Co Byś Zrobił(a)?

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie wiem. Powiesiła bym się xD

CBZ gdyby Kacp dał Ci admina na Gup? ;)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Byłbym tyranem forum, a o stworzenie tematu trzeba by się mnie pytać :D

Co byś zrobił(a) gdyby głównym bohaterem G4 była dziewczyna?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Bym się ucieszył, w końcu coś dla facetów xD

CBZ jak by ktoś regularnie włamywał ci sie na konto na tym że forum??
 

Kenobi

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
3
To bym go zlokalizował i hacknął po prostu włamałbym się mu do kompa i szperał mu tam bo uczę się hackerstwa :p
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co byś zrobił jak ktoś teraz chciałby cię zabić w kuchni ?
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
pozbył bym sie tego kogos, a moj ojciec by zostal prezydentem... I tak w koncu by zarobil spowrotem to 5 mln. :p


Co bys zrobil(a)Podjezdza pod ciebie jakis samochod, w oknie widac kolesia, ktory kaze ci wsiasc do samochodu pokazujac ci jednoczesnie broń?
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Pokazałabym mu środkowy palec, powiedziała: "O, ale masz frajdę z zabawkowym pistoletem" i poszła xD

CBZ gdyby Kaczyńskie wpadły do ciebie na herbatkę? :D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Bym im podał na obiad kaczkę pieczoną :D :D
CBZ gdybyś obudził się na stole operacyjnym a lekarze mieli by ci zmienić płeć???? (pytanie do facetów)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Wziąłbym nogi za pas i uciekał gdzie pieprz rośnie - Kubica by mnie nie dogonił :D

CBZ gdybyś mógł/mogła cofać czas?
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
bym zajebal hitlera i stalina.Zanim sie zaczeła II wojna swiatowa.

CBZ gdybys wpadł w krowie łajno
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
Biegl bym do domu co sil i wszedl bym pod prysznic.

CBZ gdyby jakis zlodziej zabral ci portfel? :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Goniła bym go xD Albo bym hałasu narobiła, bo raczej ja sama nic bym nie zdziałała xD

CBZ gdyby matka wyrzuciła Cię z domu, bo byś coś złego zrobił i nie miał byś gdzie iść??? :p:p

Hah, xD

Pozdrawiam, MadDaria :D
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Włamałbym się do domu, wziął swoje oszczędności, spaliłbym dom i poszedł do najbliższego baru utopić smutki w wyborowej.

Nie mam pomysłów, przekazuję dalej.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Hym może znalazł bym jaieś wygodne pudło po tv a do tego jakąś pościel "Fakty" albo "Wyborcza" pewnie by się nadały :lol:

CBZ gdy byś zobaszył (ła) swoją podobizne na liście gończym (oczywiście była by to pomyłka ) i wszyscy by patrzyli na ciedie jak na morderce?? :D
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Zabiłbym ich tym cukierkiem <przedstawia cukierek>

CBZ gdybyś spadał bez spadochronu? ;p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Próbowałbym nakierować się na drzewo albo spaść "na cztery łapy" :p

CBZ gdybyś spotkał prezydenta u siebie w szkole (przypadkowo miałbyś urodziny)?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ale Kaczora ? Zależy, czy bym miał coś ostrego pod ręką :p

CBZ gdyby na twój dom spadł meteoryt ?

Ave
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
heh gdyby na mój dom spadł meteoryt to by ten budynek wyleciał w powietrze bo ogrzewny jest olejem opałowym i prawdopodobnie już nic by się nia dało zrobić :D , no chyba że byłby to tyci meteorytek :p to najwyżej mogłabym się łudzić że trafi w sąsiadów z drugiej strony budynku :D

CZB gdyby twój sąsiad w środku nocy ze złości wylał 5 litrów bezncyny na klatce schodowej przy samym wyjściu i to w pobliżu zbiornika z olejem opałowym i podpalił to? w budynku 45 mieszkań i jedna klatka schodowa. (przypadek serio z zeszłego roku)
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
CYTAT(abisynka @ 18-01-2009, 18:27) index.php?act=findpost&pid=209782
CZB gdyby twój sąsiad w środku nocy ze złości wylał 5 litrów bezncyny na klatce schodowej przy samym wyjściu i to w pobliżu zbiornika z olejem opałowym i podpalił to? w budynku 45 mieszkań i jedna klatka schodowa. (przypadek serio z zeszłego roku)



Cieszę się, że nie mieszkam w bloku.

A tak to nie wiem co bym zrobi, zapewne zadzwonił po straż pożarną i uciekał.

Co zrobiłbyś gdyby:
Leci z telewizji twój ulubiony film i nie możesz go nagrać a masz gości rumor i nic nie słychać nie masz również sprawnych słuchawek.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Odpuścił sobie ten film i próbował sciagnać z internetu albo czekał an następny raz gdy bedzie lecialo i nie planował gości.

Co byś zrobił(a) gdybyś obudziła się w środku nocy na stole ofiarnym i widział(a) satanistów naokoło odprawiających swoje rytuały?
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
To zależy ;] Jeżeli nie jestem związany i tylko leże, to przy moim bojowym i agresywnym charakterze jeśli czuje się zagrożony łamie wszystkich gości ;) Ewentualnie uciekam, aczkolwiek dopiero wtedy kiedy wiem, że jest ich zbyt dużo ;] Ale wtedy na pewno bym wrócił :angry: i starał się ich dojechać :D Gorzej jakbym był związany ;] Jedyne co to starałbym sie uwolnić ;P Nic innego nie pozostaje :]

A co byś zrobił(a) kiedy wracasz samochodem po ciężkiej nocy w pracy, jedziesz drogą gdzie na lewo las, na prawo las. W pewnym momencie widzisz poświatę, która w jakiejś niewielkiej odległości od Twojej maski przechodzi Ci jezdnie ? A sytuacja powtarza się 3 - krotnie z przechodzącą ów postacią, która równie dobrze może być objawem Twojego zmęczenia lub zwierzęciem, które mogło przebiec na drugą stronę lasu ?

(dodam, że historia prawdziwa, nie przeżyta przeze mnie osobiście, ale szczera i nie zmyślona)
 
Do góry Bottom