2 Turniej Bilardowy (?) G.up

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam,

Kilka (już :blink:) miesięcy temu miał miejsce forumowy turniej w bilarda na www.gamedesire.com, ale więcej o nim tu.

Wydaję mi się, że czas najwyższy rozegrać drugi ten jakże prestiżowy turniej :p.
Ale po kolei:
1. Chętni proszeni o zgłoszenie się w tym temacie.
2. Strona na której gramy to www.gamedesire.com
3. Dyscyplina. No właśnie? Zostajemy przy bilardzie (Pool 8), czy zmieniamy na snookera, szachy itp.?
4. Wstępna data turnieju to sobota 28.VII.07, oczywiście zależy to od liczby chętnych i czasu w jakim się zadeklrowali, więc może być to nawet ta sobota. Na wakcje czasu jest dużo ;).


Więcej informacji podam później, w miarę zbliżania się rozgrywek.

Czekam na chętncyh ;).


Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak najbardziej się zgłaszam, znowu dostne baty xD

Zostajemy przy bilardzie (Pool 8) - myślę, że tak będzie najrozsądniej, chyba że w bierki pod wodą i love this game ;)

CYTAT
Na wakcje czasu jest dużo wink.gif.


Kto ma te wakacje, ten ma :)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
jestem chętny ale na snookera :p bo w pool 8 są duże bile ^_^ Pewno tylko halek będzie za snookerem, ale i tak mnie pokona ^_^
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Zawsze i wszędzie. Ale nie wiem czy w sobotę ;P. 50% szans że mnie nie będzie gdyż być może wyjadę. Jeszcze niestety nie wiem na pewno, ale jak tylko się dowiem czy jadę czy nie napiszę to tutaj. Dyscyplina - snooker. Snooker. Albo snooker. Sam nie wiem. Jeśli jednak zgłosi się przynajmniej 5 osób i 3 będą za bilardem to cóż poradzić.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja też sie zgłaszam. Musze poprawic tą najgorszą dla sportowca 4 pozycje z poprzedniego turnieju :p
Na wstepnie prosze o przydzielenie mi do pary Kacpiego, może znowu zniknie w czasie gry :D
Moge grac we wszystko co zaproponujecie a ma coś wspólnego z bilami :]
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Też zgłaszam sie do tego konkursu. Lubie grać czasami w bilarda u mojego dziadka w barze, wiec spróbuje tutaj swoich sił.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Hah oczywiście się zgłaszam, tylko czekałem na to. Jestem za bilardem, bo w snookera rzadko grywam i możliwe, że nie każdy nawet umie w niego grać, więc moim zdaniem lepiej B8.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zgłaszam się. Dyscyplina - obojętnie. Ale jak już będę zmuszony opowiem się za Snokerem. No i sobota jak najbardziej ale tak wieczorem najlepiej.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Jest już 8 osób, więc raczej na 100% gray w 2 grupach po 4 zawodników.

Oczywiście zgłaszać się można dalej ;).

[SIZE=14pt]Czy pasuje wszystkim ta (21.VII) sobota?[/SIZE] Bo można już teraz rozegrać ten turniej.


Pozdrawiam.


P.S. Jest ktoś chętny do pomocy przy spisywaniu wyników. Bo sam raczej nie dam rady kontrolować dwóch grup :unsure:.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
można się jeszcze zgłosić?
będę 5 w jakiejś grupie ew. jak ktoś nie przyjdzie to go zastąpię. Mi pasuje sobota byłe po 17:30 lub po 21
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ta sobota jak najbardziej, jeśli ma to być następna to raczaj na pewno nie zagram. Okazało się że wyjezdzam wlasnie 28 rano.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Powysyłałem PW, aby wszyscy wiedzieli co i jak ;).

[SIZE=12pt]Wciąż można się zapisywać! Potrzebuję tylko jednej osoby do pomocy przyorganizacji, bo sam wyników 10 osób nie ogarnę, kto chętny?[/SIZE]


Pozdrawiam.

EDIT: Turniej będzie rozgrywany w godzina wieczornych (tj. 19-20), potrwa ok. +/- 2 godziny ;).
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja mogę pomóc o ile będę mógł grać,
tylko o co chodzi :D proszę instrukcje...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
CYTAT
Ja mogę pomóc o ile będę mógł grać,
tylko o co chodzi proszę instrukcje


A kto powiedział, że nie bedziesz mógł grać... :blink:.
Gra każdy kto się zgłosi, no chyba, że zrobi to po turnieju, bądź będzie więcej niż 30 ludzi ;).


Wyglądać to będzie prawdopodobnie tak, że będą dwie grupy, ja będę spisywał wyniki pierwszej, a Ty, jeśli chcesz drugiej. Ja ustalę terminarz (kto gra z kim), dam go na forum, przepiszesz/skopiujesz i będziesz śledził wyniki i je napiszesz, prześlesz mi, a ja już wszystko ogaranę. To tyle :).


Pozdro.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mnie niestety od jutra fgodziny 11 do wtroku wieczora nie ma.
Wiec przkro ale nie wystąpie.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Myślę że tradycyjnie zrobimy zbiórkę na chacie ? Jeśli tak, to możliwe że starczy jedna osoba do spisywania wyników. Jak będzie op na chacie to może zrobić dyskusję moderowaną żeby nie było syfu, i po każdym meczu jeden z zawodników poda tam wynik. Nie wiem, może to wypali.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Nad terminem można jeszcze pomyśleć, bo połowie nie pasuje w tym dwie osoby nie są pewne, a trzem pasują oba terminy :unsure:.


CYTAT
Myślę że tradycyjnie zrobimy zbiórkę na chacie ? Jeśli tak, to możliwe że starczy jedna osoba do spisywania wyników. Jak będzie op na chacie to może zrobić dyskusję moderowaną żeby nie było syfu, i po każdym meczu jeden z zawodników poda tam wynik. Nie wiem, może to wypali.


Też może być taki system oceniania ;). Oczywiście zbieramy się na czacie G.up.


Pozdro.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Zostałem upoważniony do napisania tu, że mogget nie będzie mógł grać z przyczyny niezależnej od siebie, tj zmiany neta :/. Szkoda.. No nic, zgłaszać się jeszcze ! Im więcej ludzi tym lepiej.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
No cóż proponuję przenieść turniej na nastepny tydzień- więcej osób się dowie, a część tych, którzy się zgłosili, będzie mogła zagrać.

Co reszta na to?


Pozrawiam.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie ma problemu ... nawet lepiej jak będzie za tydzień bo dziś się dowiedziałem, że mnie nie będzie wieczorem .... także za tydzień w godzinach późnych jak najbardziej.
 
Do góry Bottom