Błędy, Błędy I Błędy

Status
Zamknięty.

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Czemu na stronie w "Ostatnio na forum" jest zawsze jeden temat wymieniony kilkukrotnie?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Świrus @ 26-10-2006, 22:09) [snapback]125332[/snapback]

Czemu na stronie w "Ostatnio na forum" jest zawsze jeden temat wymieniony kilkukrotnie?




Wina skryptu :) Autor co to robił nie dopracował :p
Lepszy rydz, niz nic. Ale postaram się to zmienić.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE(cLoNe_xx @ 26-10-2006, 19:28) [snapback]125320[/snapback]

LoL. Myślisz, że jak tobie się coś nie podoba to specjalnie dla ciebie będzie zmienione. To nie jest koncert życzeń i na twoją niekorzyść opcje tak jak są ustawione pozostaną ponieważ niestety ale jest to wygodniejsze w użytkowaniu.
Pozdrawiam cLoNe_xx




Nie mam pojęcia, dlaczego to ma być wygodniejsze w czytaniu, ale cóż - to nie moje forum.
Popieram w każdym razie "Stróża" w tej kwestii, upierdliwe jest zmienianie tego "30 dni" złaszcza w dziale Opowiadania.
I do tego nie za chamska taka odpowiedź jest? On normalnie o coś poprosił a tu takie "bum" ;/
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Clone z tym 30 dniami to sie zgodze z stróżem i Megiem, to wlace nie jest wygodniejsze ;], tzn jest ale rzadko ;p. Jak dla mnie wygodne było by tylko, że ukrywało by zamkniete tematy w ktorych nie pisano 30 dni ;], a tu nawet i 10 by ogło być, ale takiej opcji chyba w ipb nie ma... a moze jednak ;], ja urzedowałem na 2.0 a to jest 2.1.7 :).
Nadzieje umiera ostatnia... :p
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Nikt nie każe wam się zgadzać z tym ale jak już napisałem tak będzie więc skończcie już otym pisać.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Ja znalazłem na stronce jeden mały błąd.
Mianowicie w wymaganiach do gothica 3 jest poadne w zalecanych "4,6 MB wolnego miejsca na dysku"

Taki mały błędzik :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Nie wiem czy ktoś to już zauważył, ale mianowicie:
Na stronie, w galeri w dziale Gothic 3 (CLICK), gdy klikne w byle jakie zdjecie wyświetla mi sie to pierwsze, zawsze. W mapach mam normalnie ale tu cosik nie działa.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Galeria jest zrobiona próbna :)
Oczywiście, będzie to poprawione.
Na dniach tylko wstawimy layout.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CLICK
Zauważyłem ze w niebieskiej szacie, w polu szybka odpowiedz jest button z innej szaty;]. A niektore z nich zastępuje napis (w obrazku :| ;d)omarańzcowy;]. TO brzudko wygląda ;p.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Wgrane obrazki ze skinu Gothic do Gothic old :]. Macie szczęście, że mam je jeszcze na dysku ^^.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Przy wgrywaniu do czarnego wgrałem do niebieskiego :D
Mówiłem Ci na GG, że dziś to poprawie .
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kacperex można by poprawić opis działu Informacje "Gothic 3". Ponieważ piszę tam o informacjach o jeszcze nie wydanej grze a już od dawna możemy w nią grać.

Może to nie błąd, ale warte poprawienia.

Pozdrawiam.
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Layout "gothic" jest zbyt mroczny i ciemny fiolet [nomen omen, kolor weteranów] jest niewidoczny. Wygląda to tak co z pewnością wszyscy już zauważyli ;]

clipboard02zt8.jpg


Jeśli nie zmieni się skinu forum na inny, można mieć pewne problemy z odczytaniem napisów w tym kolorze. Proponowałbym kolor trochę jaśniejszy...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Sudden są 3 skiny do wyboru ;].
Stary niebieski, z czasów jeszcze php
i nowy nordmar ktory jest robótką ręczną clona.
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
QUOTE(Jodełko @ 12-11-2006, 15:31) [snapback]126543[/snapback]

Sudden są 3 skiny do wyboru ;].
Stary niebieski, z czasów jeszcze php
i nowy nordmar ktory jest robótką ręczną clona.



Nie o to pytałem...

Nie korzystam ze skinu "Old Gu" czy "Nordmars". Używam skinu "gothic" i jakby to rzecz... chce mieć pełną satysfakcję.
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
Odnalazłemały brak na stronie mianowicie na stronie głównej kiedyś pod logiem była taka belka z odnośnikami do forum strony głównej itd. teraz tego nie ma a bardzo ułatwiało to życie

To taka moja drobna sugestia :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A co z logiem na forum ?? Gothic.g4ce.pl od dawna nie jest juz naszą domeną i pamietam że logo miało zostać zmienione jeszcze przed hackiem ;]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dziś zmienimy napis na logu, na stronie i na forum.
Co do belki na stronie zobacze co da się zrobić ;)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom