Aktualizacja Forum

Nowa odsłona forum jest?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Nie poganiam, informuję.


Z tego co widzę, na forum jest system 12-godzinny (bez am i pm).

Jak klikamy na podgląd tego kto głosował w ankiecie z poziomu tego tematu (z poziomu głównej forum działa) przekierowuje na górę strony.

Coś jeszcze, ale zapomniałem :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a co z tłem? mam wybrane AC a jak wchodzę w temat to mam to domyślne
będąc w niektórych tematach nie mogę pisać na sb, oraz nie mogę skorzystać z szybkiej odp w poście - kliknięcie na wysłanie powoduje skasowanie treści posta (crt+z nie działa).

edit:
jest gdzieś opcja do zaznaczenia ze post był edytowany?
aha i dołączam się do prośby o jakieś jednolite tło - dla tych co nie lubią zbyt wielu bajerów ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja zauważyłem, że czasami nie działa pogrubienie, cytat, wstawianie filmu z YT, ale to nie problem bo można samemu zrobić. I tekst w szybkiej odpowiedzi mi znika czasami, ale wtedy wystarczy Ctrl + z.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Więc tak:

1. Tło ustawione przez usera - pozostaje wszędzie takie jak wybraliśmy - błąd abi.
2. Szybka odpowiedź - działa poprawnie.
3. Znikający tekst - nie powinien już znikać.
4. SB działa świetnie wszędzie ;)
4. Socjalne ikonki na dole - Zigi naprawił.

Tak na szybko wszystko powinno być all right.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
nadal na standardowej skórce nie ma przycisku do góry.

poza tym faktem GOOD JOB KACPI :lol:
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Podoba mi się, tylko, że loga działów są obrzydliwe. Reszta prezentuje się ładnie ;)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
4. SB działa świetnie wszędzie ;)

no niestety, mi coś nie bardzo :/ nie bardzo chce mi sie problem opisywać toteż zamieszczę screeny
ss1 - http://img826.imageshack.us/img826/8977/wtfsb.jpg
jak widać nie ma miejsce na spamowanie (co wczoraj miejsca nie miało a nie przypominam sobie bym dostał bana sb - wtedy bym nie widział zawartości shoutów )

ss2 - http://img121.imageshack.us/img121/921/wtfsb2.jpg
to samo co powyżej :/
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
no niestety, mi coś nie bardzo :/ nie bardzo chce mi sie problem opisywać toteż zamieszczę screeny
ss1 - http://img826.images.../8977/wtfsb.jpg
jak widać nie ma miejsce na spamowanie (co wczoraj miejsca nie miało a nie przypominam sobie bym dostał bana sb - wtedy bym nie widział zawartości shoutów )

ss2 - http://img121.images.../921/wtfsb2.jpg
to samo co powyżej :/

Zrobione, podobne problemy wystąpiły u dwóch innych użytkowników. Jeśli ktoś dalej będzie miał taki sam problem co mogget, niech się zgłasza do mnie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ikony działów są jakie są, lepsze niż były ale mam nadzieję że nasi graficy z czasem się pochwalą swoim talentem.
dopiero dzisiaj mam to samo tło w temacie co sobie wyrałam, oczywiście podczas odświeżania na kilka sekund pojawia mi się domyślne, ale to nie jest kłopot.
sb działa mi już wszędzie - przynajmniej na razie iby tak dalej, zaraz przetestuję szybką odp i edycję


pozatym świetna robota, prawdopodobnie będzie jeszcze kilka drobiazgów, które stopniowo będą poprawiane


edit:
działa szybka odp oraz jest okno itd wyświetlające edycję postu i powód - dziękuję :*

btw
jak się uda to zmieńcie ikonki w tematach bo są słabo widoczne, ledwo widać różnię pomiędzy tematem z nową zawartością i odczytanym
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam ;)

hmm, po jakimś czasie wchodzę sobie na Gup a tu taka niespodzianka ;)
Jak dla mnie ta szata jest idealna, świetnie się prezentuje ;)
I jak na razie żadnych błędów nie zauważyłam.
Zauważyłam tylko, że w kooooońcu poprawnie działa mi przycisk "logowanie".

Świetna robota, dobrze, że Gup na bieżąco się rozwija i wkładacie w niego tyle pracy... To bardzo cieszy ;)


Pozdrawiam, Daria.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Nie działa reputacja. Post Darii, który jest nad moim, dostał ode mnie plusa. Nie widać tego plusa, ale w profilu został naliczony. Chcę dodać, że plusik widać od razu, jak się go da, a po odświeżeniu strony znika.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie działa odnośnik "Najaktywniejsi użytkownicy w ogóle". Pozostałe trzy działają, tylko z tym jest coś nie tak.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie działa reputacja. Post Darii, który jest nad moim, dostał ode mnie plusa. Nie widać tego plusa, ale w profilu został naliczony. Chcę dodać, że plusik widać od razu, jak się go da, a po odświeżeniu strony znika.

Zajmę się tym... jak będę miał trochę więcej wolnego czasu.


Nie działa odnośnik "Najaktywniejsi użytkownicy w ogóle". Pozostałe trzy działają, tylko z tym jest coś nie tak.

Błąd w skinie. Na innych działało. Już naprawione.
 

Analizer

Member
Dołączył
11.8.2010
Posty
35
Po wejściu w jakiś temat (obojętnie jaki) nie pokazuje aktywnych userów. Jak sie wejdzie na główna strone forum pokazuje kto jest na SB i na forum...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A mi się NIE podoba.

Po 1: Lagi jak jasna cholera, chociaż łącze niczego sobie... Pewnie dlatego, że bg image waży 600kb...
Po 2: Wszystko SZARE i CZARNE. Nie lubię. Bardzo nie lubię. Oczy bolą. Używam standartny dizajn... (IP Board)
Po 3: Miesza mi fixed pasek u góry. I jeszcze search wychodzi za jego granice. No nie podoba mi sie...
Po 4: Wszędzie jakies pół-przezroczyste .png - mój komp nie może tego pociągnać. Wybaczcie, ale to forum tylko dla tych, u których jest super komp i hyper łącze? A jeśli zrobić wersję 'lite' ?
Po 5: Jakoś tak... za dużo wszystkiego... Nie chce się na to patrzeć...

To co wygląda piękne nie zawsze jest efektywne...

PS.:
Bądź pierwszym znajomym, który to lubi.
Piękne! Ale tutaj nie mam pretenzji, ja sam tłumaczył angielski sajt na rosyjski - myślałem, że mi mózg wycieknie przez nos. Wychodziły mi zdania i słówka jeszcze ciekawiej niż to, co wspomniałem wyżej...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Co jest w tym zdaniu nie tak. bo nie bardzo rozumiem?

A jak ktos moze "BYC" (przyszlosc) kims ktory to "LUBI" (terazniejszosc)? Nie winno byc: "byc tym, ktory bedzie cos lubic"?
Moze sie myle, ale chyba jest tutaj problem z czasem...
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Po 4: Wszędzie jakies pół-przezroczyste .png - mój komp nie może tego pociągnać. Wybaczcie, ale to forum tylko dla tych, u których jest super komp i hyper łącze? A jeśli zrobić wersję 'lite' ?
Cóż, pytałem Kacpa to stwierdził, że nie będzie innego bo ten jest jedyny słuszny ; ] Ale chyba mnie spławił po prostu :D

Po 1: Lagi jak jasna cholera, chociaż łącze niczego sobie... Pewnie dlatego, że bg image waży 600kb...
Dokładnie. Co ciekawe, niedawno bodaj Rangiz zmniejszył to z 800 kB :D A założę się, że nikt nie zobaczy różnicy jak się to zmniejszy do 100 kB.

Ja myślę, że dobrą alternatywą (której z resztą i tak używa połowa stałych bywalców) byłoby zmodyfikowane to domyślne IPB z niektórymi funkcjami, które ma nowy styl a w tym nie są zaimplementowane, chociaż jedną z alternatyw.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Arcane, żeby lubić linki użytkownika trzeba być jego znajomym pierwej, ergo najpierw zostajesz znajomym (o ile nim nie jesteś) a potem dopiero to lubisz :p
Poza tym jeśli już, to jest to błąd aplikacji pejsbukowej, nie osoby tłumaczącej skin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom