Śmieszne sytuacje :D

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
to

to był potwór morski - (dla innych wodny smok)
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
jak przechodziłem pod takim skalnym mostem (jak sie idzie do gospody) to z góry zaczeły skaskać gobliny , było ich chyba 5 - zbiorowe samobójstwo
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
Wczoraj idę sobie z Bartokiem na polowanie, słonko świeci ptaszek kwili......... .Zabiliśmy jak zwykle cieniostwora i inne ustrojstwa i widzimy z oddali orka.Bartok zamiast strzelać rzucił się na przód.Przebieg może z dwa kroki i zaczął się zapadać(jak w wodzie) aż zniknął zupenie.
No nic wrócę kawałek to może go znajdę....szukam,szukam,szukam-nic.
Myśle i tak load to spróbuje utuc dziada sam,podchodzę a tam ledwo żywy ork i prawie zdrowy Bartok-jak doszedłem to było po wszystkim.
 

guru

New Member
Dołączył
26.9.2004
Posty
10
ja raz jak sobie zwiedzałem mape w jednym miejscu trafiłem na szczura który się zablokował nad przepaścią podszedł do niego jaszczur i zabił się spodając na dół w ten sposób zabiły się cztery jaszczury
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
to ja se kiedyś z muru zamkowego żucięłm kulą ognia i podbiegły tam orki a paladyni i knechty zboirowe samobójstwo i wszyscy do nich tam skach i tylko aaaaaaa aaaaaaaaaaa bo bylo za wysoko
oj biedni paladyni
hehe
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dziwne

Gdy już przeszedłem G1 wpisałem se kod na trolle, które łaziły po całym Nowym Obozie. Gdy już mi się znudziło postanowiłem teleportować się do Starego Obozu. Wychodzę z siedziby Magów Ognia, a tu widzę leżące trupy strażników. :? Magów tak, ale nie strażników - pomyślałem. Odwracam się w lewo i widzę jak niedobitki straży walczą z Trollamiii! DZIWNE :?
 
A

Anonymous

Guest
Moja przygoda byla taka mialem zamiar wybrac sie na polowanie na Wilki zapolowalem spotkalem 2 orki balem sie dalej isc przyszlem doo khorinis był ranek wziolem 8 Zombi 2 czarnych Troluw i 7 armi szkieletuw oni sie zajeli paladynami czekalem 6 minut i nie bylo nikogo w khorninis zostali m paladyni ktorzy niesmiertelni Potem do lorda hagena pogadac paladyni sie rzucili posszedlem na statek zrobilem 2 razy k i bylem na dworze irdorath:)
 
A

Anonymous

Guest
Muj brat widzial wczoraj jak jakis paladyn wyszedl z zamku do orkuw szedl w wprost zabil elite 3 szamanuw i 10 orkuw potem otworzyl brame i cale orki weszly:) a on se izie dalej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom