Co Was Przeraża?!?

Status
Zamknięty.

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
@up


W sumie z tym żebraniem to prawda...ale są i różni oszuści.
sad.gif
.Zawsze gdy dostane kieszonkowe i ide do sklepu po jakiegoś loda/chipsy/wode to gdy zobacze potrzebującego staram się go wspomuc w miare możliwości...no ,ale 2 zł dziennie;/

Ale pare lat temu się zawiodłem.Szedłem z kolegą i jego mamą do kościoła i tam jakiś potrzebujący z ręką w gipsie...mama kolegi dała mu 20 zł.Wracamy z kościoła ,koleś z pełnym koszem kasy zdejmuje gips i chowa do torby po czym zwiewa -.^ Złapałem go potem z kolegami (koleś miał z 30 lat) i nam to oddał;P
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Przeraż mnie jak większości w tym yemacie sytuacja polityczna naszego kraju i to że Lepper może zostać prezydentem
biggrin.gif
ja oczywiście jestem za Tuskiem.
Przerażają mnie różne epidemie grożące naszej planecie np. ptasia grypa lub jakieś małpie wirusy skrzyżowane z ludzkimi, boje się blokersów siędzących przed moim blokiem jarjących fajki, trawe czy pijących w dużych ilościach alkohol.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Impotencji-wiadomo:)
Silniejszych i głupszych ode Mnie-nie wiem, czemu, ale prawie zawsze to idzie w parze
dry.gif

Podatków-uu rozstawać się z pieniążkami, poza tym w tych czasach(no w sumie na całej przestrzeni dziejów) podatki stały się sposobem legalnej kradzieży
Roboty-
tongue.gif
wczesne wstawanie i mniej odpoczynku, jak w przyszłości robota nie będzie Mi sprawiać przyjemności(nie, nie zamierzam być panem do towarzystwa
tongue.gif
)to nie będzie za wesoło
dry.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Co mnie przeraża... denerwuje mnie brak perspektyw dla ludzi po szkole.
Przez ten "...!!!" polski rząd my "Polacy" musimy wyjeżdźać za granicę za chlebem... to jest niedorzeczne.
Najbardzie wkur**ło mnie to że nasz rząd przyjął do Polski tysiące Ukraińców do pracy... powiedzcie mi... po jaką chol*rę !!!!!!!!!!!!!!!
W naszym kraju dzieją się rzeczy nienormalne.
 
E

eMzi

Guest
Hm... co mnie przeraża:
-> bezsens życia
-> brak miłości
-> życie
-> perspektywy na przyszłość
-> koniec
No i... przerażam sam siebie...
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Mnie przeraża sytuacja polityczna w Polsce(same k###y i zlodzieje za przeproszeniem)mysle ze po wyborach sie poprawi,przeraza mnie nuda,
terroryzm na swiecie i mozliwosc wojny z innymi państwami.
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
- Śmierć kogoś bliskiego chyba najbardziej...
- Współczesne trendy
- Podejście krajów zachodnich do Polski (ostatnio spotkałem się nawet z określeniem "Poland - 3rd world country", wypowiedziane przez szweda)
- I może nie tyle boje, co po prostu jestem ciekawy, co przyniesie nowy rok szkolny (Całkiem nowa szkoła, nowi ludzie...)
- Brak ortografii (o taaaaaaak)

Swoją drogą po co się denerwować sytuacją w kraju... większość z tych ludzi odejdzie w ciągu najbliższych 5 lat. Gorzej (miejmy nadzieję) już być nie może. Nie licząc niejakiego Andrzeja L. na stołku prezydenta...

Do Feo- dolicz do tego ze 100h, kiedy nie włączałem xfire xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jesli chodzi o mnie to najbardziej przeraza mnie wspolczesna mlodziez (przedzial 12-16,17), ktorej wydaje sie ze sa dorosli i wszystko im wolno. Inna rzecza ktora mnie przeraza to smierc Jana Pawła II i wybranie na nowego papieza niemca, ktory kompletnie nie rozumie tego co mowi, chodzi mi tu o to ze jak mowi; tu cytat: "z serca Wam blogoslawie" (albo jakos tak to on mowi) to Jan Paweł II robil znak krzyza a ten sie patrzy na ludzi ze swiadomoscia ze nie wiedzal co przed chwila powiedzial. Kolejna rzecza a raczej osoba ktora mnie przeraza jest Efremz =D, i ilosc godzin jaka spedzil przy graniu w WoWa
tongue.gif
.

To oczywiscie nie wszystko co mnie przeraza, ale jakos nic konkretnego nie przychodzi mi do glowy.

pozdrawiam
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Dziwny temat i mógłbym tu wymienić bardzo wiele rzeczy, jednakże wymienię kilka. Otóż i one. Przeraża mnie : (żeby było uroczyście ;P)

- ludzka głupota
- starość
- śmierć
- brak miłości

Niekoniecznie w tej kolejności.
 
R

ReZiWiz

Guest
- Głupota niektórych na tym forum
- Szkoła
- Szkoła
- Szkoła
- Przyszli teściowie
- Założyciel tego topicu ;P
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Mnie najbardziej przeraża:
1.Mój budżet
laugh.gif

2.Sytuacja w kraju
3.ludzka głupota

To tylko mała część tego, co mnie przeraża.
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Mmnie pżeraża:

- nasza "małość" kiedy myślę, jakim okruchem jesteśmy we wszechświecie;
- Andrzej Lepper;
- i oczywiście... nauczyciel fizyki.
Oprócz tego mam jakąś... archo... anarcho... cośtamfobię (boję się panicznie pająków)
biggrin.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Muszę na wstępię napisać że czuję wyrażną różnicę między przerażeniem i zmartwieniem. Martwi mnie sporo żeczy np. Szkoła, polityka, sytuacja w kraju i na świecie, moja przyszłość itd. itp.
Ale naprawde przeraża mnie myśł o Bogu i o śmierci a racze to co mnie po niej czeka. Czy przepadnę w nicość lub będę egzystować przez wsze czasy w nieskończoność !
sad.gif
. To tak samo przerażająca żecz jak nicość. Lub też będę odradzać się i za każdym razem umierać trwając tak także w nieskończoność. Naprawde trudno mi o takich sprawach myśleć.
 

Pan Peruczka

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
18
Hmm...Mnie przeraża:przyszłośc (moja osobista,jak i całego naszego narodu),ludzka głupota (ona i wszechświat nie mają końca),niepewność (sytuacji,pzryszłości itp.) oraz egzaminy (zdawałem już ich sporo w życiu,ale zawsze mam przed nimi stresa).A propo śmierci.Ja się nią nie martwie bo pamiętam jak się jej bałem kiedy mialem 5-6 lat,a teraz o niej nie myśle (narazie wole ciezsyć się życiem niż spędzać je na umartwianiu się).
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Może to głupie ale mnie przeraża strach sam w sobie, nie ma dla mnie nic gorszego od lęku, bo lęk mąci nasze zmysły, pokazuje rzeczy innymi niż są w rzeczywistości. Strach to mój najgorszy wróg, nie ma nic gorszego. Bo np. kiedy wracamy w nocy np. przez osiedle to każdy nawet najbardziej niewinny kształt wydaje nam się czymś najgorszym, czy powinno tak być, czy strach powinien w nas istnieć?? Pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
przeraza mnie
terroryzm na świecie

różne choroby cywilizacyjne

moja mama wracająca z wywiadówki
tongue.gif


wyobrażenie śmierci kogoś mi bliskiego

60 letnie kobiety nago reklamujace numer 0 700
blink.gif
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
Mnie przeraza tak jak wszystkich..

Smierc kogos bliskiego..

Duchy:pP

Oczy Ojca gdy wroci z zebrania..

No i to chyba wszystko
tongue.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Mnie przeraża:

Ciemność!!!
blink.gif
laugh.gif


Tak jak wszystkich śmierć kogoś bliskiego

Poniżenia mnie na oczach kolegów, koleżanek, przyjaciół itd.

Boję się myśleć jak umrę. buuee
huh.gif
.

Dziwne to że nie zbyt bałem się dostać mojej 3 jedynki w tym i poprzednim roku szkolnym. (oczywiście wszystkie porawię)

To chyba wszystko,
tongue.gif
.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Mnie przeraża że odejdą ludzie bliscy mojemu sercu, przeraża i denerwuje sutuacja polityczna w Polsce( kiedy to się skończy), zasmuciła mnie śmierć Arkadiusza Gołasia- utalentowanego siatkarza. Boję się że mogę w każdej chwili umrzeć. Wojny w których ginie wielu ludzi, głód na świecie oraz że szykujemy sobie śmierć za kilkadziesiąt lat zatruwając atmosferę.
 

mario_13

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
28
4 żeczy

-przeróżne choroby np.ostatnio niebezpieczna ptasia grypa
-sytułacja polityczna w kraju, nie mma nawet na szpitale bo trzeba było kupić politykom limuzyny
-psy hmmmm tak mam taki wrodzony lęk przed psami
-to że za 10 miesięcy znów nie będe mógł chodzić przez 8tygodni do mojej "ukochanej" szkoły
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom