Blad Podczas Instalacji

Status
Zamknięty.

angar1337

New Member
Dołączył
27.1.2010
Posty
7
http://www.bankfotek.pl/image/517656.jpeg

wywala mi taki blad kiedy instaluje gre, gra jest oczywiscie oryginalna kupoiona w sklepie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Czyli masz coś nie tak z płytą. Skoro oryginał, musiałeś gdzieś porysować. Spróbuj przeczyścić płytę, ja też tak kiedyś miałem i to pomogło.
A jeśli Tobie to nic nie da, to poproś a ktoś może wyśle Ci ten plik :)
Pozdrawiam.
 

angar1337

New Member
Dołączył
27.1.2010
Posty
7
Czyli masz coś nie tak z płytą. Skoro oryginał, musiałeś gdzieś porysować. Spróbuj przeczyścić płytę, ja też tak kiedyś miałem i to pomogło.
A jeśli Tobie to nic nie da, to poproś a ktoś może wyśle Ci ten plik :)
Pozdrawiam.

Płytka co prawda trochę porysowana jest ale czyszczę i czyszczę i nic
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No właśnie, to trochę w tym przypadku może znaczyć za dużo.
A czyściłeś jakimś płynem do szyb typu Clin (ja przeważnie go używam ^^), czy tylko jakimś papierem?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Zainstaluj najnowszego Windows Instalera. I spróbuj na nowo.

skopiuj link
Kod:
http://www.programosy.pl/program,windows-installer.html
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Człowieku, rys się nie da zmyć, to wie nawet największy noob. Podobno da się tylko jakimś specjalistycznym urządzeniem, którego cenę liczy się w tysiącach zł.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Jest takie co do porysanych płyt.Możesz kupic na allegro.Nie wiem czy działa bo nei sprawdzałem.ASowi chodizło o przeczysczenie z różnego kurzu lub włosów
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na allegro są dostępne środki do czyszczenia płyt. Kilkanaście złoty kosztują bodajże. Jednak nie usuwają w stu procentach szkód. U mnie najlepiej wychodziło przetarcie lekko bawełnianą szmatką. Czy to koszulka, chusteczka itp. Eee czy Wam też w tym linku pojawia się białe tło z napisem 'error'? Bo może mnie się coś źle wczytuje


tobie żle wczytuje, tam jest szare tło z czerwonym napisem - abi
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Ale angar powiedział, że problem jest z RYSAMI. A rys jak każdy wie, zmyć się nie da.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Zmyć się nie da ale zawsze można zminimalizować skutki, przetrzeć jak pisałem bawełnianą szmatką i spróbować zainstalować jeszcze raz.
 

angar1337

New Member
Dołączył
27.1.2010
Posty
7
Przeczyściłem i ściągnąłem program ale dalej wywala błąd, może ktoś mi podrzuci ten plik _compiledMesh.pak
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
450MB. Ja ci z moją prędkością neta nie pomogą. Możesz mieć ciężko ze znalezieniem dobroczyńcy.

@Down:
u mnie prędkość uploadowania to 10KB/s...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Matko kochana, gdzie się podziały te czasy gdy ludzie sami z siebie z google korzystali :(
Nie jesteś sam na świecie i jest bardzo duże prawdopodobieństwo że ktoś już kiedyś gdzieś ten plik wrzucił.
Podpowiem tylko że warto wpisać w google compiledMesh.pak download, na pierwszej stronie znalazłem 2 strony z tym plikiem, nie moge jednak ich tu umieścić ze względy na regulamin ( torrenty ).
Nie mniej jednak umiejętność pracy z komputerem Ci się przyda i mam nadzieję że sobie poradzisz :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom