[*] Arkadiusz Gołaś [*]

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE @Boebek - Większosć ludzi z pozoru rozważnych ginie w wypadkach z właśnej głupoty pamiętaj o tym przypomnij sobie Kotańskiego zginął przez własną głupote a przeciez tyle zrobił dla wielu ludzi.

On nie prowadził samochodu, tylko żona.


QUOTE Ja się wielce nie rozczulam i wiem o tym, że śmierć i tak przyjdzię prędzej czy później
smile.gif


Ta emotka na końcu zupełnie nie pasuje do nastroju i wypowiedzi. Ja też się nie rozczlam tylko żal mi wielkiego siatkarza, który naprawdę dużo mógł jeszcze zrobić.


QUOTE Pierwsze słyszę i sądzę, że to oczywiście głupota. Może to trochę wkurzać, zważywszy na okoliczności. Takie rzeczy mogły pojawić się wraz ze śmiercią Jana Pawła.... ale nie z powodu siatkarza. Tak jak pisałem w poprzednim poście jest mi go szkoda, ale bez przesady

A dlaczego siatkarz ma być gorszy od papieza Jana Pawła II? Nie wiem czy wiesz, ale sam Karol Wojtyła nauczał aby swych braci traktować równym sobie. Tak jak śmierć J.P. II była wstrząsem główne dla świata katolickiego, tak śmierć Arka Gołasia jest wstrząsem dla kibiców siatkówki. W tym temacie po prostu oddajemy hołd temu wielkiemu sportowcowi, który miał jeszcze kupe zycia przed sobą...
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Hmm , powiem tak mi rowniez jest strasznie zal ze umarl ;/ , byl to przeciez jak wiekszosc stwierdza doskonaly siatkarz oraz mlody zdrowy chlopak 2 miechy po slubie ... , btw. to nie on prowadzil samochod tylko jego zona .. wiec o jego zadnej glupocie nie mozemy tu mowic , nawet jak by to on prowadzil , po prostu trzeba wyrazic jakis szacunek zmarlym .
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Hmm... wiecie co... a ja nawet nie wiem kim on byl
tongue.gif
serio nie czaje kolesia kompletnie z tego co piszecie to siatkarz a ja o nim nie slyszalem
tongue.gif

nie interesuje sie siata wiec moze dlatego...

PS. no skoro umarl to co mam napisac innego nie spoczywaj w pokoju
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Szkoda, że odchodzą ludzie w tak młodym wieku, ale odchodzą wszędzie.
Żal mi, że odszedł jeden z lepszych zawodników trenera Lozano.
Miał ogromny talent, zostawił rodzinę oraz mnóstwo fanów, którzy o nim pamiętają.
Żal mi go tak samo jak wszystkich, którzy codziennie bez powodu umierają, i o których się nic nie pisze.

QUOTE Nie obchodzi mnie że umarł powiem krótko i treściwie mam go w dupie.

po pierwsze to nie jest na miejscu...
po drugie to świadczy tylko wyłącznie o tobie i twoim wychowaniu, więc nie będę się dalej rozpisywał, bo możesz być za bardzo podekscytowany tym, że paniscus zainteresował się twoją osobą...

[*] Na razie [*]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom