Zwykłe życie Skazańca W Gd

Status
Zamknięty.

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja bym pewnie został jakąś szychą, może pobiłbym Gomeza i zjał jego miejsce, a potem rządził bym praktycznie całą kolonią. Rozniósł bym Nowy Obóz, a świrków bym zostawił, by mi dostarczali zielsko.
A tak na serio to pewnie zostałbym zwykłym najemnikiem, albo szkodnikiem i starałbym się trzymać zdala od kłopotów. Choć czasami trezba by był coś zajumać z Starego Obozu. Utrzymywałbym się również ze sprzedarzy skór, zębów i pazurów zabijając gady. Myśliwy też nie ma źle.
Może zostałbym świrkiem z sekty któż to wie. Taki guru to miał dobrze.
Ale super bohaterem bym nie chciał być, bo to nudne...
 

Feomatar

Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
33
A ja bym zostal poteznym magiem ktory naucza od 1 do 6 kregu magi i bym mial wiezyczke niedaleko cawalorna bym sobie robil mikstury i bym co jakis czas zagladal do miasta handlowac i bym kogos z was zatrudnil zebyscie mi przynosili mieso piwo itp moze zrobia takie cos przez internet
smile.gif
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Jabym założył kuźnie
biggrin.gif
oraz małą plantacje ''ziół''
cool.gif
, a w wolnych chwilach badał tajniki chemii i próbował uzyskać proch strzelniczy i inne materiały wybuchowe
smile.gif
. Dzięki takiej broni można terroryzować całą Górniczą Dolinę
laugh.gif
, a nawet przejąć władze
cool.gif
. A dzięki pewnym umowom z magami i najlepszymi wojownikami moge stworzyć najsilniejszą armie i czekać jak nasz Bochater zniszczy bariere i wtedy podbije Khorinis
biggrin.gif
. Po pokonaniu paladynów (
biggrin.gif
może i nawet zwerbowaniu kilku
biggrin.gif
) popłyne ich statkiem na kontynent. Ale to już później.
laugh.gif
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Ja mam takie małe skromne marzenie - zostać uczniem u Xardasa. Znalazłbym jakiś sposób zeby dostac sie do jego wieży i przekonac go, aby mnie na ucznia przyjął.

A z takich bardziej przyziemnych marzeń (jeśli wogóle takowe istnieją), chetnie zostałbym łowcą cieniostworów. Te bestie jakoś mi do gustu nie przypadły i chetnie bym je w GD wytępił
tongue.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Heh, fajny temat... Ja bym trafił do GD, to bym pokonał Bullita na samym początku, wziął jego rzeczy i zajął jego miejsce w SO, potem, zrobił bym ruch oporu przeciw gomezowi, i bym go zabił i przejął SO. Potem bym podbij górską fortecę i zrobił bym tam letnie mieszkanko i...., a tak na serio to chciałbym być szkodnikiem, a potem najemnikiem, i pomagać Lee.


Pozdro all
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Wiecie gdzie jest koltlina w G1? Tam gdzie rezem z Diego zabilismy trolla. Bym zebral chetnych ldzi i sie tem osiedlil. Jedni by polowali inni napadali na samotnych podroznych a reszta by zbijala bonki w obozie. Z czasem ufortyfikowali bysmy nasz oboz. A ze blisko do punktu wymiany to bysmy porywali nowo przybylych skazancow do naszego obozu i po jakims czasie bysmy mieli najwiecej ludzi. Zaatakowalbym SO i go przejol, ci co uszli by z zyciem pracowali by jako kopacze w Starej Kopalni, ja bym zasiadl na tronie Gomeza i by eszta toczyla sie tak jak wszyscy wiedza.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Ja chciałbym zostać pustelnikiem żyjącym w głębi lasu i dającym za nalezne opłaty nauczycielem magii. Mógłbym zostać także najemnikiem który usuwałby ludzi tez za nieco mniej skromną opłatą. Oczywiście za to poszukiwałyby mnie obozy, ale kto przebrnie wgłąb lasu. Miałbym oczywiście zawarty sojusz ze zwierzętami i mógłbym im rozkazywać. A temat wyczerpuje szare komórki!
Bravo za pomysł!
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Ja chciałbym zostać myśliwym specjalizującym się nie tylko w myślictwie. Na początku nawiązał bym jak najwięcej kontaktów, a potem odnowiłbym trzecią kopalnię (tę na początku gry zawaloną) i wybudował za mostem przy kopalni swój własny obóz, byłby on mocno chroniony. Odciąłbym wtedy całą kolonię od punktu wymiany. Wybudował bym w obozie wieżę taką jaką ma Xardas i razem bym z nim zarządzał swoją kopalnią i ludzmi. Miałbym przy sobie grupę oddanych mi ludzi: kowala, alchemika, maga i płatnerza. Zbroje w obozie były by koloru żółtego, od koloru zwierząt, na początku zanim bym odbudował kopalnię utrzymywał bym się z myślictwa.Ale to niestety tylko marzenia, chociaż szkoda! Pozdrawiam wszystkich!
 

Chris

New Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
24
Ja bym został mistrzem kowalstwa. Najpierw zamieszkałbym w starym obozie i ulepszał
cienią i strażniką zbroje i miecze. Po zdobyciu odpowiednich środków odbudowałbym bym starą cytadele (tą, w której znajdujemy szamana orków) i w niej zamieszkał. Handlowałbym ze wszystkimi obozami i stworzyłbym Gildie Kowalów.
 

Sado

New Member
Dołączył
11.8.2005
Posty
16
Wolałbym być zwykłym miszkańcem. Byłbym farmerem, chodowałbym owce, piekł chleb, i różne takie. Część towarów sprzedawałbym miastu, drugą część sam bym zjadał, a trzecią odkładał na zimę. Lecz gdyby trafił do Kolonii byłbym neutralny, byłbym myśliwym, rybakiem, drwalem, kowalem, płatnerzem, zawarłbym umowę ze wszystkimi obozami. Oni dawaliby mi jedzenie i materjały, a ja im towar.

Pozdro
tongue.gif
biggrin.gif
laugh.gif
cool.gif
rolleyes.gif
smile.gif
ohmy.gif
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Hmm... Ja chciałbym zostać alchemikiem pracującym w ukryciu, zdala od wszelkiej cywilizacjii. Swoje laboratorium założyłbym w ruinach starego klasztoru (tam gdzie z Gornem zdobywało się kamień ogniskujący). Specjalizowałbym się w magii Guru (zaklęcia typu Urok, Strach, Pirokineza itp.) oraz w wytwarzaniu mikstur szybkości, zręczności, siły i many. Wynająłbym jakiegoś farmera, potem spróbowałbym opętać jego umysł :> i zmusiłbym go do sprzedawania moich mikstur w Starym i Nowym obozie :> (diabelski plan
smile.gif
) . TO chyba wszystko.
pzdr.
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Ja bym był strażnikiem ze Starego Obozu. Ochraniałbym mieszkańców wszystkich obozów przed rozbujnikami i potworami. Mógłbym też szkolić sie w sztuce myślistwa.
Pomagałbym w budowie nowego obozu na terytoriach orków.
A wieczorem pił cole i zajadał sie pizzą.




PS Fajny temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom