Autko Marzeń

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
CYTAT(zaitsev @ 20-07-2007, 22:49) [snapback]148837[/snapback]
Phi ale z was mazyciele ja tam bym sie na poczatek stara dobra Warszawa zadowolil ;] A nic chyba o nim pisac nie musze kazdy wiec co to za wechikul ;]

Heh... Taka Warszawa w dzisiejszych czasach to nie jest takie hop siup :p Za jakąś jako tako jeżdżącą musiałbyś przynajmniej 10k wyłożyć... A żeby była w świetnym stanie to łohoho :D (rzadko się udaje zmieścić w 25000).

Ogólnie zabytkowe samochody mają dla mnie o wieeeele więcej uroku od współczesnych, ale posiadanie oldtimera to spore koszty :/
 

Pawel G

New Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
7
Mój ulubiony samochód to BMW 735

Ostrzeżenie było, więc tym razem warnik - szczur
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
OFFTOPIC:
CYTAT
Muj ulubiony samochud to BMW 735

Dwa byki w zdaniu. Jestem pełen podziwu. No i post na jedno zdanie. Miejsca tu chyba nie zagrzejesz długo.


Taa. Taka Warszawa sporo kosztuje ;p Niemoge się doczekać aż Maluchy będą takimi zabytkami xD
za 50 lat naprzykład ;p Takie Maluszka sprzeda się za niebotyczną sumke xD
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Kiedyś obejrzałem program Top Gear i po prostu zakochałem sie w pewnym samochodzie, a oto i on:

Ford GT
Z realniejszych marzeń to chciałbym kiedy mieć, nawet użwyanego:

McLaren
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ja sie znam na motoryzacji, tak jak na grzybach, czyli prawie w ogóle. Ale swoje typiki mam, pewnie i tak pozostaną w sferze marzeń, ale co mi tam;]
Typ nr 1:
Za drogie dla mnie ale i tak go chce Jak tylko zobaczyłam to coś od razu się w nim zakochałam. Dla mnie samochów nie musi być superwypasioną bryką ze spoilerami, noeonami, z carbonową maską czy nitro. Życie to nie NFS :] Ma mieć to coś co mi się w nim podoba. Nawet załapałam się na jazde tym modelem, jak dla mnie prowadzi się miło.
Typ nr 2:
mam do nich sentyment Nie chce do końca życia jeździc tym, co teraz mamy, może kiedyś jak się dorobię to kupie sobie IV. Ale jakoś tego nie widzę, więc chyba na chwilę obecną pozostane przy tym:
Typ nr3:
jak na razie mi starczy nic rewelacyjnego. Jeździ mi się lekko dziwnie, bo na gaz jest. Mamy go ledwo dwa tygodnie a brach już go kocha.

Jestem dziewczyną i się nie znam ^^
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
Alfa Romeo Montreal.
800px-Alfa_Romeo_Montreal.PNG

Na zachodzie można ją dostać od +\- 30 000 zł.
Jak na taki samochód moim zdaniem to nie jest dużo.
 
Do góry Bottom