A Gdzie Reszta Potworów?

Status
Zamknięty.
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Orkowie na screenach wyglądają ŚWIETNIE, bardziej oryginalnie, a nie jakieś śmieci łudząco przypominające orków z Warcrafta. Co do wyglądu innych potworów to troche mam mieszane uczucia, a w szczególności screeny lasów z brzytwami i orkami. Cholernie przypominają Lasy Równikowe i klimaty rodem z Dino Crisis 2!!!
A tym bardziej gdy zobaczyłem te "brzytwiaki
laugh.gif
" przypominające dinozaura. A grafika domów i zamków przypomina te "elementy tła" z serii Myst (III i IV).
Rasumując mieszanina "Dino Crisis i Myst" wydaje się trochę dziwna, i DLA MNIE Screeny z nowego Gothica nie oddają klimatu swoich poprzedniczek.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Nowy gothic wyglada jak zupelnie inna gra. Orki wygladaja inaczej, scierwojady też
. Nie chodzi o to że jest nowy engine. Mogli by tylko podrasowac ich wyglad a nie zmieniac calkowicie. Ciesze sie z nowego enginu ale mam swoje przyzwyczjenia>
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Niech PB zmienia co chce i robi co chce, oby nie posuła klimatu i nie zrobiła z G3 kiczu, bo juz totalnie przesiąde sie na Lineage.
Pozdrawiam
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
NIemartw sie jak one wyglądają oczywiście potfory tylko martw sie o to czy one będą jak już. ALe będą według mnie przyda sie bardzej żywy kolor dla zwierząt i niepowinniśmy sie przejmować jak sie nazywają i jak wyglądają poprostu wiecie co grajcie i wygrajcie.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Mi też nie bardzo podoba się ścierwojad w odrestaurowanej wersji ale wygląda realistyczniej. Fajnie wyglądają nosorożce. Napewno twórcy wymyślą niezliczoną ilość stworów do nowej częci a i o starych pewnie nie zapomną. Ciekawe jak będzie wyglądał troll na tle krajobrazu.
 

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Mi nieprzeszkadza, a wręcz upiększać będą grę nowe wyglądy potworów. Np. kretoszczur albo ścierwojad, wyglądają tak samo w G1 jak i w G2. Ja nie mam nic przeciwko nowemu wyglądowi stworków.
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Ja, jako wielki fan serii Gothic musze powiedzieć, że swoją opinię na temat nowego wyglądu gry wygłoszę dopiero, gdy zobaczę bardzo oczekiwaną przeze mnie ( i nie tylko
smile.gif
Gothic 3. Mówię tak , dlatego, że jak zobaczyłem u kumpla Gothic I, to nie podobała mi się na początku. W końcu przemogłem się i zainstalowałem "świętą grę" i na swoim kompie. I co sie stało? Godzina gry i nie ma człowieka:) Zostałem pochłonięty. Pozatym nie ważne jaka będzie grafika i wygląd potworów. Ważne żeby fabuła nie odbiegała doskonałością od pozostałych części, a wszystko inne będzie nią przysłaniane i nie będzie grało znaczącej roli! Choc jednak miłoby było gdyby za te wymagania sprzętowe moje oczy tez były zafascynowane grą! Wierzę, że tak będzie:)
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Ja jestem jak najbardziej za upiększeniem potworów ale z umiarem żeby nie przesadzili ze screenów wynika że ich pozmieniali ale klimat się poczuje dopiero w grze więdz teraz trudno powiedzieć na podstawie screena bo w rzeczywistości może dać naprawdę zaskakujący efekt
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Niech zmieniają do woli bylebyśmy rozpoznali stare potworki... Pozatym nie wiadomo jak wpasują sie w klimat gry, orkowie wyglają bardzo mrocznie jak i większość potworów jest znacznie ciemniejsza. Cóż to dla mnie dobry znak bo gry w ciemnym klimacie mi się podobają.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Ogolnie orkowie wygladaja tak jak powinni-ciemnozieloni i wysocy(chyba:p).
Nowy silnik poprawi tekstury na widoki(tak mysle) i powinny by fajne widoki z gor.
A poza tym to bedzie ten sam silnik co z TES3.
A co do potworow to nie mam nic przeciwko zzmianie wygladu, to nawet lepiej.
Nowy rok nowy postep:p
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Orkowie fajnie wyglądają, tylko, że sa za szczupli. Powinni mieć szersze bary i powinni wyglądac jak Pudzian a nie takie chuchra. Oglądałem jeden trailer i widzałem tam baaaardzo dużego zębacza (wyglądał jak mały tyranozaur) i całkiem fajnie to wyglądało.

PS. Zgadzam się z Krissem, dla mnie to grafika może być taka sama jak w dwójce (joke), tylko żeby było dużo misji, ogromny świat, wciągjąca fabuła i wielu nowych NPC.

Pozdro.
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
No właśnie, najwazniejsza powinna być dla was fabuła
tongue.gif
. Ale grafa oczywiście też jest ważna. Ja nie lubię zmian (dużych zmian). W G1 i G2 potwory są podobne (tyle że w G2 wyglądaja lepiej) i chyba wszyscy się przyzwyczaili (przynajmniej ja) do starych ścierwojadów, orków itd. A teoria, że na Khorinis potwory wyglądają inaczej mija się z prawdą, bo przecież w G2 orkowie przypłyneli z kontynentu do Khorinis (chyba, że zmienili się podczas podróży statkiem
tongue.gif
) i dziwne by było, gdyby teraz mieli inne gabaryty, pancerze, broń. I tak samo z innymi stworzeniami. Ale oczywiście wszystko będzie jasne jak gra wyjdzie i może nowe stwory olśnią mnie swoim nowym wyglądem
tongue.gif
(mam taką nadzieję).

Pozdrawiam.
 

donald

New Member
Dołączył
11.1.2006
Posty
7
Bardzo mi się podobają potworki.Widziałem na jednym filmiku pełzacza który był większy od człowieka
ohmy.gif
.Był też ork który też był bardzo duży i zamiast atakowac toporem kopnął kolesia
laugh.gif
.Więc orkowie będą straszni i dobrze wyglądac.A najlepszy był tyranozaur bo lubie dinozaury
tongue.gif
.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Wg mnie stare potwory zostaly na wyspie Khorinis a nowe albo jakies lepsze beda na Kontynencie wiadomo inna flora albo fauna
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
mysle ze pare innych potworow bedzie takich samych jak na kontynencie jednak nie mam nic przeciwko nowym w koncu musi byc cos nowego zeby za szybko sie gierka nie znudzila
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom