A Gdzie Reszta Potworów?

Status
Zamknięty.

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Zastanawiam sie co sie stało ze starymi potworami, bo jeśli juz sa to zmienili ich wygląd(orki). Nie wiem czy ten pierzasty czerwony kretyn to ścierwojad w zmienionej wersji, ale to śmieszne jeśli ni z tego i z owego wszystkie potwory zostały poddane operacji plastycznej. Sorki jesli tewn temat juz był ale dawno nie byłem na forum i odwiedzam go u znajomych. Pozdro dla gothicowców z calego for.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ten jak Ty to nazwałeś "kretyn" (
huh.gif
) to jest ścierwojad
wink.gif
. Wg. mnie to lepiej że będą stare potwory, ale w nowej wersji, są ciekawiej pokazane i na pewno będą lepiej zrobione niż w G1, czy G2. Zobaczysz jak wyjdzie G3 że tak jest dobrze
tongue.gif
.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Możliwe że jak juz wyjdzie G to mi sie spodoba bo lubie nowy styl, lecz (ja jak zwykle z obawami) to pierwsze części torzyly klimat i ten przez nowa grafike(nie wiem po co ona komu, nie mogli ulepszyć starego silnika?) ten klimat może zostac utracony.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Musisz pamiętać że PB to doświatczona firma i nie wyda Nam (graczą) jakiegoś chłamu, jestem niemalże pewien że grafika nie zepsuje klimatu, a wręcz przeciwnie. Masz racje że niepotrzebnie zrobili nowy engine (chyba źle napisałem
tongue.gif
), ale to już jest XXI wiek, i muszą zrobić coś nowego
biggrin.gif
.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jak dla mnie takie zamartwianie się o wygląd potworów lub o to że pojawią się nosorożce itd. to totalna bzdura. Trzeba uwzględnić to, że G1 i G2 działy się na wyspie Khorinis. Teraz zaś zawitamy na kontynencie. Tak jak w prawdziwym świecie flora i fauna jest różna w różnych miejscach na ziemi.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
S.e.b.a ma racje, bo na kontynencie mogą być całkiem inne warunki życia dla danych potworów, przeto na pewno wyglądać będą inaczej. Nie mogą również zostawić starych wyglądów potworów, bo pomyśl grafa jest wypasista a tu taki łysy, krętoszczur. Muszą iść z duchem czasu. A według mnie to dobrze, że się zmienią, bo te już są nieco monotonne. Nie ma, co się martwić
biggrin.gif
Bardzo fajnym pomysłem może być też, że potwory w różnych częściach kontynentu się różnią.
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
O tak!!!
biggrin.gif
Nowa technologia
biggrin.gif
.Napweno nowe "zwierzaki" niezepusują klimatu ponieważ będą to wciąż te same znane z G1 i G2 tyle że ładniejsze, lepsze kolory, napewno lepsze ich poruszanie się itp.Ale moim zdanie mogli nie dodawać T-Rexa.Co to ma być Jurassic Park
mad.gif
.Ale napewno będzie pozytywnie
smile.gif
.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Dzięki za pozdro.

QUOTE Nie wiem czy ten pierzasty czerwony kretyn to ścierwojad w zmienionej wersji
Masz rację - to właśnie ścierwojad
laugh.gif
.

A moim zdaniem to dobrze że zrobili nowy engine! Wreszcie coś nowego w serii, potwory mam nadzieję zostaną, zgodnie z naszymi sugestiami, ulepszone (różne wersje
biggrin.gif
). Zgadzam się, że te już są nieco monotonne, więc trzeba było coś zmienić - mam nadzieję, że na lepsze.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Oczywiście nowa gra nowy engine graficzny i całkiem nowa grafika. Oczywiście za dużo pozmieniali pierwotny wygląd postaci, ale w sumie dobrze. Na całym kontynencie znajdziemy przeróżne zwierzęta a co za tym idzie, że Nosorożce to nic nadzwyczajnego. Oczywiście są one zbyt za realne jak na Gothica, gdyż słynie on z bardziej wybajerowanych i nieznanych zwierząt. Co się stało ze starymi stworami? Nie wiem. Wiem na pewno, że nie zgineły, lecz może ewoluowały
tongue.gif
Większego wpływu na ich pobyt w grze nie mamy.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Prawda, gdyby grafika byla rzeczywiscie dobra. Bo po tym co mowili w cd-action to nie prezentuje sie tak dobrze jak na screenach. Ale przyblizcie te screeny a zobaczytcie wiele bledow graficznych.
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
ja w sumie sie przyzwyczailem do starych potworkow ale moze ta zmiana wyjdzie na dobre:)?! a co do scierwojadow -te stare by dziwnie wygladaly na tle g3,wyobrazasz sobie to ?bo ja nie:)
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Ja tak samo ja prawie wszyscy, przyzwyczaiłem sie do starych stworów ścierwojadów itp. itd. .Ale one by były już zdeka przestarzałe jak to wszyscy móiwą a do T-rexów i nosorożćów nic nie mam, i nie będę nic miał czemu?? bardzo sympatyczne te stworzenia:p:D

P.S. heh dziwnie by wyglądały te stare znane ścierwojady w Gothic3
THX za pozdro i nawzajem:p
 

Ali wad Helu

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
24
MAm nadzieje że zostawią przynajmniej nazwy starych potworów które były bardzo fajne. Więcej niż 20 gatunków nie powinni dac ale obowiązkowo powinni zostawic stare potwoty. Ścierowjad ze screnów wogóle mi się nie podoba. Wygląda beznadziejnie. Mam nadzieje że przynajmniej inne stworzenia bedą wyglądać troche lepiej.
 

Szczepan

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
18
Ludzie!! Gothic 3 powinien..nie,
On do cholery musi! być najlepszą częscią seri przygód bezimiennego..
W końcu tyle karzą na niego czekać, takie wymagania sprzętowe są postawione
graczom,.. I w końcu to juz ostatnia część gothica.. strach się bać...
w co ja puzniej będe grał
blink.gif
??
......Racja.. przydało by sie pare nowych potworóff.
cool.gif

lecz niepowinni az tak zmieniać wyglądu starych...
A przede wrzystkim ich nazw...!
dry.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Wlasnie scierwojady w g1 i g2 były chyba dla mnie słabo wyglądające a czemu?
poprostu niewyglądały one jakos specjalnie szczegółowo i wogole a nowy wygląd
tych stworkow przypomina mi bardzo jakies duze juz wymarłe ptaki przedstawicieli
tzw. megafauny (neiwiem czy dobrze napisalem) wogóle chcą chyba nam zrobic w nowej odsłonie gothica najstraszniejsze stwory
biggrin.gif
wiec niezdziwcie sie jesli zamiast
cieniostwora zobaczycie w lasach myrthany jakiegos dinozauropodobnego stwora
no i wreszcie w g3 bedzie cos takiego ze stworzenie niebędą wyłącznie creepami
służącymi tylko i wyłącznie do nabijania dosw.bo w kazdym rpg tak wlasnie to wygląda, no fakt są w niektorych grach stworzenia neutralne ktore mozna atakowac ale nietrzeba i one niezaatakuja nas, no ale zeby nierobic offtopicu to ja
juz koncze bo napisalem juz co mialem napisac.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
No i mamy kolejnego n00ba wśród Nas
dry.gif
.
QUOTE I w końcu to juz ostatnia część gothica.. strach się bać...
w co ja puzniej będe grał
blink.gif
??
Gdzie tak pisze że G3, będzie ostatnią częścią serii
huh.gif
? A ja słyszałem że, będzie kontynuacja
tongue.gif
.

QUOTE A przede wrzystkim ich nazw...!
dry.gif

Tu już nie wiem o co Ci chodzi
laugh.gif
, jakie zmienianie nazw? Przecież nawet jeszcze nie wyszedł G3 po polsku ... więc nie wiemy, jak się będą nazywać stwory
wink.gif
. A i tak po co mieli by zmieniać nazwy skoro to jest kontynuacja dwuczęściowej sagii
huh.gif
? I popracuj trochę nad ortografią, bo nie piszę się "wrzystkim", tylko "wSZystkim".
 
Dołączył
7.11.2005
Posty
39
Ale musicie przyznać że teraz Ork o wiele lepiej wyglonda...
biggrin.gif
moim zdaniem zrobili z niego zaje******* koksa...
biggrin.gif
pozdro
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Co do tego Orka to nie wiem...to jego postury i wielkości nic nie mam, podobnie jak nic nie miałem do Orków z Khorinis, ale ten z kontynentu wygląda jak brązowa, przerośnięta małpa. A co do Ścierwojada nowego i starego...obydwa są fajne, ale nowa gra-nowy wygląd.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Wszystkie zmiany jakie będą miały miejsce: orkowie, stwory, środowisko, zupełnie nowa grafika...
To wszystko efekt czasu. Technika idzie do przodu; nie mogą pozostać stereotypowi i uzywac nadal tej samej techniki graficznej, bo to by się stało nudne. Dlatego widzimy zupełnie inny świat: bardziej realistyczny i dokładniejszy. Powiem, co sądze o niekótrych z nich.

Orkowie - widziałem nowych orków. Wniosek po zobaczeniu jest jeden: REWELACJA. Nie są to jakies durne, plastikowo niedorobione buce, ale prawidziwe bestie; wielkie, silne i dopracowane w każdym szczegule. Jak w filmiku pokazane jest jak biegną, to efekt jest jeden: oni budzą grozę. Tak zostali zrobieni, są świetni i bardzo dobrze zrobieni.
Ścierwojady - nieźle. Tu jest nieźle. Bardziej dokładne i ciekawsze - kolory i ta fryzurka
laugh.gif
. Ścierwy mi się podobają, bo wreszcie nie są przedstawione jako sztyletowate, niekształtne stwory. Mają trochę mięska i wreszcie przypominają choć w pewnym sensie ptaki.
Nosorożce - nowa postać, którą oceniam pozytywnie i wysoko. Ciekawi mnie tylko, jak to będzie silna bestia; pomyslcie, utłuc nosorozca... ile to siły trzeba.
biggrin.gif


Więc podsumowując stwierdzam, ze niepotrzebnie się martwisz stworami Gothic 3, bo moim zdaniem będzie extra.
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Jezeli dobrze sie przyjrzec to grafika w gothic 3 jest poprawiona ale widac podobieństo do gothica II,przynajmniej ja widzę.A co do wyglądu potworów to dobrze,ze sie zmienił bo przeciez to by wyglądało załośnie gdyby ścierwek miał ten sam troche śmieszny wygląd co w poprzednich częściach.Wtedy twórcy gry mogli lepiej zaprojektować potwory bo te czasy juz i tak na to pozwalały ale oni stawiali na wciągającą fabułę która przyciągnie rzeszę fanów a dzieki prostym teksturom gra miała niewiwelki wymagania i prawie karzdy mógł sobie na nią pozwolić.Teraz panowie z PB nie muszą juz eksperymętowaćmiędzy fabułą i grywalnością a grafiką bo ogromną rzeszęfanów juz gra zdobyła więc grafika mósi być teraz na wysokim poziomie aby dostarczać jak największej przyjemności z grania w naszą ulubioną grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom