znikajaca umiejetnosc

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
jestem w 4rozdziale i tak sobie gram i nagle odczulem ze jakos dziwnie siee walczy i mam problemy z potworkami z ktorymi tych problemow wczesniej niebylo, po jakims czasie skapowalem sie ze mi ubylo kilka pktow z umiejetnosci walki bronia jednoreczna (taka bronia sie posluguje). czy to blad? czy moze cos zrobilem nie tak, a moze to to opetanie od poszukiwaczy ale niewiem jak zprawdzic czy jestem opetany
wink.gif
 
A

Anonymous

Guest
sprawdzic czy jestes opętany to: wystarczy iść do łóżka i sie na jakis czas położyc np.odpoczywac do rana czy do północy obojętne :wink: i po odpoczynku będzie pisało jak jestes opętany to "nocne zmary nie pozwalają ci należycie wypocząć" a jak zdrowy to sam wiesz. A co do problemu z bronia to może zdjołeś broń która ci dodawała kilka punktów lub jakis amulet sam dokońca ie wiem ale sprawdź
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja kiedyś miałem że się nauczyłem posługiwać bronią jednoręczną do 70% a po pewnym czasie miałem znowu 60% :?
sad.gif
:cry:
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Powiem tak.Moze nosisz miecz który Odejmuje ci umiejetenosci walka Jednoręczna i dlatego gorzej ci sie walczy.A co do sily zrecznosci itp do rzeczywiscie moze zdjąles jakies Amulety pierscienie jak ktos wyzej napisal.
smile.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Powiem tak.Moze nosisz miecz który Odejmuje ci umiejetenosci walka Jednoręczna i dlatego gorzej ci sie walczy.A co do sily zrecznosci itp do rzeczywiscie moze zdjąles jakies Amulety pierscienie jak ktos wyzej napisal.
smile.gif


Raczej nie miałem takiej broni bo walczyłem Szponem Beliara a o ile wiem on nie daje żadnej kary w posługiwaniu się bronią.
 
A

Anonymous

Guest
jestem w 4rozdziale i tak sobie gram i nagle odczulem ze jakos dziwnie siee walczy i mam problemy z potworkami z ktorymi tych problemow wczesniej niebylo, po jakims czasie skapowalem sie ze mi ubylo kilka pktow z umiejetnosci walki bronia jednoreczna (taka bronia sie posluguje). czy to blad? czy moze cos zrobilem nie tak, a moze to to opetanie od poszukiwaczy ale niewiem jak zprawdzic czy jestem opetany
wink.gif
mam identyczny problem mialem juz ponad 40% walki bronia jednoreczna i tez odczulem roznice, po kilku godzinach grania wlaczylem panel umiejetnosci i co zobaczymem? ze poslugiwanie sie bronia jednorecznom mam tylko 2%
ohmy.gif
to mnie troche zmieszalo i dalem sobie spokoj z gothic-iem
byc moze jest to wina zadel krwiopijcow ktore uzywalem
 
A

Anonymous

Guest
co do cech typu sila, zrecznosc itp to mam wszystko w porzadku, jedynie o 10pkt spadla mi zdolnosc waliki bronia jednoreczna a posluguje sie "dobrym mieczem poltorarecznym" niekojaze zeby pisalo w jego cechach cos o karze jakiej kolwiek.
 

Tomicard

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
8
Ja miałem to samo tylko po zamianie w potworka (bodajże był to wtedy ścierwojad) zmieniała mi sie broń na gorszą ... no i stracilem umiejętności(broń jedno ręczna).
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Mi coś takiego sie nie przydażyło naszczęście. Ale mi sie wydaje że to wina tego że zdjeliście jakiś pierścień albo amulet. Może poprostu mieliście założony pierścień który trzeba oddać temu piratowi(Malcolm albo jakoś) oddaliście i dlatego wam spadło
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Ja takich problemów nie mam jak znikające punkty ale mam lepszy zart. Gdy zakladam pierscien sily co daj +3 i sciongam i zakladam tak kilka razy i pozom sily mi podskakuje
biggrin.gif


Tak się dzieje jedynie po wpisaniu Marvin - Glifion
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE Ja takich problemów nie mam jak znikające punkty ale mam lepszy zart. Gdy zakladam pierscien sily co daj +3 i sciongam i zakladam tak kilka razy i pozom sily mi podskakuje
biggrin.gif

No niestety tak też jest. W sumie daje taki sam efekt jak gra na kodach. A do tematu to nie spotkałem się z czymś takim jak odejmowanie punktów umiejętności, niezły bug...
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
To jest bug gry ja uzywalem noza na wilki, ale potem zminlem na palke z kolcami i przemienilem sie w smoczego zebacza jak sie odmienilem to mialem zalozony nuz na wilki i 7% umiejetnosci walki bronia 1H, i tak 3 razy obecnie mam 1% walki 1H.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

QUOTE To jest bug gry ja uzywalem noza na wilki, ale potem zminlem na palke z kolcami i przemienilem sie w smoczego zebacza jak sie odmienilem to mialem zalozony nuz na wilki i 7% umiejetnosci walki bronia 1H, i tak 3 razy obecnie mam 1% walki 1H.

Sprawdzałem to. Wpisałem marvin i to co mowisz to prawda. Nie wpisalem marvinu i to nie działa.
Pozatym Istnieję dwa gatunki broni, te co dodają pkt. umiejetnosci poslugiwania sie bronia i te co odejmują. Ale te umiejętności nie są na stałe.
Np. Mamy 60% poslugiwania sie jednoręczną. Wk.ładamy broń np. o nazwie "Pała Adanosa" i dodaje nam 5% i mamy 65%. Ale gdy "Pałę" zdejmiemy i bedziemy nosic "Laske Ulthara" (nie smiac sie
tongue.gif
jest taka broń
tongue.gif
) to umiejetnosc spada spowrotem do 60%. Wszelkie tego typu bugi (np.ten z pasem) uaktywniają się jak wpiszecie MARVIN!! A jak chcecie to grajcie na marvinie. Czasami są takie bugi ze bedziecie musili grac od początku (np.znikanie wszytskich NPC z Khorinis). Wiem bo czasamoi wpisywalem sobie w GOthic II marvin zeby szybciej podrózować (wiecie, stara sztuczka z F8 ). Noi zniknęły mi wszytkie NPC i potwory
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Jednoręczne bronie

Kiedyś nauczyłem sie walki bronią jednoręczną na 70%.
A kiedy wziołem szpon Beliara zaczeło mi ubywać tej umiejętności, aż spadła poniżej zera.(to sie nazywa prze.....walone).

[ : Sro Lut 23, 2005 5:58 pm ]
Kiedyś nauczyłem sie walki bronią jednoręczną na 70%.
A kiedy wziołem szpon Beliara zaczeło mi ubywać tej umiejętności, aż spadła poniżej zera.(to sie nazywa prze.....walone :evil: ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom