Błędy, Błędy I Błędy

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mam pytanie, kiedy możemy liczyć (orientacyjnie) na nowe obrazy rang? No wiecie te kropki, co były kiedyś pod rangą. :p

Ps: Sorry za krótki post, ale co tu pisać. To małe pytanie. Napisałem o tym tutaj, bo większość tego typu rzeczy pisaliśmy w tym temacie.

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Orietntacyjnie :) jak jakies znajdę, bo Clon przepił stare, chyba że ktoś jest w stanie zrobić?
To złote gwiazdki się przydadzą.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No tak błędów kolejnych nadszedł czas. :D

1. W skinie #gothic ( w każdym razie ten ciemny ) nadal występują "białe plamy". Czyli białe tła w stylu. Na dole dam dwa linki jak to wygląda jakby ktoś nie widział. Już kiedyś zgłaszałem jedną "białą plamę”, ale dziś dojrzałem drugą. :D

1

2

Z mojej strony to nieco czepianie się. Ale chyba warto mieć wszystko dopracowane. ;)

2. Kolejny błąd. Nie wiem czy inni też to maja, ale napiszę. Na stronie głównej nie wyświetla działu kody w kategorii Gothic 3. Włączam i nic. Czarne tło.

3. Na stronie nadal nie działa "Ostatnio na forum", bo wyświetla kilkanaście tych samych postów.

No i teraz coś, co można by nazwać pytaniem i propozycją a nie błędem.

4. Czemu w panelu kontrolnym jest wyłączona opcja "Zmiany zdjęcia osobistego"?

"Administrator nie przyznał Ci uprawnień dostępu do tej części panelu kontrolnego."

Czy to tylko ja nie mam praw czy inni też? Pytam hmm z ciekawości.

5. No i jeszcze taką mam propozycje, co do strony. Zapewne wielu pamięta jak strona wyglądała przed hackiem. Po prawej stronie były takie "działy" czy "rubryki" w stylu: Należymy do i banner, Przyjaciele i bannery, Reklama i banner (chyba też).

Nie dałoby się tego dać i teraz? Bo jak wchodzę na stronę to na dole jakaś reklama i stat4u, u góry reklamy google, na prawo banner giery.eu Nie lepiej byłoby dać to, co możliwe w jedno miejsce?

Pozdrawiam. ;)

Ps: Ja nie narzekam ja tylko sugeruje. :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
1. Ja białych plamek nie widzę :/ Al epogadam z Kushim pewnie coś z tym zrobi jak będzie miał czas.
2. Kody są zjedź na sam dół czarnej strony. Są napewno. Tylko są za szeroki i tak głupio się formatują.
3. Już o tym pisałem twórca modu go nie dopracował ja zmienić tego nie umiem.
4. Jest zakaz zdjęć, dla bezpieczeństwa, ale może coś z tym zrobimy.
5. Dział z wymiana bannerów będzie jak znajdziemy seriwsy chętne do wymiany. Linki na dole to tylko system wymainy linków, pomaga przy pozycjonowaniu, a po zza tym są to w sumie ne ciekawe linki bynajmiej dla mnie. Tam wyglądają najlepiej. Reklamy gogole są w dobrym miejscu i w nim wyglądają najlepiej.

Pozdrawiam
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Mam pytanie ale nie chcę do tego tworzyć osobnego tematu (jeśli ta kwestia już była poruszana to sorry) - przed hackiem na stronie głównej widniał odnośnik do chata. Czy dałoby się go tam umieścić z powrotem ? :) Czy nie ma go z jakiegoś konkretnego powodu ? :p
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
o Właśnie o to samo chciałem prosić.
Czat bardzo by pomógł stronie.
Proponuje powrót pokoju
gothicup
pierwszego jaki był na gothic.up xP

Lista opów z czatu gothicup:
FULL:
Adonix
Arcane
Glifion
HALF:
Kretox
Szczurek1988
Verin
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja też znalazłem pare błedów <_< a mianowicie:

-nie można dodawać komentarzy (oczywiście nie chodzi mi o forum ale o informacje na stronie głownej itp. i itd. )
-kilka tematów z Gothica 3 się powtarzają ,np. świat i kontynent

PS No i nie chce mi się więcej takich błędów wypisywać, ale jak te błędy zostaną naprawione to będzie luksus <_<
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Komenty lada dzień będą :)
Po prostu system który był, był nie dokłądny i nie działał.
Działy naprawie :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Największym błędem tego fora są posty userów...
Przecież aż czytać się nei da niektórych, np. problemy G2, mój temat czy o udziałach w kopalni, jeden koleś napisał dokłądnie to samo co już bylo napisane w moim temacie, a w tym o udziałach w kopalni napisał wogole nei na temat, pisałe jak sie to robi... a ten koles to wiedzial bo mówił ze brakuje jakiegoś... A jakiś spamer zaraz dopisał "cathara" a autor tematu wymienił ze od niego ma... Ehhh... Mam andzieje ze userzy dostali warny... Ale mam prośbe, moze takie posty przejawy totalnej głupoty i spamu były usuwane? Lepiej by to wyglądało naprawde, post z licznika i tak się nie odejmie, a forum bedzie łądniej wyglądać. fc warnjy tez powinny się sypać. DLa mnie spam jest największym prezwinieniem, nie wiem jak dla was, ale szał człowieka bierze jak czyta takie posty... Pożal się Boże... Glifion wracaj... Whre are You?!
WIec prosze, o większą surowość moderatórów wobec totalnego spamu i prezjawów napijania postów i głupoty, warny powinny się sypać a posty znikać...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja pamiętam jak byłem noobkiem i wbiłem na to forum. Po tygodniu obcowania z nim już miałem Bana :D
Pisałem wszedzie, nie zbyt długo, a w dodatku nie zbyt mądrze.
Każdy się kiedyś nauczy i każdy jakoś zaczynał. Nie moge brac odpowiedzialności za userów i warnować ich za każdy post. To nic nie da. Sami się nauczą pisac łądnie i treściwie. Trzeba im tylko droge wskazać.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
OK, warnować za każdy post, ale za notoryczne? A usuwanie postów powinno ich czegoś nauczyć... Przywrócmy tutaj zasady glifiona, najlepszego pogromcy spamerów ;]! Wiesz jakby sąd nie karał ludzi za kradzież to co było by w tym kraju? No nie co było by ale co jest~~, ale przypuścmy ze mówimy o kraju prawa i ble ble ble;p.
Za akzdego posta nie od razu warn, ok ale za totalny przejaw spamu i głupoty to warn powinien być...
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
Jak można se ustawić tapete mi pisze , że administrator zabrania czy to wina postów czy błond proszę odpiszće może trzeba mieć 100 postow :eek:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
http://imageshack.us
i skopiuj link z ostatniej tabelki z 5 które sa obok siebie, i wklej do miejsca link zewnętrzny.

A normalnie laduja sie avatary nei wiem w czym rzecz. napisz jakie masz rozszerzenie avatarka i ile wazy!
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE(Cyrus @ 21-12-2006, 10:45) [snapback]130622[/snapback]

Jak można se ustawić tapete mi pisze , że administrator zabrania czy to wina postów czy błond proszę odpiszće może trzeba mieć 100 postow :eek:


Wydaje mi się, że chodzi o to, że próbujesz opcję "edytuj zdjęcie osobiste", a powinieneś użyć "edytuj avatar". Wtedy zrób to, co napisał Kacperex nade mną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom