Błędy, Błędy I Błędy

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No to chcialem przedstawić kilka błędów. Nie wiem czy każdy je ma ale u mnie się pojawiają. Perwszy błąd to to:

1abb1.png


Brak tych kwadracików (czy kropek) co odnosiły się to rangi chyba.

Drugi błąd w stylu forum (skórce) o nazwie "gothic" w panelu kontrolnym, a potem w edycji informacji o profilu:

2aoc9.png


Nie widać opisu co jest do czego. Nie wiem czy da się to naprawić. Chyba tak. Sorry za taki duży obrazek. ;)

Trzeci błąd też w stylu wyglądu forum "gothic". Osobiście NIE wiem czy to jest błąd ale na taki mi wygląda:

3pf2.png


Przyciski jakby żywcem wyjęte z innej skórki.

Nie czepiam się ale staram się informować o czymś takim. :) Najbardziej przeskadza według mnie ten 1 błąd, bo jest na każdym stylu. A trochę brak tych kropek czy kwadracików. :p

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No to teraz lay był przerabiany z pod innej wersji, dlatego sa błędy i w krótce zostaną wyeliminowane.
Na razie grup icon - nie ma icon to nie błąd trzeba je dograć.
białe tło - miałem to zorbić brak czasu :)
Przyciski - na dniach zostaną dorobione.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
To po co Ci ja Kac to wysyłałem na xfire, jak nie zrobiłeś :p. Może wysłać już zrobionego css'a?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Kushi @ 22-10-2006, 11:16) [snapback]125063[/snapback]

To po co Ci ja Kac to wysyłałem na xfire, jak nie zrobiłeś :p. Może wysłać już zrobionego css'a?




Kushi nei maiłem kiedy :( wyslij na GG to ja zorbie ;)
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
E tam, wysłałem css na maila, to szybsze :]. A buttony to inna sprawa, najlepiej jakby zrobił to ktoś z psd ich, czyli Clone :p. Sam muszę robić już nowy, więc nie mam czasu :*.

Pozdro
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
A ja powiem wam, że lepiej było by bez buttonów przycisków... To ma być stara szata ;]. Lepiej jest tak jak jest wybór - szata stara (niebieska) i szta nowa ( sprzed hacka).
Osobiscie wole niebieską, bo przypomina mi lepsze czasy :).
Ale ciesze się ze wogole jest jakiś wybór.

EDIT: Kushi ;p, ja nic nie mówie ze do dupy, podsyłam, wam sugestie ;], nie umiem robić szat na foro ;p
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Jodeł synku [ :p ], nie tak łatwo przekonwerterować skin z 1,3 do 2,17 , zwłaszcza, że tamten był robiony na plikach, więc ciesz się, że jest jaki jest, możesz zrobić lepszy, Kac na pewno go wrzuci... .
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Kushi luz pogadam z Clonem i na dniahc powstaną brakujące buttony :)
Css już wrzucony. Więc jak na razie wszytsko gra.
EOT
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Co do buttionów nie wiem czy jest sens na razie robić. Niebieski czy czarny skin prezentują starego G.Up. Ja myślę, że czas na coś nowego. Jeśli nie wynikną, żadne problemy nie przewidziane to powinienem mieć na dniach ukończonego coś całkiem nowego w nowych kolorach. Do tej pory skiny prezentowane na G.Up, które wykonałem były w większości akceptowane mam nadzieje, że i z tym skinem będzie podobnie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie wiem czy kazdy tak ma, ale wchodze sobie dzis na g.up ( stronka i forum ) i nie wy?wietlaja mi sie polskie znaki. Na innych stronkach wszystko jest ok wiec przpuszczam ze to u was...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja mam dokładnie tak samo wiec to chyba błąd forum.

Ps: Sorry, Że taki krótki post ale co tu pisać. :) ( Poprawiłem sobie błędy :D )

Pozdrawiam.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Hmm z tymi znakami to na prawdę nie wiem dlaczego bo było dobrze nagle się zepsuło :/ Może kacper coś zmieniał ale na razie nie mam jak go zapytać bo go nie ma.
Mała próba ł,ę,ą,ś,ć,ż,ź,ó.
Hmm ten post co teraz napisałem widze normalnie ale stare all ze znakami zapytania :/ No nic postaramy się jak najszybciej to naprawić.
Edit:
Wygląda na to, że już jest dobrze na forum wyświetla się all w porządku przynajmniej umnię. Co prawda nie znam przyczyny bo sie samo zepsuło i samo naprawiło. Natomiast w tych dwóch postach co napisaliście podczas awarii dalej widnieją znaki zapytania ale to już nie jest problemem.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie wiem czy można to zaliczyć do błędów a jeśli tak to do błędów licznika. Otóż na głównej stronie forum piszę tak:

Mamy 4709 zarejestrowanych użytkowników.

Co w tym dziwnego ano choćby to. Podaje przykłady dwóch osób:

Dark Shadows
Nr użytkownika: 4982

Jay_Kay
Nr użytkownika: 4990

Czyli wychodzi na to, że jestem z Jayem i nie tylko z nim z przyszłości. :p Czy to może być błąd?

Pozdrawiam.

Ps: Aha to na takiej zasadzie to działa. Dzięki za wyjaśnienia. :)
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To nie jest błąd. Porostu każdy użytkownik dostaje swój nr i jest on niepowtarzalny. Natomiast w tych 4700 nie ma już userów, którzy zostali usunięci.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Clone ja nic w znakach nie ryje nie mam czasu dodaje g.up do katalogów ;)
Co do userów już wytłumaczyłeś.
Button i tak trzeba dorbić, bo będą skiny możliwe do wyboru :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie wiem czy każdy ma ten błąd, ale mam go ja i dwie inne osoby, których się o to spytałem. Mianowicie chodzi mi o to, że nie działa wyświetlanie profilu nowego użytkownika.

Jak mamy na dole forum:

Najnowszym użytkownikiem jest ahwe morela.

Naciskam na nick to nie wyświetla strony. Nic nie wyświetla. To tylko w tym miejscu, bo normalnie wgląd do profilu zalogowanych osób działa.

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja tez tak mam i postaram się to naprawić :)
gdzieś błąd jest pewnie w jakimś kodzie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Trochę irytujące jest to, zę jak wejdę do jakiegoś działu to mi się wyświetlają posty od 30 dni. Muszę zmieniać co chwilę. W każdym dziale. Wiem żę to nie błąd ale nie wiedziałem gdzie to napisać. Proszę Administrację o usunięcie "Tego czegoś" ...

Pozdro !!!

Edit: Jeszcze zawsze się musze logować gdy włanczam to forum...
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
LoL. Myślisz, że jak tobie się coś nie podoba to specjalnie dla ciebie będzie zmienione. To nie jest koncert życzeń i na twoją niekorzyść opcje tak jak są ustawione pozostaną ponieważ niestety ale jest to wygodniejsze w użytkowaniu.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom