Aktualizacja Forum

Nowa odsłona forum jest?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Przydałoby się dodać też minusy w reputacji i, jeżeli to byłoby możliwe, uzasadnienie. Trzeba byłoby wpisać uzasadnienie, dlaczego + w repie a czemu -, moim zdaniem oszczędziłoby to setek minusów userowi X, "bo go nie lubiem".
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
W zasadzie to przydałaby się repka taka, jaka była dawno dawno, w profilu a nie przy postach :p. A jak już jest taka... to niech jej ktoś używa ;].

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
własnie takie by przy minusikach dzieciuszki uzasadnienie wpisywały. repka jest bezużyteczne :)

Dokładnie...już były plusy i minusy. Kończyło się tym, że niektórzy mieli po -80 punktów repa. Dla mnie bezużyteczność.

Na słabszych kompach strona zamula to fakt. Kacpi wspominał coś o pośredniej skórce, która będzie bardziej okrojona od tej wypasionej. To byłoby dobre rozwiązanie dla tych co mają słabsze kompy.
Co do wyglądu skórki..to o gustach się nie dyskutuje :)

Arcane..za bardzo mi teraz przypominasz Namke...nie dość, że fiolet to avek z FF :) Myle się xD
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Dyskusja na temat zasadności używania reputacji bądź nie proszę w innym temacie poruszać. Tutaj komentujemy obecny wygląd forum oraz zgłaszamy wszelkie błędy bądź niedociągnięcia.
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Powiem tak na moim netbook'u forum niesamowicie się tnie, choć uważam że efekt warty jest poświęcenie. Dodatkowo na komputerze stacjonarnym z 2002 wszystko działa idealnie. Większych błędów nie zauważyłem, no może poza tym że część ustawień i innych gadżetów nie jest spolszczona.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Już pisałem, że pół forum jest po angielsku, a teraz pytam kiedy nasi genialni tłumacze w końcu się za to zabiorą i wymęczą już tą polską wersję?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Już pisałem, że pół forum jest po angielsku, a teraz pytam kiedy nasi genialni tłumacze w końcu się za to zabiorą i wymęczą już tą polską wersję?

Leć z tym na oficjalne, polskie forum ipb - my nie mamy na to wpływu.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mam prośbę, można zrobić dodatkowy skin, np gupv3? -> dać na tą wersję skina tło bez tła? tzn jakieś zwykłe jednokolowe (2-4 kolorki do wyboru -> jasne, ciemne)
oczy mnie zaczynają boleć jak przesuwam stronę w dół, tło stoi w miejscu a reszta się przesuwa, fajne to ale moje gały już wymiękają :p,
to byłby taki dodatkowy i idealny wybór dla marud oraz ślepych ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
takie jakieś mhroczne ; d Nie żeby biły po oczach i oślepiały ale takie stonowane. Czarny, szary, ciemnoniebieski itd.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Kolejny błąd - gdy ustawiam skin z NK (kamienie się zwie) to po wejściu w jakąś kategorię czy wróceniu do strony głównej znów mam góry. Po prostu jak gdzieś wchodzę to się zmienia.
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Ogólnie fajny wygląd, tylko forum strasznie długo się włącza :/ Po za tym nie można zmienić backgrounda, ale to już napisał Arven. Oprócz tego litery w SB są raz duże, raz małe, co strasznie dezorientuje i utrudnia czytanie.

87976012.png

48018268.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom