Ave

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Ave,
 
Trafiłem tutaj w dość dziwny sposób - przeglądałem sobie gothicpedie i z ciekawości wlazłem w strony które z nią współpracują, nawet nie wiem co konkretnie kliknąłem, ale wylądowałem tutaj i postanowiłem się zarejestrować xD
 
Obecnie studiuje i jestem na 2 roku (powinienem na 3, ale mniejsza... ), a pochodzę z Gdyni z którą rzadko się rozstaje ; )
 
Regulamin przeczytany i zapoznany - w sumie nic nowego, każdy wygląda prawie identycznie ; P
 
Pzdr. ^^
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
No cześć, miło że wpadłeś - ostatnio dosyć sporadycznie zagląda tutaj ktoś nowy :p
 
Co tam konkretnego studiujesz?
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Hej Ertix, miło Cię widzieć i tutaj, po drugiej stronie miedzy!
Ostatnio trochę u nas kryzysowo, ale tak czy inaczej baw się dobrze :)
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Arven - religioznawstwo - i tak, nie ma po tym nic konkretnego tak samo jak po większości studiów humanistycznych, chyba że się bardzo uprę to mam możliwość wyjechania do Australii robić badania wierzeń ludów plemiennych (tego jest w brud, są takie o których w życiu byście nie pomyśleli - np. kult żelaznego ptaka - to po prostu rozbity samolot, ale jest grupa tubylców którzy są święcie przekonani że któregoś dnia ten samolot ich zabierza do "nieba", a składają w nim takie dary które naprawdę są warte konkretną sumkę) albo badać jak wyglądał Islam w czasach średniowiecznych gdzie potrafią za takie rzeczy płacić nawet do ćwierćmiliona rocznie (mają manie), ale nie mam ochoty pracować dla tych świrów - znam co prawda kilku muzułmaninów i nawet rabina który prowadzi własną mekke w Gdańsku, ale nawet jeśli nie zachowują się fanatycznie to i tak wolę się trzymać od tego na dystans. No i wolałbym zostać w Polsce...
 
Hej Barneyka, od razu się rzucasz w oczy jak się tu wchodzi - ale to pewnie dlatego że kojarzę z GS czy coś ;d
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jeśli miałbyś wyjechać za granicę to może i coś by z tego było, ale w Polsce studia tego typu faktycznie nie wróżą dobrej pracy. I ja też nie chciałbym pracować dla muzułmanów - póki im nie odbije to ok, ale gdyby coś już im odbiło to można nie wrócić do kraju. Może i generalizuję, ale po tym co muzułmanie pokazali światu wydaje mi się, że mam prawo to robić.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Witamy :) Miło zobaczyć nową duszę na forum. Zostań z nami na dłużej, pogadaj z innymi, pobaw się w gildie albo w jakiś inny sposób spędź miło z nami czas :D
 
Coraz więcej ludzi z Gdyni. Nie podoba mi się to^^
 
Buehehe, bójcie się nas 
dance1.gif

 
hahaahaha ta emota twoja poprawiał mi humor na resztę dnia  :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehehe a co mnie to ze ci się nie podoba baalu :p
 
 
 
no to witamy kolejną osóbkę z miasta marzeń i morza ;),
 
czytałam na sb że masz problem z avkiem, wszyscy mamy ten sam problem, daj mi tutaj link do obrazka a wstawię ci avek :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam

i baw się dobrze
 
tyle z mojej strony :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
A yeed i tak mi powie, że nie wychodziłem współpracy z gothicopedią jak na tej stronie bywało tłoczno.
 
Stary weteran forum się kłania i życzy udanej zabawy, choć bywa tu mocno hermetycznie mam nadzieję że przywykniesz ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czuj się jak u siebie w domu. Chyba nie trzeba mówić nic więcej.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja również witam nowego na pokładzie. Nasza łajba płynie obecnie w niezłym sztormie ale mimo wszystko trzyma się na powierzchni wody. I  oby tak zostało. Podobnie jak Wiedźmy jesteś z Gdyni więc liczę, że nie utoniesz w tym sztormie i będziesz aktywnie i sympatycznie spędzał tu u nas czas.
 
Pozdrawiam EB.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Fora to są już relikwia przeszłości, nikt normalny już nie przebywa na nich...prócz nas.
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Na forum widzę sporo zalogowanych użytkowników, zresztą więcej niż na GS, więc chyba tak źle nie jest :F
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
115 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 20 minut)

        
            25 members, 89 guests, 1 anonymous users
 
Hm, czyli co, większość to userzy zjawy?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie no to userzy (mało z nich to boty) ale to ludzie nieaktywni, którzy się rejestrują w celu poczytania a nie chcą z nami się bratać :(
 
mam nadzieję że ty u nas będziesz aktywny, wcale nie jesteśmy hermetyczną grupą i każdy kto chce może do nas dołączyć, barn może to potwierdzić bo też do nas przyszła i została z nami :D
 
 
btw, wieczorkiem wstawię ci ten avek który chciałeś, czyli ten pierwszy link,
 
miłego pobytu i nas :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Hm, czyli co, większość to userzy zjawy?
Pokażą się, znajdą co potrzebują i wyjdą. Ale większość to boty. Aktywnych tutaj na palcach jednej ręki policzysz.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Uuuu, animiasty avek. Jedyna manga, którą w życiu przeczytałem i nigdy więcej nie sięgnę po więcej. ;d
 
Witaj, baw się dobrze, może trochę ożywisz tego trupa zwanego Gothic Up.
 
Do góry Bottom