Życzenia Ze Spellbound

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
orcxmaspoks6da8.jpg


Od Spellbound dla was ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie no, zajebiście tego orka przerobili xD Teraz to elf mikołaja :D
Ale, to oni naszemu portalowi wysłali i czy ogólnie gdzieś dali, na jakąś stronkę?? :)) Dobry gest z ich strony... ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dostałem maila, że zycza nam wszystkiego najlepszego, dołaczyli obvrazek i prosili o przekazanie go wam.
Czy komuś jeszcze to słali, nie wiem.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
I od razu morda się cieszy ^^ no to liczę że jak tak dbają o fanów serii to znaczy że na G4 nikt się nie zawiedzie.

Co do samego obrazka to pozytywnie zakręcony jest xD
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Fajnie fajnie, bardzo pomysłowe ;) To miło, że panowie ze Spellbound pamiętają o tak ogromnej rzeszy fanów, jaką są Polacy. Widać, że dbają o kontakty z fanami. Oby nie zapomnieli o nas za szybko ^^

Pozdrawiam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Takie pierdoły cieszą....dopieszczanie Comunity jest ważną częścią strategi marketingowej

TYLKO DO CHOLEY KACPI POMNIEJSZ TA FOTKĘ
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jeśli tak wygląda elf bożonarodzeniowy to jak wygląda sam święty Mikołaj?
Jestem ciekaw czy życzenia napisał im jakiś tłumacz czy w słowniku szukali wszystkich wyrazów :p

Dziękujemy za życzenia :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Miło że dbają o fanów, nawet takim głupim obrazkiem.
Miejmy nadzieję, że nie będą dbać o nasze portfele i zrobią G4 takim cackiem, że nie bedziemy się szczypać i od razu wydamy kasę.
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Bardzo miły gest z ich strony. Jeśli tak bardzo chcą się upodobać to niech G4 będzie hitem i licze na Was :))
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
CYTAT
Miło że dbają o fanów, nawet takim głupim obrazkiem.

Mi tam się obrazek podobał nie wiem jak u was. Jak widać jesteśmy cenionym portalem. Miło z ich strony, że wysłali nam życzenia.
:):):)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Obrazek świetny. Fajny pomysł. Jak widać nawet orkowie obchodzą święta. A ten piękny czas łączy ich choć na chwilę z morami :p. Widać, że Spellbound dba o swoją reputację wśród fanów, co się chwali. Pokazują przez to, że nas nie olewają (przynajmniej oficjalnie).
Czy od razu dostałeś obrazek przetłumaczony na Polski? Bo przed "oraz" nie stawia się przecinka :).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Obraz jest oryginał.
Nie ingerowałem w niego nic, a nic. Też się zdziwiłem, że jest po Polsku.
A co do przecinka przed oraz to można zastosować.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Super pierw patronat nad G3 ZB a potem życzenia świąteczne od Spellbound. Dzieje się u nas dzieje, i dobrze. Miło że pamiętają o swoich fanach. Obrazek całkiem ładny, ork-Mikołaj wymiata a życzenia niby proste ale jak radują człowieka. Może warto by G UP odesłało życzenia, graficy do dzieła, można by stworzy równie ładną kartkę z życzeniami. (Taki luźny pomysł.)
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Ale zamiast orków, buntowncy, najemnicy ) Trzeba im zainponować. ALe kto się tego podejmie ??
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Nie widzę stosownego tematu do składania światecznych życzeń, więc podpiszę się pod życzeniami Spellbounda dla Was ;).

Wszystkiego dobrego. Wesołych świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego nowego roku. Spełnienia marzeń itd. itd. :D.


Pozdrawiam.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ale piękny mikołaj :p Kartka ładnie wykonana, i niezły pomysł z tym orkiem jako mikołaj ^^
Zdziwiło mnie gdy pierwszy raz obejżałem tę kartkę.No no życzenia od Spellbound po polsku ^^ Postarali się.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Świetne :) Bardzo podaba mi się pomysł orka-elfa :p To także zaszczyt zarówno dla polskich fanów, jak i dla naszego portalu.

Ave
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom