Cena

Status
Zamknięty.
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Dzisiiaj przeczytałem newsa ze strony. Pisało tam że gothic 3 w polskiej wersji ma się pojawić na przełomie 1 i 2 kwartału 2006 roku i ma kosztować nie całe 100 zł. Na początku się zdziwiłem że takie tanie
blink.gif
dry.gif
Ta gra jest o wiele więcej warta !!!! Chociaż potem ucieszyłem się że nie musze załatwiać se pirata tylko odrazu oryginała kupie
biggrin.gif
biggrin.gif
. Co o tym sądzicie?? Waszym zdaniem to dobrze że cena jest taka niska czy żle ???
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Jak masz jakiegoś innego oryginała serii Gothic to se zarejestruj na stronce CDProjektu i wtedy bedziesz mógł kupić G3 taniej o 1/3
smile.gif
!!!! Ja już se G1 zarejestrowałem i se kupię taniej
biggrin.gif
.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No napewno dobrze że tak mało będzie kosztować będę mógł bezkłopotu sobie kupić tą gierkę.


QUOTE Jak masz jakiegoś innego oryginała serii Gothic to se zarejestruj na stronce CDProjektu i wtedy bedziesz mógł kupić G3 taniej o 1/3 !!!! Ja już se G1 zarejestrowałem i se kupię taniej .

A mógłbyś trochę jaśnij , bo mam jednego orginała z serii gothic i pierwsze słyszę o takich ulgach , bo w sumie 1/3 mniej to dużo.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
co do tematu to nie wydaje mi sie zeby ta gra kosztowalo tak malo wszytki teraz lepsze gry zaczynaja sie od 150 zl niestety a za to ze ktos zalatwia se piraty gothica i oslabia joowood i pyraniabytas wzmacniajac bechsda softworks go nie lubie;:p:p:p:pzart:D:D:D:D a co do tej ulgi to chodzi o to ze jak zarejestrujesz gothci1 2 albo noc kruka to 2 tygodnie przed premiera przysla ci miala czy chesz zamowic gothic 3 dostaniesz go 1 dzien prezd premiera a zaplacisz 30 zl mniej z czego 15 wydasz na przesylke
 

daro15pl

New Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
12
99 zł. to dosyc niska cena, dla mnie gothic III mugł by kosztowac nawet 400zł a i tak bym go kupił
biggrin.gif
....Razjel ale jestes pewnien ze to ma byc na przełomie I i II kwartału przyszłego roku? taka data jest przewidywana na niemiecką wersie, a polska zapewne wyjdzie pod koniec 2006, ale jezeli wiesz cos na ten temat to chetnie poczytam
 
E

Evil

Guest
Jak dla mnie to gdyby G3 kosztował 400zł to chyba bym wyśmiał CD projekt i byłbym bardzo zły, uważam, że 99zł to najwyższa cena dotycząca super wypasionych gier takich jak Gothic
biggrin.gif
Jeszcze niewiem, ale na 90% kupie orginał (może mi dadzą jakiś fajny bonus
biggrin.gif
), już sie niemoge doczekać i chyba bede musiał zacząć zbierać te 100zł bo u mnie cieniutko z kasą
biggrin.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
u mnie z kasa tez jest cieniutko ale na gothica zawsze kasa sie znajdzie mowie wam ze gothic nie bedzie kosztowal mniej niz 150 zl teraz nawet glupie bitwa o srodziemi kosztuje od 125zl do 160 zl echh coraz drozej:D:D:D:D:ale racja 400 zl troche az duzo gothic bedzie wart 300zl ale niech spredaja za 120 zl i bedzie git
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (daro15pl @ 03-06-2005, 15:56) 99 zł. to dosyc niska cena, dla mnie gothic III mugł by kosztowac nawet 400zł a i tak bym go kupił
biggrin.gif
....Razjel ale jestes pewnien ze to ma byc na przełomie I i II kwartału przyszłego roku? taka data jest przewidywana na niemiecką wersie, a polska zapewne wyjdzie pod koniec 2006, ale jezeli wiesz cos na ten temat to chetnie poczytam
No raczej 400 zł to przesada, ale 100 zł to mało. Ja sądze że będzie kosztować 120 - 130 zł bo teraz mniejwięcej te lepsze gry tak się zaczynają. Jeśli będzie naprawde stówkę kosztował to wypas bo będziemy mieli genialną gre za nawet niską cenę.
biggrin.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Przyznam niezbyt wygorowana cena, 99zł niektóre marne gierki tez sa za ta cene. Myslałem ze bedzie cos w granicach 150 zł, a tak 50 odżoze sobie na Ramy, bo mam jedynie 256.
biggrin.gif


A i mam pytanie, wie ktos gdzie moge kupic przez neta Gothica I ?? Bo nie mam orginała a wypadało by miec
laugh.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Na jednej niemieckiej stronce pisze, że już można kupić Gothica III za dokładnie 49.99 euro, co w przybliżeniu daje ponad 200 zł, czyli jak na najlepszą grę świata, to nawet dobrze
biggrin.gif
...
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
Haldir g1 możesz dostać w najbliższy empicu jak nie będą mieli to ci zamówią lub pojechać (chyba że jest w twoim mieście) do mediamarktu ja tam znalazłem na oko jakieś 200 egzemplarzy pudełek z zawartością
biggrin.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
lord marcos podaj n ota stronke chybase kupie nie no zart ale podaj strone chce to zobaczyc na wlasne oczy:D
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wg. mnie cena 99 zloty jest zwyczajna a to ze ktos chce placic 400 uwazam za chore
tongue.gif
(bez obrazy) ale to kupa kasy za taka kase to ja mam nowa bluze i spodnie i jeszcze zostanie... (40 zeta)

cena jak na gre dla mnie normalka ... tylko trzeba odlozyc wczesniej bo potem na ostatnia chwile kase kombinowac to juz lipaaa...
tongue.gif




HEJ BONELORD - a byly w BOXie czy pudelkach DVD ?? bo wg. mnie Extra Klasyka to wiocha na maxa najgorsze maja te pudelka od ktorych az oczy bola jak sie na nie patrzy
biggrin.gif
laugh.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
99,99 zł
blink.gif
blink.gif
Tylko tyle ??
blink.gif
Jak obejżałem te wszystkie trailery to napewno on tyle nie będzie kosztować, to za mało jak na taką grę, to już sw : republic comanndo kosztuje około 160 zł, a przecież gothic 3 będzie 100 razy lepszy !!
Chociaż to dobrze, ze by kosztował tak mało
biggrin.gif
od razu bym go kupił
tongue.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak dla mnie cena 99złoty nie jest ceną bardzo dużą jak za taki nadchodzacy HIT. Cd-Project jest znany z tanich i dobrych gier dlatego tez liczyłem że niebedzie już takiej niespodzianki aby kosztował ponad 100zł. Cieszy mnie ta cena i jest ona w sam raz.
 

Pici@

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
19
Gdyby tyle kosztowała byłoby fajnie. Jednak moim zdaniem będzie droższy. Nawet gdyby tyle kosztował to by mi ni poszedł (za duże wymagania).
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Heh tak się mi zdawało że więkrzość uważa że ta gra jest warta więcej ale cieszą się z niskiej ceny. Zauważyłem że niektórzy nie czytają newsów na naszej stronie http://www.gothic.g4ce.pl/ Tam często piszą ciekawe żeczy. I tam właśnie dowiedziałem się o cenie i o terminie wydania.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja widziałem te same informacje tyle ze na oficjalnej stronce cd-projekt -

Mamy przyjemnosc poinformowac, ze w naszym planie wydawniczym pojawila sie wyczekiwana kontynuacja slynnej serii gier RPG - Gothic 3!

Gra planowana na przelom I i II kwartalu 2006 roku zostanie wydana w polskiej wersji jezykowej, w cenie 99,90 PLN. Ponizej garsc pierwszych szczególów na temat Gothic 3, a juz teraz zapraszamy do galerii, która dostepna jest pod tym adresem (KLIKNIJ) <http://www.cdprojekt.info/gra_tekst.asp?tid=988>.

Pierwsze ujawnione informacje mówia o tym, ze w nowej czesci gry Gothic nie wrócimy juz na wyspe Khorinis. Swiat gry ma byc natomiast trzykrotnie wiekszy od znanego z poprzednich czesci serii. Wiemy tez, ze pojawi sie kilka znanych fanom Gothica postaci, m.in. Xardas. O nowych szczególach bedziemy informowali na biezaco, a juz dzis sciagnij tapete na swój pulpit! Szczególy tutaj (KLIKNIJ) <http://www.cdprojekt.info/felieton.asp?tid=989>.
a skoro sąna takiej stronce to znaczy ze takie info jest jak najbardziej wiarygodne,a tak przy okazji to bez urazy lae powinniśmy pisac teksty typu "hura jak tanio!!" anie "co?! tak malo!!??"pozdro all:).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom