Zrzutka Na Pilne Uregulowanie Opłat Za Serwer - Nieobowiązkowa

Status
Zamknięty.

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kochani sytuacja jest trudna i skomplikowana
 
w październiku dzięki waszej pomocy opłaciliśmy serwer na rok,
 
następnie w listopadzie otrzymaliśmy dodatkową fakturę za przekroczony limit transferu - ataki, faktura uregulowana
 
 
niestety w grudniu padliśmy po raz drugi ofiarą jakiś ataków, które zużyły nasz limitowany miesięczny transfer, dosłownie go zeżarły
po przekroczeniu limitu nastąpiło automatyczne dostarczanie transferu,
wczoraj otrzymaliśmy fakturę na kosmiczną kwotę 730zł, którą ciężko będzie uregulować, tym bardziej że termin płatności do 15 stycznia br
 
 

 
poszedł mail do działu płatności z prośbą o częściowe odstąpienie od żądania płatności i rozłożenie pozostałości na raty, oraz mail do działu technicznego o automatyczną blokadę portalu w przypadku przekroczenia limitu - może się to wiązać z kilkudniowymi wyłączeniami portalu do czasu rozwiązania problemu z atakami ale najważniejsze jest to że zapobiegnie to dodatkowym fakturom w przyszłości,
 
niezależnie czy rozłożą płatność na raty, czy część umorzą, to i tak większość (oby nie całość) musimy zapłacić jako portal, a jest to kosmiczna kwota aby opłaciła to jedna czy 2-4 osoby
 
jeśli są osoby, które są wstanie wesprzeć nasz portal to proszę o kontakt na maila do administracji (admin@gothic.org.pl), lub ze mną abym podała niezbędne dane do przelewu
 
nie jest to obowiązkowa zrzutka ale każda złotówka mile widziana
 
dziękuję i pozdrawiam
 
 
jeśli macie jakieś pytania, proszę nie krępować się
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dzięki morcik :*, wysyłam ci dane 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
cały czas czekamy na odp od linuxa,
 
dzięki wam pomocy udało się zebrać już 150zł, dzięki bo jesteście niesamowici :*
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dokładnie morcik :)
 
pieniążki wpływają zarówno od gupków jak i innych dobrych dusz które z gupem dopiero się zapoznają
 
 
najgorsze jest to że nie mamy jeszcze odpowiedzi od linuxa odnośnie płatności jak i automatycznej blokady po przekroczeniu limitu transferu,
obecnie trwają prace na str głównej portalu które mają na celu zabezpieczyć nas przed tego typu atakami pożerającymi transfer, także przepraszam za chwlowy brak strony głównej
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
uwaga uwaga, dostałam odp
 
nie musimy płacić tej faktury, ale przy najbliższym przekroczeniu blokada konta!
poprosiłam o zmianę pakiety z W1GB na W2GB  - koszt 40zł sama to zapłacę, natomiast jeśli dostanę potwierdzenie że ta faktura na 730zł nie obowiazuje to zwracam wam przelane środki,
 
najważniejsze nie mozemy dopuścić do przekroczenia transferu
 
dziekuję wszystkim za przelewy i troskę,bo to tylko dzięki wam gup istnieje!
i kurde jestem taka szczęsliwa że wszystkim bym wycałowała, kocham was  :*
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Zostaw ta kase ode mnie, bedzie na kolejne placenie.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Moją wpłatę też zostaw na przyszłość
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dzięki w imieniu gupa ale zdecydowanie wolę oddać bo zgubię albo zbója zajuma na złoty żwirek ;p, będzie zbiórka w kwietniu na domenę to się przypomnę :D
 
odnoście nie płacenia...
po prostu pan z działu płatności mi odpisał że nie musimy jej płacić, jest taka możliwość, ale skutek to zablokowanie konta w przypadku kolejnego przekroczenia. Faktycznie jest taka możliwość, nawet mają to napisane w FAQ w panelu, specjalnie doczytałam na wszelki wypadek żeby upewnić się czy nie pakuję nas w bagno, dlatego też na wszelki wypadek zmieniłam konto z w1gb na w2gb, dzięki temu mamy nieco więcej transferu, ale nie ma co szaleć. Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu nie odpalimy głównej jeśli nie zrobimy porządku w WP, także no ten tego..., jeśli ktoś z was jest biegły w te klocki, to się ujawniać :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no nam się przyfarciło  :D
 
 to niesamowite, że w tak krótkim czasie, i tak nagle, niespodziewanie potrafiliście zareagować i dokonać przelewu, że na was można liczyć w tak ważnych sprawach gupowych, 
no ja nadal jestem w mega szoku że to tak szybko się udało zorganizować i jeszcze w większym że nam się upiekło :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Też się cieszę, że tak się to skończyło ;) Wierzę mimo wszystko, że gdyby było trzeba, to byśmy uzbierali do 15  kasę !!!
Abi uważaj, z tą zmianą, żeby nam nam nie nakradli jeszcze więcej transferu :D
Teraz tylko zrobić trzeba z tym wszystkim porządek, żeby sytuacja się nie powróżyła i możemy dalej w spokoju nic nie robić na GuP
 
Też mi dużo lżej, trzymajcie się gupki a Abi oddychaj ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wdech wydech wdech wydech....
z wami wszystko się uda :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
przelewy właśnie wykonane, w poniedziałek powinny dotrzeć, dziękuję jeszcze raz że gup dla was nadal ważny :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom