Autko Marzeń

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
bmw_serie_7_1.jpg
BMW SERIA 7
CYTAT
Nadwozie prezentuje się bardzo elegancko, jest to po prostu luksusowa limuzyna. Klasę auta podkreślają liczne akcenty chromowane, takie jak listwy ochronne, obwódki okien, czy atrapa chłodnicy. Linia karoserii jest bardzo spokojna i stonowana. W wyglądzie BMW serii siedem nie sposób doszukać się żadnych ekstrawagancji, jest ono samochodem prestiżowym o dynamicznym charakterze. Wnętrze stanowi wzór przestrzeni, elagancji i wygody. Deska rozdzielcza zaprojektowana została w sposób typowy dla samochodów tej firmy, jest więc bardzo ergonomiczna i przyjemna w obsłudze. Jakość użytych materiałów oraz staranność ich montażu nie wzbudzają żadnych zastrzeżeń. Fotele są bardzo wygodne a ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająca.

bmw_serie_7_2.jpg




Zesram się a kiedyś sobie taką betke kupie...ale nie dla szpanu
Dla koneserstwa bo jestem po uszy zadłużony w tym aucie...
moim zdaniem jest genialne wizualnie i ma zajebiaszcze parametry
jeśli będzie mnie stać to z pewnością je kupie
jedyny ny minus duże spalanie....

CYTAT
Następny w kolejności jest silnik 3,5 o mocy 238 koni mechanicznych przy 5800 obr/min. Moment maksymalny przy 3800 obr/min wynosi 345 Nm, a maksymalna prędkość to 243 km/h. Przyspieszenie od zera do stu kilometrów trwa 8,2 sekundy a średnie spalanie około 12 litrów.


8,2 sekundy mówi samo za siebie....eleganckie i zwrotne........
mój samochodowy ideał a wasze????
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
moje Porsche

Zawsze chcialem jezdzic takim cudenkiem. Wspaniale sie prezentuje, mi sie bardzo podoba a to chyba najwazniejsze.
Nie wazne co myślą inni, wazne zebym sie w samochodze dobre czuł. No ale problem z jego pozyskaniem, bo wątpie że mi z nieaba spadnie...

Edit: Spadło :eek:
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
UAZ

To jest dopiero autko. Miód i orzeszki ;]. Takim to tylko do lasu na rajd 4x4 i wtedy jest zabawa. No i po mieście także można poszpanować. Ma troszeczkę negatywnych cech aczkolwiek jest ich zbyt mało przy tych pozytywnych ;] kto wie ten rozumie ^^
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
moj typ to:
Audi A3
2006-Audi-A3-Sportback-Vogtland-SA-1280x960.jpg

Jeep GrandCherokee
Jeep_Grand_Cherokee.jpg

Honda Prelude
prelude04.jpg

Prelude2.jpeg

honda_prelude_tyl_przed.jpg

Taaa...

Prelude rox! :)
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Zawsze o nim śniłem i będę o nim śnił. Jednak chyba nigdy nie będę go miał.
Drugim typem będzie to, zresztą sami zobaczcie click.
A tak bardziej realnie (i poza tematem) to jak zdam prawko (mam nadzieję, że za pierwszym razem w sierpniu ^^) to będę miał do dyspozycji prawdopodobnie Astre i będzie mi musiała starczyć ;]
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Moje autko marzeń... cóż, od dawna jestem zakochany w Hondzie Accord, po prostu kocham ten samochód i nie chce żadnego innego :)
Mam to szczęście, że mój tata też uwielbia to auto i być może już niedługo zawita ta bryka do mojej rodziny :D
Co do samochodu marzeń tzw. niespełnionych, to nie będę wymieniał jakichś modelów porsche czy czegoś, po prostu powiem, że jakbym miał kasę, to kupiłbym po prostu Merca wysokiej klasy.

A wracając do Hondy Accord... nie udało mi się znaleźć w necie dobrego zdjęcia mojej wymarzonej bryki, ale zawsze coś :)

HD022_03.jpg
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Oooo! Nareszcie jakiś temat dla mnie :) Ja moje marzenia dzielę na kilka kategorii:

1. Brak ograniczeń gotówkowych -

Nowy Mustang to jeden z naprawdę niewielu nowych samochodów, który mi się podoba. Przysiągłem sobie, że kiedyś sobie takiego kupię (choćby za 20 lat, kiedy już ceny nieco spadną :D
A spadna? :D :D :D -doc.
Muszę się jakoś pocieszać, nie? :D - Laska

1970 - Dodge Challanger lub inny równie piękny muscle car. Jestem zakochany w amerykańskich samochodach z tamtego okresu i byłbym w stanie wiele oddać za taki wóz (i forsę na 10000 litrów benzyny :D )
2. Średnie ograniczenia gotówkowe-

Mitsubishi Galant 1996-2003 - ten wózek jest przepiękny, szybki, a w dodatku japoński :D To marzenie jest już nieco bardziej realne, więc może kiedyś uda mi się je spełnić.


Saab 900 - sam nie wiem, czy wolałbym "krokodyla" czy nową 900. Oba te samochody mają w sobie to "coś", wyróżniają się w tłumie, są dobrze wyposażone, oraz mają mocne (czasem nawet b. mocne) silniki. Cudo :)
3. Spore ograniczenia gotówkowe :) -

Nissan 100 NX - tanie, ale fajne i żwawe auto, a przy tym oszczędne i przyciąga wzrok.
4. Najbardziej realna opcja -
Przejąć Golfa III 1,6 po moich rodzicach :p

Ale to wszystko dopiero koło lutego mnie będzie interesowało, bo może wtedy już będę miał prawko ^^
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Moje marzenie to Ford Capri Mk III
mk3-0008.l.jpg

mk3-0003.l.jpg

Silnik 2,8 V6 i jazdaaaa :D

Znając jednak realia moim pierwszym samochodem zapewne będzie Jeep Cherokee 2,5 diesel
283.jpg


W sumie też legenda ;D. I to najstarszy rocznik z tej ( praktycznie pierwszej ) budy ;D.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja na autkach nie znam się aż tak bardzo i raczej mało się nimi interesuje, no ale jak każdy chyba mam swoje auto-marzenie. :p

Jakiś czas temu oglądałem jakiś program o samochodach. Było o mustangach. Zaciekawiły mnie one i spodobały wiec przeglądałem wtedy internet. Znalazłem kilka fajnych modeli no ale autko marzeń to te:

Click 1

Click 2

Click 3

O tym mustangu dla chętnych CLICK

A takie bardziej rzeczywiste (kasa, możliwości itd itp) to chyba najbardziej lubie fiata punto, którego mam zamiar odzedziczyć od ojca gdy kupi sobie nowe. :D
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Auto marzeń.. Aston Martin Vanquish, DB9 , tu jeszcze raz DB9, .

Kompletny snobizm. Żebym mógł sobie pozwolić na jeden z tych samochodów musiałbym pewnie pracować ok 500 lat... Z wozów realnych chciałbym mieć tradycyjnego amerykańskiego pickupa, pewnie bym nim nie jeździł ale zawsze chciałem takiego mieć :p.

PS Laska, ten Mustang jest świetny. Ma w sobie to coś.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Phi ale z was mazyciele ja tam bym sie na poczatek stara dobra Warszawa zadowolil ;] A nic chyba o nim pisac nie musze kazdy wiec co to za wechikul ;]
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Niechce mi się wklejać zdjęć ani opisów.
Audi a4( świetny wóz. limuzyniasty taki)
bmw z3(Mimo że, pod maską ma syf i przy 130km/h cały się telepie, to i tak fajny ;p)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Tak szczerze to nigdy się nad tym nie zastanawiałem :mellow:.
A to mój typ z przed paru lat :D

polonezAt.jpg



A dzisiaj... nie interesuje się już tak samochodami jak w przedszkolu :)P), więc na Poloneza bym się nie pogniewał.

Nr. 2:

t4gpkl.jpg


Oczywiście, nie musi być taki... "odjechany". Wolał bym mieć takiego vana, a coś przewieść itp. to zawsze by się przydał. Mam (nie ja ma się rozumieć), starszy model Transportera, ten sam rocznik co ja (91) i dalej śmiga nawet 120 km/h ;). Więcej (lat) takim pojeździsz, niż samochodem za 200 000$ :wacko:.



Pozdrawiam.
 
E

eMzi

Guest
Hm, największe marzenie:
Chevrolet Impala '64 - legendarny six-fo' Impala. Jeżdżenie czymś takim to dla mnie prawie jak orgazm.

Maxda RX-8 - zajebiste autko, nie obraziłbym się jakbym takie miał ;]
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Za wysoko nie mierze ;] jak zdam prawko i mature to ojczulek obiecał mi że wyłozy mi częśc hajsu na to auto ;)

Mój wymarzony wóz: Volkswagen Corrado ;)

052.jpg


Taki by mi w zupełności wystarczył :D :
rievc_04_rrs_z.jpg
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
A oto moje wymarzone autko:

Mazda%20RX8-003.jpg


Mazda RX -8

Po prostu super samochód. Świetnie wygląda i w ogóle…
Szkoda tylko że jest nieosiągalne
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Mam tylko jedno marzenie - Ford Mustang Shelby GT 500 z 1967r. niestety to marzenie raczej nie do spe?nienia. Du?o da? bym aby si? cho? nim przejecha?, obejrze? na ?ywo. Samochód ten jest dla mnie jak leg?da. Ten ryk silnika, to przyspieszenie... Cudo.
Nie moge ju? ogl?da? tych wszystkich filmików na necie jak ludzie w USA trzymaj? t? maszyne w jakiej? stodole i s? gotowi odda? go za kilkadziesi?t dolców :/

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/ford/...0_1967_01_m.jpg
 
Do góry Bottom