Znikający Ludzie

Status
Zamknięty.

naros1988

New Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
2
Witam nie wiem jak mam zakończyć tą misje.
Wg poradnika trzeba porozmawiać ze Skipem,zbić Dextera i porozmawiać z ludźmi kto kogo szuka.
Zrobiłem to wszystko oprócz jednej rzeczy a mianowicie, jestem strażnikiem miejskim gdy jestem na farmie Onara muszę porozmawiać z Cordem ale on nie chce ze mną gadać jak mam zdobyć informacje że Cord szuka patricka??

Proszę o pomoc
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
powinienes przeczytac list ktory mial dexter i isc zdac raport Vatrasowi.
 

naros1988

New Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
2
Zrobiłem tak jak pisze Najemnik@ ale nic to mi nie zmieniło jak zaczynam rozmawiać z Vatrasem to mam takie rzeczy do wyboru :
1. Powiedz mi więcej o wodnym kręgu
2. co do zaginionych ludzi...
i jakieś nieistotne inne 3 dialogi

Co mam zrobić dalej ??
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
CYTAT(naros1988 @ 19-07-2008, 21:22) index.php?act=findpost&pid=189863
Zrobiłem tak jak pisze Najemnik@ ale nic to mi nie zmieniło jak zaczynam rozmawiać z Vatrasem to mam takie rzeczy do wyboru :
1. Powiedz mi więcej o wodnym kręgu
2. co do zaginionych ludzi...
i jakieś nieistotne inne 3 dialogi

Co mam zrobić dalej ??


Spytam jeszcze raz.. czy napewno zalatwiles Dextera pokazales "rozkazy kruka" gregowi, i je przeczytales ?
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
A więc tak pogadaj z tymi ludzmi, aby zarobic dodatkowe punkty i wpisy w dzienniku : Garvell szuka Mont'yego, Nadia szuka Luci, Cord szuka Patrica, Akil szuka Telbora i Tonaka, Bengar szuka Pardosa, Farim szuka Williama a Thorben szuka Elvricha. Udaj się do Kardifa i pomów z nim w sprawie tych zaginionych następnie idz do Halvora a następnie do Coragona który zleci ci pójście do Hakona udaj się do niego a da ci zadanie Joe (Nie jest to zadanie powiązane ze zadaniem ale jak chcesz je wypełnic musisz znac umiejętnośc kradzieży kieszonkowej no i ukradnij na wszelki wypadek od Pabla Rangara i Pecka któryś z nich ma klucz do wieży która jest koło Vatrasa tam będzie Joe) a następnie wskocz do wody i płyń prawo wzdłuż wybrzeża będzie tam Skip ( Lepiej miec mapę całej wyspy) zaznaczy ci gdzie jest Dexter przywódca bandytów i jeśli pomogłeś Gregowi w odnalezieniu jego skarbów pomoże ci. Udaj się do niego i pogadaj następnie pokonaj go i zabierz list który musisz przeczytac a następnie udaj się z tym do Vatrasa.


O a na temat twego pytania zadanie owe dostajesz gdy poprosisz Laresa o pomoc w przyłączeniu do najemników a on nakaże pogadac z Cordem i wtedy poprosi cię o zapytanie się Dextera. W przeciwnym razie jako strażnik miejski lub mag ognia nie będziesz mogł z nim na ten temat pogadac. Ale nie przejmuj się nie będzię konieczne gadanie z nim no nie zarobisz tylko jakiś 50 PD. A Najemnik@ nie ma racji.


PROSZE O ZAMKNIECIE TEMATU
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom