Ave

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Dzięki za ustawienie avka : ) No fakt faktem jestem bardziej zżyty z GS z przyzwyczajenia, ale postaram się u was też coś popisać jak takie braki macie xD
 
Shawn: Jeśli nie oglądałeś Hellsing Ulimate OVA to hańba Ci - hellsing w najlepszym wydaniu, mój avek jest z wersji promującej co będzie - nie ma porównania z Ultimate ; )
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Nah, przeczytałem tylko po to, żeby nei było, że krytykuję mangę bez poznania jej. xD
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
W sumie już raz się tu przywitałem a potem nagle forum padło ;..; Mam nadzieję że to nie ja przynoszę pecha i znowu nie padnie xd
 
To się przywitam jeszcze raz, a co : P GS mi się spierdzieliło to może zagrzeję tu dłużej ^^
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
O, o, o, przyszedł ten, co zepsuł foro :D
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Yo Barney, dalej czekasz na cud z ŚP? Bo te przenosiny zabiły je jak nic xd
 
Tak btw, jest tu coś podobnego by się zaczepić? Czy Ci ludzie to dalej zjawy duchy którzy są nieobecni?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mamy Cię! Teraz się nie wywiniesz :D
 
Serdecznie witam na forum, wierzę że mówisz prawdę i nie uciekniesz od nas po paru dniach :)
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Pierwsze co mi się ciśnie by zapytać to czy przeszłyby tu pojedynki z wiedzy o gothicu :p Bo tak jak się rozglądam po forum to i tak nie widzę gdzie mógłbym to zaproponować, byliby wgl do tego chętni?
Może by nawet Ci userzy-zjawy się zaangażowali xd
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Nie, Ertowi chodzi o realne pojedynki "wiedzówki", będące swego czasu dużą atrakcją na GS, rozgrywane w czasie rzeczywistym na kanale IRC. Można by spróbować, choć nie jestem zwolenniczką kopiowania żywcem atrakcji z jednego forum na drugie, ale co tam :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Aaaa, mieliśmy coś takiego. To się nazywały Debaty w Zakonie oraz cotygodniowe "zawody" na wiedzę o Gothic'u też na chacie ogólnym. Było wtedy kilka sekudn na odpowiedź. Ale nikomu sie już nie chciało później w to bawić. :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Aaaa, mieliśmy coś takiego. To się nazywały Debaty w Zakonie oraz cotygodniowe "zawody" na wiedzę o Gothic'u też na chacie ogólnym. Było wtedy kilka sekudn na odpowiedź. Ale nikomu sie już nie chciało później w to bawić. :p
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Tu są jakieś zakony? [link pls? :3 ] Bo w sumie jakby nie patrzeć to zawsze nadawało się na atrakcje międzyzakonną : P
A teraz myślisz że w kwestii bawienia się w to byłoby inaczej? xd
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Tjaaa.... zdążyłem już przejrzeć kilka konkursów i widzę jak to u was wygląda, niby ludzie są, ale tak jakby ich nie było :f Nawet nie mam co próbować się podjąć organizacji mi się wydaje :<
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Lenistwo, po prostu lenistwo. Ludzi już nie rajcuje zabawa na forach jak kiedyś. Teraz te całe fb, twittery, instagramy czy inne gówna.
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Barneyek napisał:
Jest Górnicza Dolina z obozami http://gothic.org.pl/forum/index.php?/forum/127-kolonia-karna/
 
do niedawna popularną formą rywalizacji międzyobozowej były pojedynki fabularne na arenie. Obecnie siadło, bo i aktywność w Górniczej siadła. Co nie znaczy, że nie można podjąć prób reanimacji :)
Reanimacji... hm, może najpierw dołącze wtedy by zobaczyć jak to wygląda, po za tym plus tego forum jest taki że spokojnie można też robić pojedynki z wiedzy o risenie, a w związku z risenem 3 faktycznie może być fala nowych i chętnych by się w to bawić i podtrzymać
 
Szkeleton napisał:
Lenistwo, po prostu lenistwo. Ludzi już nie rajcuje zabawa na forach jak kiedyś. Teraz te całe fb, twittery, instagramy czy inne gówna.
Jak wyżej, nastawiałbym się na zbliżającego się Risen 3, może się polepszy po premierze
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o jest nasza zguba :D
 
jak masz ochotę rozkręcaj, byłoby fajnie żeby coś się działo, choć nasze leniuchy,,,, no ale może ktoś się skusi :D
 

alfa47

New Member
Dołączył
5.3.2015
Posty
0
Wow, ave wydaję się, że nie z jednego pieca chleb jadłeś... Cześć!
 
Do góry Bottom