Śmieszne sytuacje :D

Status
Zamknięty.

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja zaczełem bawić sie w pana zniszczenia i szłem wolno po mieście ciągle żucając fale śmierci i descz ognia :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Ja kiedyś zrobiłem atak golemów. Po 10 każdego rodzaju. Ponieważ do gildi złodzieji nie mogą wejść to sobie tam poszedłem rozmawiałem z Cassią gdy nagle :shock: spadł na nią golem. Więc uciekłem na powierzchnię do górnego miasta a tam przy bramie nad głową :!: GOLEM :!: :!: :!: . Od tamtego czasu nie wychodzę z gospody dopóki nie sprawdzę czy moje bronie są przystosowane do latających GOLEMÓW.
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Latające Golemy :!: :!:

co ty nie powiesz
coś nie chce mi sie wierzyć,moze to prawda

też sprubuje

Thx 8) 8)
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Śmieszne sytuacje :D

JA przyzwałem jednego wilka w porci który zabił ok 5 osób.
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
kturegoś razu postanowiłem sobie popływać i popłynołem w głąb oceanu i tak płynołem i płynołem aż nagle mnie coś zjadło
laugh.gif
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
jeszcze jedna sytuacja - na dworze irdorath w pewnym momenicie gry statek zostaje zaatakowany przez orków, a my wracamy akurat pod koniec tej bitwy (przyprowadzając Pedra). więc wpadam na statek z bronią w reku zabiłem jednego orka i patrzę jak Bennet tłucze drugiego. Bennet go zabił, ale w czasie walki tak się jakoś dziwnie przesunął, że stał na jednym z dział okrętowych. i gdy chciał wrócić do kuźni to... wyleciał za burtę!!
żeby było zabawniej jak potem znów wróciłem na okręt to on sobie stał przy kuźni...
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Ja jak skakałem z urwiska(obok latarni Jacka)to w locie wpadłem częściowona początek wody i częściowo na piasek.Od tej pory pływałem w piasku.nie dało się z niego wyjść więc wczytałem grę. 8) 8)
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
taa

naj lepsza sytuacja to jak sie do gorna i gestathatha podprowadzi golema to wtedy jest leć adam leć tak samo w zamku i innych miejscach a tak wogóle to dobre z tą dupą trolla i Hagenem (spróbójcie z kodami zamienić sie miejscami z potworem najlepiej cieniostworem to wtedy poszalejecie)
 
A

Anonymous

Guest
Dziwna sytuacja

Będąc na farmie Akila, wdałem się z nim w gadkę. Gdy wybrałem się potem do lasu po zioła, okazało się, że żaden potwór nie zwraca na mnie uwagi!
biggrin.gif
W ten sposób przemierzyłem pół świata i zabiłem tyle potworów,że dostałem 90 punktów nauki. I jak to wyjaśnić? A po drugie: nie bardzo wiem, o co chodzi z tym bagiennym zielem.

PS: Niech łaska Adanosa na was spłynie.
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
mi tez

mi tez sie tak zdarzyło i wiecie nastukałe tyle exp że mogłem w I akcie zabić trolla bez problemu moją ulubioną bronią czyli staryn dobrym kilofem
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Jest taki jeden qest w górniczej dolinie, gdzie trzeba zaprowadzić na przełęcz niejakiego Bilgota. Ide więc sobie z nim, ale trochę się rozpędziłem i zapomniałem o towarzyszu, który najwyraźniej gdzieś po drodze zabłądził. Gdy dotarłem na miejsce i zacząłem się rozglądać w jego poszkiwaniu, nagle zleciał z góry nad przejściem do tamtejszej kopalni i rozpłaszczył mi się pod nogami. Nie wiem czemu ale AI naszych towarzyszy zawsze wywołuje u mnie uśmiech 8)
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
mnie niezle rozbawiło jak puściłem na laresa 2 golemy, ten debil zamiast walczyć to zaczął uciekać i sie utopił!!!
smile.gif
laugh.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ee

lee by sie ucieszył strażnicy latają nad głowami(tak wogóle jest jeden bug a mianowicie ekhem: gdy bierzemy bilgota ze sabą by go odprowadzić to teleportujemy się runą do zamku(lub inną runą z górniczej doliny) idziemy na przełęcz a tam bilgot do nas idzie skaczącz mostu iqest sie wykonał sam)
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
W górniczej dolinie spróbojcie welść za palisadę mówie wam jakbyście chcieli przyłożyć Gornowi Miltenowi lub reszcie bandy to warto tam iść.
A po zabiciu kt€ragoś z nich nic się nie dzieje, bo oni nadal żyją tylko że w Korinis i na przedmieściach. Są tam też dwie dziwne postacie kopaczy??
Ale niewiem po co.
biggrin.gif
biggrin.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
rj

HEee, a ja sobie ide ide i mi zrzuciło gre
smile.gif
. 1 jedyny raz na całe 27 razy przejscia gry
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
Ja miałem fajny motywik zamias płynąc na wyspe to sobie na nią poszedłem bo coś się z wodą stało że mozna było sobbie normaleni chodzić i skakac po dnie
biggrin.gif
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
probowaliscie w gorniczej dolinie zwabic z 30 orkow na tarana i rzucic czar strach (czy jakos tak)-mozna chyba znalezc w tunelu(w grocie za drzwiami) pod klifem hosh paka.
Ciekawie to wyglada jak armia orkow podskakujac na wlasnej broni rozbiega sie w 4 strony swiata
laugh.gif
biggrin.gif
laugh.gif
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
QUOTE kturegoś razu postanowiłem sobie popływać i popłynołem w głąb oceanu i tak płynołem i płynołem aż nagle mnie coś zjadło
laugh.gif


Był to pewnie filmik z morskim smokiem. Też go widziałem.
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
rzuccie czar strach na zwabione do taranu orki a zobaczycie cos ciekawego...
laugh.gif
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
Jak wyszedłem z bartokiem na polowanie i spotkaliśmy orka to mój dzielny przyjaciel zaczął zwiewać!!! Ja za nim a ork na końcu, wbiliśmy sie do miasta i po sprawie
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom