Bezimienny

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co myślicie o tym, że w Gothic 4 zabraknie Bezimiennego?

Jak dla mnie trochę szkoda, bo przyzwyczaiłem się do bohaterskich czynów naszego bohatera.
Jednak ile razy można ratowac świat? Zrobiło się to już po prostu nudne.
fajnie będzie kierowac nowym bohaterem i widząc świat z innej perspektywy.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Bezi jest po prostu wieczny :). Ale uważam tą zmianę nawet na lepsze trochę. Nasz główny bohater trzech poprzednich części musi w końcu sobie odpocząć, bo ile to on już przeszedł? Pokonał Śniącego, pozabijał smoki i zniszczył Dwór Irdorath i na dodatek te wydarzenia w G3 (do których niestety nie dane mi było dojść -_-). Zagrania kimś nowym może być ciekawym rozwiązaniem. A czy okaże się lepsze...cóż...to się oceni.
 

Iroth

New Member
Dołączył
30.8.2007
Posty
5
a kto muwił że go zabraknie?? ja myśle że bedzie bezimienny tylko już bardziej taki emerycik koło 40-55 lat :D, widzeliscie na 1 screenie gdzie jest tytuł gry a pod nim kawałek twarzy? Sądze że to jego buzika, jak się przyjrzysz to można zobaczyc kilka zmarszczek
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Co ? Gothicowy odpowiednik Gandalfa ? :lol: Zauważ że na logo jest durz napis GENESIS . "Początek". Nie "Kontynuacja". Sądze wiec że tym razem nie zagramy juz naszym kochanym bezim. :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Więc proponuje odebrać tworcom prawa do nazwania gry "Gothic".
Gra bez swojego głównego bohatera jeszcze przed premierą straci większość fanów...
 

Iroth

New Member
Dołączył
30.8.2007
Posty
5
A może to bedzie jego nowe wcielenie?? Wiecie np. przegrał jakąś bitwe został zabity ale jednak jego umysł ciagle żył więc przenieśli jego umysł w inne ciało, i do tego np. mógł przez to stacić pamięć musi rozpocząc wszytko od nowa, nawiązać nowe przyjażnie i poznać nowych wrogów lub przypomnieć co było kiedyś, albo bedzie szukał jakiegoś lekarstwa ale nie typu APAP czy NOSPA raczej magiczny wywar z jaja niebieskiego nietoperza, czy cudownej korony mistycznej jaźni. Jest jescze inna obcja, że bedziemy grali jego potomkiem, w gothic 2 zawsze można było wejść do "Czerwonej Latarni" i się troche zabawić a widomo jakie są konsekfencja miziania sie bez zabezpieczeń :D:D:D:D
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
To jest wręcz śmieszne. Jak można robić kontynuację serii bez głównego bohatera?? W innych grach czasem się to zdarza, ale coś takiego po prostu nie pasuje go Gothica,
 w którym wszystko kręci się wokół jednej postaci. Myślę, że tytuł gry jest tylko po to, żeby się dobrze sprzedała lub autorzy nie wymyślili innej ciekawej nazwy. :p Gothic bez Bezia to nie Gothic! <_< Być może akcja gry będzie się działa dużo, dużo później i Bezio bedzię tylko legendą, do której będą jakieś nawiązania. Na razie taki pomysł na grę mi się nie podoba. To nie będzie już Gothic. Jednak myśle, że trochę za wcześnie na jakieś wnioski i jestem ciekaw nowych informacji na temat tej gry. Nie podoba mi się fakt, że grę robi inne studio. Z kolei czekam na informacje o nowej grze Piranha Bytes.  :rolleyes:
 

maxior1997

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
3
:( szkoda. Ale może bezimienny będzie miał syna i gdy będzie umierał da mu misję uratowania świata

LoL !! Wymiękłem - szczur
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Co wy ciagle z tym wcieleniem czy potomkiem ? Ja myśle że akcja G4 będzie się działa za czasów Robhara I , kiedy to beziego nie było jeszcze na świecie. To byłoby fajne :p
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Dokladnie, mam takie same wyobrazenie co user powyzej. W koncu nie na darmo autorzy nazwali go GENESIS. Raczej nie ma co marzyc ze bedziemy grali potomkiem (lol?) beziego. Juz predzej jakims jego porzodkiem :].
Mysle ze trafimy do czasow przed wojna z orkami podczas ktorej utworzono bariere w okolo gorniczej doliny.

@down:
lol? :p sam nie wiem czy cie rozumiem czy nie :p
 

Floyd9

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
10
A moze jednak bedzie Bezimienny tylko ze w taki sam sposob jak w Gothic 2... czyli prequel Gothic 1... pamietacie ze Xardas w Gothic 2 tak jakby wskrzesil bohatera wiec moze podobnie bedzie wyjasniona sytuacja w Gothic 4 tylko ze bedzie to wyjasnione na koncu... troche pogmatwalem wiec ogolnie rzecz ujmujac Bezimienny w Gothic 4 tez moze zginac po czym zostanie wskrzeszony (niekoniecznie przez Xardasa) i bedzie przejscie do historii z Gothic 1 jako ze Gothic 4 to prequel... co by tez oznaczalo ze Gothic 4 musialby byc ostatnia czescia z udzialem Bezimiennego bo kolo by sie zamknelo... chyba ze by zrobili prequel prequela.
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Flovd9 wydaje mi się że już go nikt nie wskrzesi bo on nie umarł a po za tym już zapowiedzieli że go nie będzie.

"GENESIS" To jest ciekawe... Już to nam ujawnia jakąś część fabuły. Czyli już mniej więcej wiadomo że będzie początek czegoś. I że akcja gry będzie w przeszłości. Chociaż można też powiedzieć "początek czegoś nowego". Przydałby się do tego osobny temat... Ale to tematu.

Może będziemy ojcem bezika... Chociaż jestem przekonany że będzie zupełnie nowy bohater. Może będziemy Gomezem (chociaż nie za bardzo nowatorski pomysł). Albo po prostu zaczniemy grę będąc jakimś wieśniakiem w "poprawionym" przez bezika świecie. A bezik będzie naszym głównym wrogiem... I tak można drążyć to "Albo to... albo tamto...". Pożyjemy zobaczymy xD.

Ogólnie nie smucę się ze straty bezika. Facet się nacierpiał za nie jednego ;]
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A wg mnie najciekawszym rozwiązaniem było by gdyby autorzy jako główna postać do gry ustawili Xardasa, wiem dziwne to, ale fabulą mogło by być stworzenie magicznej bariery (bo to [chyba] on nadzorował jej tworzenie) i te wszystkie jej przygotowania, a w punkcie kulminacyjnym błąd który ich uwięził i dalej już sami wiecie co sie działo ;) . Oczywiście to tylko moja propozycja :]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Feomathar @ 05-09-2007, 22:56) [snapback]152441[/snapback]
A wg mnie najciekawszym rozwiązaniem było by gdyby autorzy jako główna postać do gry ustawili Xardasa, wiem dziwne to, ale fabulą mogło by być stworzenie magicznej bariery (bo to [chyba] on nadzorował jej tworzenie) i te wszystkie jej przygotowania, a w punkcie kulminacyjnym błąd który ich uwięził i dalej już sami wiecie co sie działo ;) . Oczywiście to tylko moja propozycja :]



To by było nawet ciekawe grać jako Xardas ;)
Aczkolwiek twórcy zapowiadali, że 4 nie będzie miała bezpośredniego związku z resztą serii, więc chyba pomysł nie przejdzie :(

CYTAT
Więc proponuje odebrać tworcom prawa do nazwania gry "Gothic".
Gra bez swojego głównego bohatera jeszcze przed premierą straci większość fanów...


Pomysł gry bez Bezia wydaje mi się być bardzo ciekawy. Przecież nasz hero już się chyba wszystkim trochę przejadł.
I zmiana klimatu gothica może wyjść nawet na dobre.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Pomysł gry bez Bezia wydaje mi się być bardzo ciekawy. Przecież nasz hero już się chyba wszystkim trochę przejadł.
I zmiana klimatu gothica może wyjść nawet na dobre.


heh dla jaj producenci powinni stworzyć postać bezia, gdzieś w grze.
Bezio farmer z żonką i 3 dzieciaków spokojnie uprawia pole xD
Piękna emerytura.

Heh wszystko zależy od tego jak to sklecą. Czy nie odczuje się braku tak charyzmatycznej postaci jak bezio.
Bo jak go zastąpią jakimś burakiem bez jaj to dupa. Tylko bezio umiał walnąć kolesiowi prosto w twarz.
-"Przyszedłeś tu tylko by pocałować Gomeza w dupę xD...albo tekst z dupą zamiast twarzy do Sentenzy..cały bezio.
 

Devile

New Member
Dołączył
20.9.2007
Posty
2
mam nadzieje ze diego milten i gorn beda ciogle w gothicu razem z bezi :ph34r:
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
CYTAT(Devile @ 20-09-2007, 15:11) [snapback]153982[/snapback]
mam nadzieje ze diego milten i gorn beda ciogle w gothicu razem z bezi :ph34r:

i
CYTAT(Devile @ 20-09-2007, 15:52) [snapback]153991[/snapback]
mam nadzieje ze ulubiony bochater bezi bedzie uczestniczyl w gothicu znow jako bohater i nie zapimnijmy o lesterze diegu gornie i o miltenie oni tez musza miec jakas role :)

Zdaje mi się, czy się powtarzasz?

Ok, a teraz co do tematu. Nic nie pisze o tym, że zniknie Bezimienny. Jedyne co napisano (co napisał Kacpi), to:
CYTAT
Pierwsza istotną rzecza jest fakt, iż Gothic 4 nie będzie bezpośrednią kontynuacją trylogii.

CYTAT
jednak fabuła ma być całkiem nowa. Czy to koniec Bezimiennego bohatera?

Więc jeszcze nic nie jest przesądzone. Jednak gdyby go zabrakło, no cóż - na pewno będzie mi brakowało tej jego kitki (kucyk, czemu obciął w cz. 3? :blink: ). Chociaż, chętnie bym pograł dla odmiany kimś innym, no niech developerzy nad tym się głowią (kobieta, a może ktoś o innym kolorze skóry? - takie nawiązanie do GTA SA). W sumie, jeśli będzie wporzo fabuła, to mogę sterować nawet orkiem :lol:
 

bartlomieju1

Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
33
Gothic I= Zaczynaliśmy od między obozowej dziwki na posyłki aż do Nekromanty,
Gothic II= Zaczynaliśmy od zbieracza rzepy aż do Łowcy Smoków,
Gothic 3= Zaczynaliśmy od ratowania Ardei z łap orków aż do ratowania całego kontynentu z łap orków.
Gothic 4-Genesis= Zaczyniemy od...i skończymy tak jak zawsze czyli bohatera ale nie Bezimiennego i jego paczki to będzie nowe przeżycie.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
skoro genesis, to ja bym oparł fabułe na tym co się wydarzyło za nim Bezi trafił do GD, jak trafił do pudła i za co.. nie jestem pewien czy jest to tutaj na forum, ale mój znajomy(masta) pisał właśnie kiedyś takie opo o tym co było przed GD, ale nie mam zielonego pojęcia czy je tutaj zamieścił
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Kaczor @ 13-11-2007, 19:43) [snapback]158346[/snapback]
skoro genesis, to ja bym oparł fabułe na tym co się wydarzyło za nim Bezi trafił do GD, jak trafił do pudła i za co.. nie jestem pewien czy jest to tutaj na forum, ale mój znajomy(masta) pisał właśnie kiedyś takie opo o tym co było przed GD, ale nie mam zielonego pojęcia czy je tutaj zamieścił



Tom że podtytuł jest genesis nie oznacza, że będzie to początek przed wycznami beziego - ale takie plotki chodza i to dość szumnie po inbternecie.

Szczerze to fajnie byłoby zagrac przed tą całą rozpierduchą ;) I liczę, że developerzy pożegnają bezia raz na zawsze, bo ile razy można być niezniszczonym fighterem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom