[*] Arkadiusz Gołaś [*]

Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Szczerze to troszke mnie dziwi że nie widze tu jeszcze takiego topicu. Bo o postaci takiej jak Arek nie można nie wspomnieć. Przyznam że przypomniała mi sie śmierć JP II. Moze nie jest to aż takie wydażenie, o którym należało by wspomnieć, ale ja jako Polak i kibic siatkówki postanowiłem sie tu wypowiedzieć. Może jestem panikant i troszke przewrażliwiony, ale nie mogłem przejść koło tego obojętnie. Pamiętam jak w wyniku zamieszek na stadionie zginął kolega Gdyńskich kibiców. Uwieżcie mi - zachowywaliśmy sie tak samo...

Zmarł młodo w wieku 24 lat. Doskonały zawodnik, podstawa plskiej reprezentacji. Zawsze potrafił pomóc zespołowi poderwać sie. Na ziemi zostawił żonę. Zawsze będziemy o nim pamiętać :/
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No też mi go naprawdę szkoda... zawsze podobała mi się jego gra i odstawiał bardzo dobre akcje. Aż trudno uwierzyć, że osoba taka jak Arkadiusz Gołaś mogł odejść... nigdy bym się tego nie spodziewał, ale niikt nie wie, co przyniesie jutro. Niech spoczywa w spokoju [*]
Z poważaniem,
Cisu
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Naprawde przeraziła mnie ta wiadomość gdy zobaczyłem wiadomości sportowe w Onecie, nie jestem kibicem siatkówki ale szkoda mi każdego sportowca która ginie lub umiera na skutek zawału np. Miklos Feher były piłkarz Benfici Lizbona,
niech jego dusza i ciało spoczywa w spokoju, będziemy o nim pamiętać...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ta wadomość poruszyła mną trochę. Ostatnio zainteresowałem się siatką, ponieważ Polska reprezentacja podwyższyła swój poziom. I to m.in. dzięki Gołasiowi. Był on bardzo dobrym zawodnikem, podporą drużyny. Nie tak dawno jeszcze oglądałem mecz Polska-Rosja z jego udzięłam. Widziałem, że pomimo przegranej z Rosją, jesteśmy mocną drużyną z silnym zapleczem. Wielce mi szkoda tak dobego zawodnika. Polska nieprędko podniesie się po takiej stracie.
Rest In Peace....
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Oglądam siatkę ale rzadko, nie jest to aż taka wielka tragedia że trzeba zakładać temat, żal mi jedynie tego że zmarł tak młodo i zostawił na ziemi swoją żonę, szkoda chłopaka i tyle, od razu mówię że te wszystkie łańcuszki które idą na gg są beznadziejne i tylko denerwują ludzi, nie róbcie tego nigdy
tongue.gif
. Tak jak każda tragedia skończy się jutro, pojutrze? i wiele osób o niej zapomni, szczerze mówiąc niewiele osób to przeżywa, mnie to zabardzo nie obchodzi. Co do jego wypadku, człowiek który ginie w samochodzie jest często nietrzeźwy czyżby teraz tak też było? To chyba tyle pozdro...

Ps. Tak tak, zapale świeczkę bo był sportowcem
tongue.gif
[*]
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja wracałem ze szkoły i usłyszałem w radiu...Normalnie mnie zatkało. Był świetnie zapowiadającym sie siatkarzem. Miał przed sobą całe życie. Jechał do włoch, grałby w jednej z lepszych, jak nie najlepszej lidze świata..normalnie szok. Ja też dalej nie moge uwierzyć...to straszny cios dla polskiej siatkówki..

A teraz kilka uwag co do wypowiedzi Ashkael'a, która jestem lekko zniesmaczony.

QUOTE 1. Nie znałem tego kolesia więc nie jest mi go szkoda. (Pierwszy Raz słysze o nim)

Hmm dziwne, bo chyba każdemu w jakims stopniu jest przykro z powodu smierci, człowieka, który w jakiś sposób zapisał sie w polskiej historii (w tym wypadku siatkówce). Czy fakt, że go nie znaleś oznacza, że Ci go nie jest szkoda?? No to moim zdaniem dziwny jesteś. Chłopak zostawił żone i dwójke małych dzieci przynajmniej dlatego powinno go Ci byc szkoda no ale cush...


QUOTE 2. Wkur** mnie te walone łańcuszki na gg o nim.

Tutaj natomiast wpełni się z Tobą zgadzam. Czy fakt jego śmierci jest powodem do wysyłania sobie śmiesznych łańcuszków. Moim zdaniem nie i to jest czysta głupota jak dla mnie, chcecie uczcic jego pamięc, a sobie robicie zabawe z jego śmierci...




QUOTE 3. Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

Jak dla mnie jest to żałosne, no ale każdy ma prawo do swojego zdania. Nie che tutaj schodzic na temat wychowania itp. bo po co ? Ale jeśli Cię to nie interesuje to po co odpowiadasz w tym temacie ?



QUOTE Więc moja świeczka zapłonie dla 2Pac'a w rocznice jesgo śmierci czyli dziś [*]
Dlaczego nikt o 2Pacu nie pamięta? No więc otóż to nie pojde za tłumem i nie będę "żałował" śmierci Gołosia.

O gash to cały czas o to chodzi..Hip hop rulez :/ lol jakbyś mógł nie przekręcać nazwiska jednego z lepiej zapowiadających się środkowych reprezentacji polski to byłbym wdzięczny. 2Pac legenda hip hopu ktora zginęła w strzelaninie...


QUOTE A jak zginął? W wypadku samochodowym? Pewnie tak choć nie wiem bo nie interesuje sie tym. Jeżeli w wypadku to świadczy o jego głupocie tylko i wyłacznie.

No to 2Pac zginął ze swojej własnej głupoty. Skoro sobie wrogów narobił to jego problem. mógł bezpodstawnie nie oskarżać Notoriousa i Seana Combsa i nie doprowadzać do "wojny wschodu z zachodem", wiec zginął z własnej głupoty, jednak ja nie napisze, ze mam go w du*ie bo mi poprostu nie wypada. A tak apropo skąd wiesz że Arek zginął z własnej głupoty. Wiadomo jest że samochód skrecił nagle i uderzył w barierke, a czy to była jego głupota ? Nie wiem nie mi to oceniać, od dochodzenia w tej sprawie są odpowiednie organy i to one stwierdzą czy to była jego wina...ale nie sądze aby chciał się zabić w wieku, w którym całe życie stało dla niego otworem...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
QUOTE (Ashkael @ 16-09-2005, 20:43) 1. Nie znałem tego kolesia więc nie jest mi go szkoda. (Pierwszy Raz słysze o nim)
2. Wkur** mnie te walone łańcuszki na gg o nim.
3. Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

Więc moja świeczka zapłonie dla 2Pac'a w rocznice jesgo śmierci czyli dziś [*]
Dlaczego nikt o 2Pacu nie pamięta? No więc otóż to nie pojde za tłumem i nie będę "żałował" śmierci Gołosia.

A jak zginął? W wypadku samochodowym? Pewnie tak choć nie wiem bo nie interesuje sie tym. Jeżeli w wypadku to świadczy o jego głupocie tylko i wyłacznie.

To jest moje zdanie możecie mnie krytykować i mówic żebym okazał mu troche szacunku ale nie zrobie tego.
Szkoda, był bardzo dobrym zawodnikiem. Niby widze go jak gra przez niecały rok, ale jak grał...
sad.gif
. A ten 2pac byl Polakiem, ze musimy go opłakiwac, co zrobił dla Polski i Polakow! nie mowie, zawsze jakas strata, ale Gołoś reprezentował nasz kraj i za to powinno mu sie oddac Hołd. Co do nietrzezwosci to watpie. Ostatnio paru znaczacych siatkarzy straciło miejsce w skaldzie własnie przez złamanie zakazu picia alkocholu i tyle.
Kiedy wracałem do domu autobusem i usłyszalem urywki tego komunikatu myslałem ze sie wywroce. Szok, do konca nie bylem pewny czy nie zyje, ale jak szbko do chaty wrociłem i zobaczylem na interi...
[*]Arkadiusz Gołaś[*] 1981-2005
sad.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Szczerze mówiąc jestem wstrząśnięty wypowiedzią Ashkael'a. Nie myślałem że jestes w stanie napisać coś takiego... Wiadomo, wielu ludzi umiera i nie mozemy nic na to poradzić, jednak komuś takiemu jak Arek moim zdaniem hołd sie należy. Tak jak pisali poprzednicy zrobił wiele dla Polski, bo przecierz dobra gra siatkarzy to jest jakaś promocja naszego kraju na świecie.

QUOTE (Ashkael)1. Nie znałem tego kolesia więc nie jest mi go szkoda. (Pierwszy Raz słysze o nim)
2. Wkur** mnie te walone łańcuszki na gg o nim.
3. Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

Pisząć to pokazałeś jaki jesteś nie dojrzały, koło niczyjej śmierci nie można przejść obojętnie. A juz na pewni pisać że ma sie go w....

Zaczynam sie zastanawiać, czy lepiej nie byłoby gdybym tematu nie zakładał. Uniknęlibyśmy wtedy takich wygłupów, poniżeń ( bo nie wątpliwie sie poniżyłeś ) i osoba Arka została by nie obrażona. Nawet po śmierci nie jesteś w stanie okazać mu szacunku... żal mi cie
dry.gif
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Tak, obok niczyjej śmierci nie można przejść obojętnie, ale rozczulać się na śmierć też nie można, ludzie giną, u mnie w rodzinie nie ma ludzi nieśmiertelnych, ani na świecie. Ja poprostu mam także do tego pesymistyczne nastawienie i mam to wszystko w du*ie, nie wiem po jaką cholerę ja dziś wstawałem, od powrotu ze szkoły wysłuchuję o Gołasiu, oglądam pieprzone łańcuszki na gg i krew mnie zalewa! Jak dostałem raz łańcuszka sms'em to mało takiej osoby nie zabiłem, lecz do szpitala byłaby trafiła. Szkoda mi ludzi którzy wysyłają takie pierdoły na gg. Pewnie, żal chopaka, zginął młodo, nikomu tego nie życzę, ale bez jaj! Zginął Polak, sportowiec i tyle! Życie płynie dalej, chyba jak wam zginie ktoś bliski to nie dacie sobie świeczki na gg! Takie tematy są poprostu moim zdaniem żałosne i powinny być kasowane. A jak widzę podobny opis na gg to jestem w stanie za niego zabić.
Pozdrawiam.
 
E

eMzi

Guest
QUOTE Więc moja świeczka zapłonie dla 2Pac'a w rocznice jesgo śmierci czyli dziś [*]
Dlaczego nikt o 2Pacu nie pamięta? No więc otóż to nie pojde za tłumem i nie będę "żałował" śmierci Gołosia.
Ano, 9 rocznia śmierci 2Paca miała miejsce 13 września, więc pomyliłeś się o dobre 3 dni. Ale dobrze, że chociaż pamiętasz o tym wielkim człowieku
smile.gif
(FOREVER MISSED, NEVER FORGOTTEN).

QUOTE (Sebek)2Pac legenda hip hopu ktora zginęła w strzelaninie...
Tak 2Pac, człowiek, którego imię jest na ustach milionów ludzi na świecie, człowiek, który stanowi wzór do naśladowania dla kolejnych milionów ludzi na świecie, człowiek, którego co roku (13 września) opłakują dziesiątki milionów ludzi... Wiesz, że o Gołasiu za rok, dwa nikt już nie będzie pamiętał? A o Pacu od 9 lat wciąż jest głośno...

QUOTE (Sebek)No to 2Pac zginął ze swojej własnej głupoty. Skoro sobie wrogów narobił to jego problem. mógł bezpodstawnie nie oskarżać Notoriousa i Seana Combsa i nie doprowadzać do "wojny wschodu z zachodem", wiec zginął z własnej głupoty, jednak ja nie napisze, ze mam go w du*ie bo mi poprostu nie wypada. A tak apropo skąd wiesz że Arek zginął z własnej głupoty. Wiadomo jest że samochód skrecił nagle i uderzył w barierke, a czy to była jego głupota ? Nie wiem nie mi to oceniać, od dochodzenia w tej sprawie są odpowiednie organy i to one stwierdzą czy to była jego wina...ale nie sądze aby chciał się zabić w wieku, w którym całe życie stało dla niego otworem..
Tupac zginął zabity (o ile w ogóle został zamordowany...) przez członków gangu The Crips (lub jakoś tak)(to tylko przypuszczenie). Według moich informacji są oni gangiem z CPT (Comptonu), który (skoro już wspomniałeś o wojnie West i East Side) jest po stronie West. A jak wiadomo Tupac był reprezentantem Westcoast :] .
Co do tematu: faktycznie, szkoda mi człowieka, młodo umarł, a miał przed sobą wspaniałą przyszłość... Szkoda, wielka szkoda...
Arkadiusz Gołaś [1981-2005] Rest In Peace!
Tupac Amaru Shakur [16.07.1971 - 13.09.1996] Rest In Peace!
Forever missed, never forgotten!
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Niedawno w TV leciały mistrzostwa Europy w siatkówce. Oglądając Gołasia zupełnie nie myślałem, ze za pare tygodni on odejdzie.

Teraz pare komentów.

QUOTE 1. Nie znałem tego kolesia więc nie jest mi go szkoda. (Pierwszy Raz słysze o nim)
2. Wkur** mnie te walone łańcuszki na gg o nim.
3. Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

1. Nawet jeżeli bym nie znał człowieka byłoby mi go szkoda...
2. Mnie też.
3. Ja Ciebie też.


QUOTE A jak zginął? W wypadku samochodowym? Pewnie tak choć nie wiem bo nie interesuje sie tym. Jeżeli w wypadku to świadczy o jego głupocie tylko i wyłacznie.

Tak zginał w wypadku samochodowym. Dlczego ma byc przez to głupi? To nie musiała być jego wina.



QUOTE To jest moje zdanie możecie mnie krytykować i mówic żebym okazał mu troche szacunku ale nie zrobie tego.

Ja Ci nie mowie bys mu okazał szacunek. Myśle, że Arek nie chciałby szacunku od kogoś takiego jak Ty.


QUOTE Arkadiusz Gołaś [1981-2005] Rest In Peace!

Był tylko 7 lat ode mnie starszy.
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Jeżeli juz o 2Pacu to nie zginął on z głupoty.
Wydawnictwo płytowe u którego zasięgał usług 2Pac to Death Row Records (zachód, gang Mob Piru)
Natomiast Notorius wydawał swoje płyty u BadBoy Records. (Wschód, gnag The Crips [do śmierci 2Paca przyczynili sie SouthSide Crpis])
Więc konflikt w jaki wdł sie 2Pac był uzależniony od wydawni... Ale czego sie spodziewać lata 90' w Campton to były ciągłe wojny gangów a jeżeli poczytaliyście troche o nim to wiedzielibyście że nawet jego matka była powiązana z gangami.

Widze że bardzo krytykujecie mnie za słowa w pkt. 3 hmmmm... A czy jeżeli wy zginiecie ktoś bedzie o was pamiętał? Też będą rozsyłać łańcuszki? Ciekawe co by Gołaś zrobił gdyby powiedzmy do niego na gg (jeżeli ma) Przyszedł łańcuszek o waszej śmierci... Ołał by to. Może wy lubicie siatke. Uważacie że on sie przyczynił do czegoś. Dobrze ale ja mam swoje zdanie którego nie zmienie.
Jedyną rzeczą jakiej może mi byc szkoda to to że zginął w wieku 24 lat bo faktycznie życie było przed nim.

@Boebek - Większosć ludzi z pozoru rozważnych ginie w wypadkach z właśnej głupoty pamiętaj o tym przypomnij sobie Kotańskiego zginął przez własną głupote a przeciez tyle zrobił dla wielu ludzi.

@szczurek - jeżeli sądzisz że jestem niedojrzały to prosze nie bronie ci twoje zdanie. Ale dam ci rade to że twoje poglądy są inne i że ja nie mam zamiaru zapalić świeczki dla sportowca to nie powód żeby wyciągać takie wnioski i mówić takie rzeczy po jedenj wypowiedzi danej osoby mam racje?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Ashkael @ 17-09-2005, 00:58) Jeżeli juz o 2Pacu to nie zginął on z głupoty.
Wydawnictwo płytowe u którego zasięgał usług 2Pac to Death Row Records (zachód, gang Mob Piru)
Natomiast Notorius wydawał swoje płyty u BadBoy Records. (Wschód, gnag The Crips [do śmierci 2Paca przyczynili sie SouthSide Crpis])
Więc konflikt w jaki wdł sie 2Pac był uzależniony od wydawni... Ale czego sie spodziewać lata 90' w Campton to były ciągłe wojny gangów a jeżeli poczytaliyście troche o nim to wiedzielibyście że nawet jego matka była powiązana z gangami.

Widze że bardzo krytykujecie mnie za słowa w pkt. 3 hmmmm... A czy jeżeli wy zginiecie ktoś bedzie o was pamiętał? Też będą rozsyłać łańcuszki? Ciekawe co by Gołaś zrobił gdyby powiedzmy do niego na gg (jeżeli ma) Przyszedł łańcuszek o waszej śmierci... Ołał by to. Może wy lubicie siatke. Uważacie że on sie przyczynił do czegoś. Dobrze ale ja mam swoje zdanie którego nie zmienie.
Jedyną rzeczą jakiej może mi byc szkoda to to że zginął w wieku 24 lat bo faktycznie życie było przed nim.

W porządku nie znam się na amerykaśnkim hip hopie,w iec zapewne masz racje..No a teraz powiedz dlaczego zginął przez własną głupote? (chodzi mi o Arka Gołasia)

A druga częśc cytatu w ogole nie zgadza się z tym co napisałeś w punkcie trzecim


QUOTE 3. Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

Przeceiz nikt się Ciebie nie czepia, za łancuszki i to czy po Twojej śmierci też tak będzie, tylko wszyscy mamy pretensje oto co napisaleś. Nie obchodzi Cię to i amsz go w dupie, więc Twoje tłumaczenie nijak ma się do tego punktu.

Ehh ja czytam te Twoje posty tutaj to ich nie rozumiem, ale to dobrze, bo nie chciałbym rozumieć czegoś takiego



QUOTE @Boebek - Większosć ludzi z pozoru rozważnych ginie w wypadkach z właśnej głupoty pamiętaj o tym przypomnij sobie Kotańskiego zginął przez własną głupote a przeciez tyle zrobił dla wielu ludzi.

WooW ty znasz kogoś takiego jak Kotański?? to już coś. Narazie nie wiadomo co się tak naprawde stało, więc nie masz prawa pisać że zginął przez własną głupote.




QUOTE szczurek - jeżeli sądzisz że jestem niedojrzały to prosze nie bronie ci twoje zdanie. Ale dam ci rade to że twoje poglądy są inne i że ja nie mam zamiaru zapalić świeczki dla sportowca to nie powód żeby wyciągać takie wnioski i mówić takie rzeczy po jedenj wypowiedzi danej osoby mam racje?

Nie, nie amsz racji. Szczurkowi nie chodzi o świeczke czy tym podobna rzecz tylko o to co ty piszesz. Weż sie nad tym głebiej zastanów człowieku. A po takim zachowaniu jak inaczej można Cię nazwac jak nie dojrzałym ? Bo chyba to nie była wypowiedź godna dojrzałego człowieka
 

Sajmonek

New Member
Dołączył
16.9.2005
Posty
8
Bardzo szkoda ze odszedl przeciez jeszcze byl mlody ..
sad.gif
ale to juz sama jego wina ze szybko jechal
dry.gif
!
=====================================================
Zawsze bedzie w naszych sercach [*]
sad.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No mi również jest przykro z powodu jego śmierci. Byłem zszkowoany kiedy kumpel powiedział mi na gg, że od nas odszedł.
sad.gif
Był on świetnie zapowiadającym się siatkarzem i niewątpliwie jest to duży cios nie tylko dla reprezentacji Polski ale także dla nas kibiców.

co do wypowiedzi Ashkaela to jest ona jak najbardziej nie na miejscu.

QUOTE Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

Skoro go masz w dupie to po co piszesz w tym temacie? Skoro on cie nie interesuje to piszesz tu tylko dla spamu!

Już bardziej mi szkoda Gołasia niż jakiegoś amerykańskiego rapera, którego nie znałem lecz chodź go nie znałem wogóle to nie ciesze sie z jego śmierci, owszem jest mi przykro. Ale on nic dla naszego kraju nie zrobił... A Gołaś godnie reprezentował nasze barwy narodowe w róznych międzynarodowych rozgrywkach siatkarskich, więc nie ma co porównywac..
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Hmmm może faktycznie troche przesadziłem.... Ale zdenerowało mnie to że robicie taki szum że nieby to trzeba go szanowac bo dobrze grał w siatke i zmarł w wieku 24 lat. Ale wytłumaczcie mi jak ja mam oddawać hołd mężczyźne którego nawet nie widziałem a tymbardziej nie słyszałem o nim wcześniej. Dla mnie jest to jak śmierć zwykłego człowieka. IMO pkt. 3 był zbyt ostry i przepraszam za niego. Chciałem tam napisać że poprostu jest to dla mnie obojętne czy on żyje czy nie tylko źle to zinterpretowałem.

I przepraszam szystkie "dojrzałe" umysły tego forum wdocznie jestem zbyt tępy żeby wypowiadać sie w tak ambitnych tematach. Widocznie móje wypowiedzi zwykłego zjadacza chleba są dla was zbyt niskie.


Widzisz BOOM ty nie znasz amerykańskiego rapera i nie jest ci go szkoda. Ja nie znam Gołasia i nie jest mi go szkoda również. A to że zrobił coś dla sportu to nie ma nic do rzeczy wg. mnie.

EDIT
No dobrze. Zrobie to ten jedyny raz. Jest mi go szkoda bo umarł wielki siatkarz którego wcześniej nie znałem. Może i wyjde teraz na kompletnego durnia ale nie obchodzi mnie to więc nie piszcie ze jestem jakimś imbacyylem itp.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Znowu trzeba wyjaśniac sprawy...

QUOTE Widzisz BOOM ty nie znasz amerykańskiego rapera i nie jest ci go szkoda

Czy ty czytać umiesz? Tak?, to przeczytaj jeszcze raz mój ostatni post


QUOTE Ale zdenerowało mnie to że robicie taki szum że nieby to trzeba go szanowac bo dobrze grał w siatke i zmarł w wieku 24 lat. Ale wytłumaczcie mi jak ja mam oddawać hołd mężczyźne którego nawet nie widziałem a tymbardziej nie słyszałem o nim wcześniej.

Chcemy mu oddać hołd bo był młodym i świetnie zapowiadającym się siatkarzem naszej reprezentacji i dlatego smutno nam, że odszedł. Ale nie wymagamy wielkich pokłonów od osób, które go nie znały, wystarczy jak będzie tobie również smutno, tylko o to chodzi...


QUOTE I przepraszam szystkie "dojrzałe" umysły tego forum wdocznie jestem zbyt tępy żeby wypowiadać sie w tak ambitnych tematach

Po prostu spróbuj nastepnym razem inaczej sformułowac wypowiedź...
..
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Do tematu: Może zbytnoio nie intereowałąm się polską siatkówką, ale o Arkadiuszu Gołasiu słyszałąm i szczerze mi zal tego młodego i świetnie zapowiadającego sie sportowca. Dlatego przyłączam sie do kondolencji.
Off topic: Ludzie czy w jesteście powazni? To nie jest temat do kłótni kto był lepszy. Zmarł człowiek, a tu niektórzy twierdzą że mają go w d...Litości, czy tak zachowuja sie normalni, wykształceni ludzie? Kazda śmierć jest wielką stratą i nieważne czy to był sportowiec, raper czy zwykły szary obywatel. Śmierć to śmierć każdego nas to czeka.
QUOTE Chciałem tam napisać że poprostu jest to dla mnie obojętne czy on żyje czy nie tylko źle to zinterpretowałem.
No wybacz, ale tamta wypowiedź była gorzej niz niedojrzała i źle przemyslana. Pokazałes wtedy jaki masz szacunek i stosunek do innych ludzi. Kwestia wychowania, nie drąże tego tematu.
Nie jestem z Polski, ale sznuje wszystkich Polaków, którzy w czymś się wsławili, udowodnili, że Polacy także potrafią dokonać czegos wielkiego.



QUOTE Arkadiusz Gołaś [1981-2005] Rest In Peace!
Pięć lat róznicy...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak dla mnie śmierć tego młodek siatkarza nie była tak wielkim wstrząsem. Lecz przypomiała mi o tym, że śmierć przychodzi nie spodziewanie i szybko. Chłopak miał chyba 24 lata był zdrowy dopiero się ożenił i miał bardzo dobrą przyszłość. Lecz wypadki chodzą po ludziach i taki właśnie trafił na niego. Ja się wielce nie rozczulam i wiem o tym, że śmierć i tak przyjdzię prędzej czy później
smile.gif


To tyle z mojej strony [*]
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ehh... no wiesz Ashkael, gdybyś założył temat o 2Pacu, o jego nieodżałowanej śmierci to wiedz, że mółby znaleźć się taki jeden, który powiedziałby, że nic go nie obchodzi taka śmierć. Akurat w tej sprawie powinieneś swoje przemyślenia zachować dla siebie, a nie rzucać krytykami na prawo i lewo.
A teraz w sprawie tych *. Pierwsze słyszę i sądzę, że to oczywiście głupota. Może to trochę wkurzać, zważywszy na okoliczności. Takie rzeczy mogły pojawić się wraz ze śmiercią Jana Pawła.... ale nie z powodu siatkarza. Tak jak pisałem w poprzednim poście jest mi go szkoda, ale bez przesady... życie toczy się dalej...
A temat to widzę jedynie powód do kłótni....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom