2 Turniej Bilardowy (?) G.up

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To ja na dzien dzisiejszy juz wiem że mnie nie będzie :) W sobote rano wybywam na 3 tygodnie wiec nie ma szans zebym sie pojawił.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Szkoda, że nie będzie jednego z bardziej doświadczonych zawodników podczas drugiego turnieju, ale już planuję zrobić pod koniec sierpnia III turniej, więc pewnie tam pogramy :p.


Wątpliwości już chyba nie ma:

[SIZE=12pt]GRAMY W SOBOTĘ 28.VII. ok. godziny 19.30, czyli jak to było pierwotnie ustalone[/SIZE]


Mam nadzieję, że wszyscy sobie czas zarezerwują ;).


Pozdrawiam.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Mam nadzieje, że modernatorzy nie obrażą się za "posta pod postem", a trzeba napisać szczególowe informacje itp., a nie ma tu opcji szybkiej odpowiedzi.

[SIZE=12pt]1. Ci, którzy zadeklarowali chęć gry w tym temacie proszeni są o wysłanie mi potwierdzenia chęci gry na PW! Najlepiej do soboty, bo muszę ustalić grupy itd.
2. Patrz punkt 1.
3. Patrz punkt 1.
4. Patrz punkt 1.
[...]
17. Spotkamy się na Czacie G.up, 28.VII.2007 r. o godzinie 19/20.
18. Gramy na stronie www.gamedesire.com (wymogiem licznego grona sponsorów jest to, aby turniej stał na wyższym poziomie niż ostatnio, więc weźcie se do serca, że po raz n-ty podaję Wam ten link :p). Pokój w którym gramy ustali się na czacie.
19. Dyscypliną jest Pool 8.[/SIZE]



Jak coś mi się przypomni to dopiszę, a jeśli macie jakieś wątpliwości to piszcie.


Pozdrawiam.

EDIT: Turniej może potrwać nawet 2 godziny.

[SIZE=18pt]EDIT 2: A.d. do punktu/punktów 1. (do 16. :p): Brak wysłania mi PW jest równoznaczny z odmową gry w turnieju![/SIZE]
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Dobra godzina 19 się zbliża, a oto osoby które grają (gra pięć osób ):
[SIZE=10pt]
Kacperex, Dadex, Jodełko, Halek, RobsonAjax (ja :p)
[/SIZE]


Pary i mecze:
I.
Kacperex- Dadex
Jodełko- Halek


RbnA.- pauzuje
II.
Kacperex-Jodełko
Dadex- RbnA.


Halek- pauzuje
III.
Kcpx.-RbnA.
Dadex- Halek


Jodeł- pauzuje
IV.
Kcpx.- Halek
RbnA.- Jodełko


Dadex- pauzuje
V.
RbnA.- Dadex
Jodełko- Halek


Kcpx.- pauzuje

Zaparaszam na Czat G.up od 19.30 do 20. O 20.05 rozpoczynamy II Turnij bilardowy G.upa. (Nistety, sponsorzy się wycofali, więc napoje itp. we własnym zakresie :p).


Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Hmmm Dziękujemy za liczne przybycie... :p
Stawili się Dark Shadow, RobsonAjax, Halek i Jodełko (ja)
Pogrubiłem zwycięzców meczy.
Halek vs Jodełko
Jodełko vs Dark Shadows
Jodełko vs RobsonAjax
RobsonAjax vs Dark Shadows bo Robson olał sprawę i przypadkiem przegrał:D
RobsonAjax vs Halek
Halek vs Dark Shadows

1. Halek 3p, 3-0
2. RobsonAjax 1p, 1-2
- Jodełko 1p, 1-2
- Dark Shadows 1p, 1-2
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Hmmm... no cóż. Mam dość miszane uczucia po tym... "turnieju"... <_<.

Wszak zgłośiło się prawie 10 osób, przyszło 3 plus Dark Shadows, który nie zgłosił się do turnieju. Ale przynajmniej było wesoło, bo pograliśmy, choć nie przypominało to tego o czym napisałem w poprzednim poście w tym temacie, a to co graliśmy to była tylko imitaca tego co mieliśmy zagrać... Niestety... Rozumiem, że mogło coś wypaść, ale można to napisać w tym temacie, bądź na PW :huh:. Do paru osób mam żal, bo nie tak to miało wyglądać np. Kcpx. był ok. 20 na forum (rozumiem, że to Admin i ojciec i ma swoje obowiązki), Dadex podobnie (modernator, a czy tatuś to nie wiem :p), dudekkss nie odpisywał w temacie, ani na 3 PW, które mu wysłałem itd., ale po co mam to wypisywać?? Wystarczyło napisać, że "nie mam czasu" i ja to rozumiem, a tu czekaliśmy jak głupi na resztę zawodników i się zawidliśmy... nie jest to tylko moje zdanie...

Ale zapomnijmy o tym, trudno, było i minęło, zwłaszcza, że takie turnieje mają służyć rozrywce, a nie obrażaniu się na kogoś itp. ;).

I na dzień dzisiejszy zapraszam, grających w tym turnieju, tych, którzy się zgłosili ale nie przyszli oraz innch, którzy jeszcze nie grali na następny turniej bilardowy G.upa, który planuję rozegrać ok. 20 sierpnia ;).


CYTAT
RobsonAjax vs Dark Shadow bo Robson olał sprawę i przypadkiem przegrał


:D :D :D

Olałem, bo to co graliśmy to była "rozgrzewka", a nie turniej... ale Tak Dark wygrał :). I Halek też. (Tylko Ty dostałeś :p). Aha, i nie przegrałem przypadkiem, bo akurat toczyłem dyskusję na czacie z Halkiem na temat metalowców/rockowców itp. i o ich rozróżnianiu i kilku czołowych wykonawcach takiej muzyki, więc nie miałem jak skupić się na grze ;).


[SIZE=12pt]Mistrzem 2 Turnieju (a raczej kilku sparingów :p) jest Halek!!!
[/SIZE]


Brawo.


Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Po primo :)

Syn dostał kolkę dzięki której nie mogłem się wstawić, mimo że forum, jak i komp był włączony.
Dzieciaki siedziały na necie więc i jeden z nich u nas chodził - też lubi Gothica.
No niestety przepraszam, bo z chęcia bym dostal baty :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ta było fajnie. :D Wpadłem tylko i wyłącznie by kibicować i sobie popatrzeć, ale z braku kilku zawodników zagrałem parę rundek. ;) Było miło i na następny turniej zapisuje się na 100% (chyba, że wyjadę). A halka znów pomęczę piosenką patriotyczną. :p

Pozdrawiam i dzięki za grę.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Nie było mnie w tym czasie na forum, gdybym był to na pewno bym zagrał. Sprawa wygląda tak wypadło mi coś i nie było mnie na kompie do północy, wpadłem chyba tylko na chwilkę ok. 22.00 i wtedy właśnie przypomniałem sobie o turnieju. Żałuję, że nie wziąłem w nim udziału, ale trudno. Szkoda tylko, że nie mogłem dać wcześniej znać bo zrobiłbym to.

PS Tatusiem nie jestem ;p
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Jakby na to nie patrzeć turniej to nie był :p. Ale i tak było ciekawie. Jako że nie było turnieju nie ma i mistrza, więc powalczę o ten tytuł 20 sierpnia jak przyjdzie więcej ludzi. ;) Na chacie było wesoło, jednak obeszło by się bez skandowania piosenek patriotycznych SHADOWS :p. Cóż, pozostaje czekać na kolejny turniej, może znajdziemy sponsora który załatwi jakieś nagrody.
 
Do góry Bottom