nowe choroby - tu ryzyko jest duże za jakieś nie wiem...40 lat to co się dzieje w afryco może się przenieść do polski...
-mrówki ostatnio na disowery był dokument że w ciągu dnia na świecie powstaje około 20 mrowisk a co dzień 2 się "rozwalają"
-kometa - to może jest bardzo nieprawdopodobne ale boje się że pewnego dnia kometa piepsznie w ziemię
-osiedlanie się na księżycu - jak na księżycu zaczną się osiedlać ludzie i niedaj boże odnajdą tam jakiś uran czy ropę czy jaki ch*j i zaczną robić odwierty to mogą uszkodzić strukturę i bum a także ziemia ucierpi przy tej explozji
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
QUOTE co do tej robotyki to nie jestem przekonany żeby roboty nas zgładziły

Moim zdaniem to są poprostu charakterystyczne dla SF bajdy. Nie wydaje mi się żeby ludzie stworzyli tak inteligentną maszynę, aby doprowadziła nas do zagłady.


QUOTE -narkomani - są nieprzewidywalni

Narkomani.

Tak, ich też powinnienem wymienic w moim poprzednim poście w tym temacie. Oni sami w sobie mnie nie przerażają, ale przeraża mnie perspektywa przyszłości większości z nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom