Zrobić komiks....

Status
Zamknięty.

Vonlanthen

New Member
Dołączył
29.12.2004
Posty
19
ja myśle ze ciekawsze to by było a nieżeli film , bo jednak fabuła w gothicu jest długa, w ogóle mozna by było przedstwic myrtne czy kolonie karna w obrazkach
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
morzna by było ale wole filmiki a z resztom niech bendzie tak jak jest tlko wiencej filmików nie z przesdom oczywiści ale filmy bardziej mi sie podobajom
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Zrobić komiks...

Myślę ze jednak lepiej by było zrobić jakiś filmik czy coś w tym stylu , bo przecież komiks musiał by być bardzo długi, przecież sam napisałeś że fabuła jest długa.
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Zły pomysł. W NFSU2 też były komiksy i nie są one zbyt fajne. A jak napisano wcześniej to byłyby bardzo długie,.
 

monry

Przyjaciel G.up
Dołączył
17.12.2004
Posty
52
Zgadzam się. Było już kilka gier w których zamiast filmików były komiksy i jakoś niezbyt mnie się to podobało. Poza tym typowy komiks ma kwestie do czytania a w Gothicu chyba dosyć przy rozmowach się na czytasz :idea:
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
Może by byl fajny ten komiks ale za bardzo drobiazgowa fabuła by była. Hmmmm lepiej by było zrobić komiks o tym co się dzieje na foro to był by ciekawy komiks i historia o magu ognia by była najlepsza hehee
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
69
Myśle że rzeczywiście byłby lepszy filmik niż komiks ale jeśli komiks byłby dobrze dopracowany to mogłobybyć ciekawe.Ale osobiście jestem za filmem.
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Według mnie lepsze są filmiki, pnieważ jest ciekawiej i łatwiej jest coś przedstawić niż na obrazkach. A poza tym komiksy były by baaaaaaaaaaardzo długie :!: :!:
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
34
ZajeFajnie by było zrobić Film o Gothicu 1 i 2 albo przynajmniej komiks zrobić żeby uwiecznić go na obrazkach
smile.gif
( chociarz ja juz pokochałem tą gre jak nie bede miał w co grać to tylko gothic instaluje i kilka tygodni z głowy ) :twisted: :twisted: :twisted:
 

RAX

New Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
27
z tym komiksem to by był świetny pomysł tylko że w niemczech już
zrobili komiks 8) ha trzeba ich szybko dogonić!!
tongue.gif
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
QUOTE grałem w Max Payna i te komiksy mi się nie podobaly.

Ze mną było tak samo.. Te komiksy faktycznie niebyły najlepsze.. Z gothickiem było by podobnie (jak józ wyrzej napisano...) Myśle ze pomysł jest fatalny i oby nikomu nieprzyszło do głowy go realizowac... Popsuł by on osobom kture jeszcze niegrały w gothica spojrzenie na te gre...
 

Lynor

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
52
Całkiem niezłe

Pmysł z komiksem niebyłby wcale głupi. Gdyby wymyślić dobą fabułę to czemu nie, książki na podstawie Diablo, Warcraft i Starcraft są genialne. Ale teraz i tak nikt prawie nie czyta książek ani komiksów.
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
komiks? OK ale zależy jaką kreską np. mi się podoba kreska japońska i amerykańska (marvel). długi? nie bardzo np. jeden tomik komiksu odpowiada 8 odcinkom filmu ( 20 min. każdy) a w drgon ballu to nawet kilkunastu
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Komiksy w grach nie podobają mi się. W NFSU 2 kazdy komiks wyłączałem, podobnie jak w Max Peyne 1 i 2. A w Gothicu dużą rolę odgrywa głos. Można by (a właściwie trzeba) zamieścić głos, ale to nie było by to samo co na filmikach. Jestem za filmikami.
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Komiksom NIE!

Ja tam jestem za filmikami... Komiks... Już to sobie wyobrażam... Pierwszy obrazek: Bezimienny stoi nad Śniącym z uniesionym mieczem.
Drugi obrazek: Tylko napis CIAH!
biggrin.gif


Następny: Napis Srut pierdut, czwarty: spadające kamienie, piąty: wrzeszczący Bezu, szósty: Bezu po kamieniami etc. etc.
tongue.gif
- Gothi
 

Donio15

New Member
Dołączył
18.1.2005
Posty
25
Ja tam wolał bym więcej filmików ciekawsze są powini terz zrobić jeden długi , a tak szczeże mówiąc nie przepadam za komiksami

[ : Czw Sty 20, 2005 3:20 pm ]
Ja tam wolał bym więcej filmików ciekawsze są powini terz zrobić jeden długi , a tak szczeże mówiąc nie przepadam za komiksami :twisted:
 

Innosik

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
16
Mogliby zrobi film kilku cz[ciowy tak jak na przykBad Lord of the Rings tylkop ze byloby wicej czesci:D:D

Innosik [ 6 Posty ]

Kamil Podgórski [ 5 Posty ]

BAN. Pzdr - Gothi
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Ja tam wole filmiki zamiast komiksu pdczas gry natomiast jeśli chodzi komiks czy książka jako dodatek oddzielnie to bardzo proszę
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No ja bym był za tym aby zrobili by filmik o Gothicu ponieważ miał by on wielką oglądalność. Ale komiks też był by super. Ksiązke by się czytało z zapartym tchem. Niech takie cos powstanie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom