Cena

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja sie wypowiem tak:
Cd- project pomyślał na początku też sie zdziwiłem że jest tylko 99zł (bo myśałem że będzie około 130 z hakiem) ale jak zawsze będą opózniać z premierą więc po wileu przesunięciach niech chociaż cena będzie wpożo! ( A jak na mój gust to ja se pogram w G3 około początek 2007!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE luuudzie skoro nie ma mp to można kupować piraty nieee

Świetne podejście do całej sprawy. A jak myślisz czy producentom opłacało by sie wydawać gry jeśli wszysczy kupywaliby piraty ? G1 nigdy by nie powstał tak samo jak te foro
dry.gif
.

A jak chodzi o temat to jest cena w sam raz. Jakoś nie mogę znaleść jakichkolwiek zalet wyższej ceny. W sumie to jest na naszą kożyść więc nie należy na to nażekać
smile.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Wymyhśliłem najlepsze rozwiązanie: Gothic 3 za 99 zeta, a gratis komp, na którym pójdzie gra
biggrin.gif

A tak na serio to ta cena jest w sam raz, zwłaszcza jak na takiego hita, bo inne nowe gry potrafią kosztować po 159,99, a to już przesada....
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Mnie tam pasi, że będzie kosztował 100. Bardzo mało, chociaż wcale bym się nie zdziwił, gdyby podwyższyli cenę i opóźnili premierę o kilka miesięcy. Ale chyba ja i tak będę miał od pirata, albo skułuję sobie od jakiegoś kumpla... Albo kupię oryginał, lub poproszę na święta lub urodziny... To się zobaczy.
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
cena jest za niska - to fakt,ale mnie to nie obchodzi za bardzo predzej czy pozniej bede mial pirata...nie stac mnie na taklie luksusy...
POZDRO
tongue.gif


Hmm, cena jest za niska. Skoro jest za niska to czemu nie zamierzasz kupić oryginała tylko pirata. Niech mi ktoś jeszcze raz napisze o piracie to dam ostrzeżenie - D
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
biggrin.gif
Nie no po wypowiedziach i zapowiedziach gra będzie kosztowała ogółem 125 zł i 99 gr
rolleyes.gif
tak mi się w każdym razie wydaje wiem bo taka cena była już w LOTR BITWA O ŚRÓDZIEMIE.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
no tak ale Bitwa o Sródziemie to nie jest Gothic
tongue.gif
. Moim zdaniem gra bedzie kosztować 130 zł. Dlaczego? Ponieważ gra taka jak Gothic III która bedzie pewnie miała rewelacyjne oceny napewno nie bedzie kosztować 100 zł..chyba że jakiś sklep OBNIŻY o 30 zł w przypadku Wirtus.pl-tak może być.
Narka
 

Cor Angar=*

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
23
Moim zdaniem CDprojetk zasłużył na pochwałe taka gra tylko za 99 zł ?!!. Przecierz spolszczyć te wszystkie dialogi do jest kupa pracy i myślę ze g3 wyjdzie w Czerwcu. Ta wpadka z Nk to myślę że tak póżno wyszedł w polsce bo to w końcu dodatek.
biggrin.gif
 

Kraszu

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
10
Omg jak cena gry moze byc za niska? Gra za 150pln musi byc lepsza d gry za 99pln? Gothic2 to nie byl hit? Przeciesz tesz byl za 99pln, mniejsza cena gry wplywa na wieksza jej sprzedasz i nie jest wiadome czy CDP by zarobil wiecej gdyby gra kosztowala 150pln nisz by zarobila sprzedajac po 99pln i na odwrot.

Zenujace sa posty osob ktore mowia ze kupia piraty, chwalicie sie tesz inna forma kradziezy? No chyba ze nie kupilibyscie orginalu gdyby nie bylo pirackiej wersi, ale sadzac po tym ze wasze wypowiedzi sa na forum o gothicu jest to razcej watpliwe.
 

siN

New Member
Dołączył
23.6.2005
Posty
25
O co chodzi z tym, że zarejestrowani gracze CDProjektu będą mogli kupić Gothica 3 po cenie 1/3 produktu? Pierwsze słysze
smile.gif
. Ale jeśli to jest prawda, to lepiej lećcie wszyscy szybko do sklepów by kupić oryginał z serii gothic.

Smok ożywieniec: Wystarczy kupić jakąkolwiek grę z CDP (to chyba nie musi być nawet gothic w tym przypadku), a w pudełku z grą powinna znajdować się karta rejestracyjna z kodem. Wpisujesz ten kod na stronę CDP i pojawia Ci sie napis, że masz zarejestrowany swój własny egzemplarz Gothic'a.

RobsonAjax: To dzięki tej rejestracji będzie można kupić Gothic'a 3 po 1/3 ceny?
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Mam już dość pytań o to o co chodzi z tą 1/3 ceny. Chodzi tu o program upGRAde stworzony specjalnie dla posiadaczy oryginalnych gier wydanych przez CD Projekt.
Zainteresowanych odsyłam pod : http://www.cdprojekt.info/faq.asp?c=67 i tam dowiecie się co i jak.

A co do ceny, to dochodzę do wniosku, że niektórzy z was chcieliby zabulić bardzo dużo kasy, ktoś tam pisał, że nawet 400 zł
laugh.gif
to już lekka przesada. Cena 99 zł jest ceną jak najbardziej w pożądku i takiej właśnie się spodziewałem. Nie zawsze drogie znaczy dobre. Jest pełno gier powyżej "setki" i są to gry słabe. A są gry dobre wydawane nawet za 20 zł w premierze np. SpellForce które jest moim zdaniem grą bardzo dobrą.
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
hmmmmm.............to prawda ci co beda tlumaczyc gothica3 to sie nacharuja ale mysle ze zejda im wszystkie gothic3 ,dlaczego??bo ta gra jest tak popularna....i oni sobie to charowke odbija,przeciez jak ja kupowalam gothic2 i gothic2 nc to kupilam ostatnie
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
,mialam farta

------------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!

nie no co ty siemin!!??watpie zeby gra nie spelniala naszych oczekiwan........PB na pewno sie postarala......poza tym dobrze ze cena bedzie taka niska...dzieki tej cenie byc moze wiecej ludzi kupi oryginaly a nie piraty poza tym na pewno duzo egzemplarzy tej gry sprzedadza to im sie te koszty tlumaczenia itp. odbija
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Jak dla mnie to oni mają łeb - zamiast dać cenę 200zł, żeby piraci zarabiali, bo ludzi nie stać na tak drogie gry, to dali niższą cene, żeby można było jakoś uzbierać i kupić oryginał (którego ja nie kupie, bo nie mam kasy na lepszego kompa
sad.gif
). W ten sposób sprzedadzą wprawdzie w niższej cenie, ale więcej gier, co będzie dla nich opłacalne...
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Myślę, żę najlepiej możnaby wydać 2 wersje: kolekcjonerską i normalną. Normalna mogłaby kosztować tak około 100 zł, a kolekcjonerska 160 zł. W skład kolekcjonerskiej edycji mogłaby wchodzić mapa Myrtany na płótnie czy jakimś lepszym papierze, płyta z muzyką z gry i może coś jeszcze by dorzucili
biggrin.gif
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
uwazam ze za gre tego typu cena mogla (ale nie musi
smile.gif
) byc wieksza. Producenci zrobia badzo dobry krok jesli wydadza ja w cenie ponizej 100 zl gdyz paru zapalencow (takich jak np my ) zamiast kombinowac i zalatwiac sobie pirata pooszczedza sobie torche i kupi orginal.
 

Venar

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
10
Jak dla mnie to troszkę zamało powinno być moim zdaniem gdzieś tak od 100 do 140zł.Przynajmniej dla mnie cena powyżej 200zł jest za duża,a u mnie z kasą cienko
sad.gif
. Ale jeśli taka będzie cena która zapowiadają teraz czyli 99.00 to przecież ja i wielu innych ludzi będzie z tej ceny bardzo zadowolona.Im nizsza cena tym więcej ludzi będzie kupować oryginały niż piraty
cool.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Venar @ 04-07-2005, 18:16) Jak dla mnie to troszkę zamało powinno być moim zdaniem gdzieś tak od 100 do 140zł.Przynajmniej dla mnie cena powyżej 200zł jest za duża,a u mnie z kasą cienko
sad.gif
. Ale jeśli taka będzie cena która zapowiadają teraz czyli 99.00 to przecież ja i wielu innych ludzi będzie z tej ceny bardzo zadowolona.Im nizsza cena tym więcej ludzi będzie kupować oryginały niż piraty
cool.gif

Hmm za mała czyli rozumiem przez to że zamierzasz zapłacic więcej za G III nirz te 99,99zł bo ja nie. Cena jest atrakcyjna jak na taką dobrą gre a z tego co wiemy zapowiada się wysmienicie i mysle ze taka cena skłoni sporą liczbę graczy do kupna orginalnego G III (sam samierzam to zrobic...)
 

cassia

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
12
moim zdaniem cena jest masakrycznie niska jak na taka swietna gre.....no ale coz....dzieki temu moze wiecej osob kupi oryginala nic podrobe.....mysle ze pomysl z g3 wydaniem dla kolekcjonerow to dobry pomysl ........pewnie bym to wydanie kupila.........narqa
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
wydawcy gier powinni wydawac je po jak najnizszych cenach. To wełaśnie powoduje spadek piractwa a co za tym idzie wieksze zyski dla producentów - takie skromne moje zdanie
biggrin.gif

No bo przeciez nikt nie pojdzie kupic pirata o watpliwej jakosci za te 40-60zl jak moze kupic orginala za 70-100
 

_LaReS_

New Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
7
wiem jedno mi ta gra napewno nie pojdzie ja juz musze wymieniac sprzenciol bo ta gra jest tego warta
smile.gif

Przecież temat jest o cenie, a nie o sprzęcie. Co mnie to obchodzi, że ci nie pójdzie. Piszesz nie na temat - D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom