Znamy Logo Dodatku!

Status
Zamknięty.

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
thG3_Goetterdaemmerung.jpg

CYTAT
JoWood pokazał niemieckie logo dodatku trzeciej części Gothica pt. Zapomniani Bogowie. Jest to zwyczajne oznaczenie Gothica 3 z dodatkowym napisem Goetterdaemmerung, co jest niemieckim podtytułem rozszerzenia. Całość prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze. Polska wersją loga będzie wyglądać prawdopodobnie tak samo.


Dzisiaj na stronie ukazał się taki news (mojego autorstwa! ^_^). Co myślicie o logu? Podoba wam się? Może nie? Co o nim sądzicie?

Moim zdaniem logo jest takie jak Gothica 3, z dodanym napisem. Potwierdza się zasada, że szapnerska grafika, z milionem efektów i modnymi napisami, którą tworzyło się parę godzin nie musi być lepsze od prostej zwyczajnej roboty. Ja jestem zadowolony, że logo Gothic 3 Zapomniani Bogowie tak wygląda, jest proste i ukazuje to, co ważne.


Zapraszam do dyskusji o logu. :]


Pozdrawiam, Crisis.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Omg xD. Logo jak każde inne xD. Białe tło, do tego napis ''gothic 3'' i jeszcze ''Goetterdaemmerung''. Szczerze mówiąc to nie ma się co podobać ;]. Jak ktoś powiedział, nie oceniaj ksiązki po okładce (w tym przypadku po logu ;p). Dla mnie to jest takie nijakie. Jak wspomniałem wcześniej - nie ma się co podobać.. Wiąże jednak dobre nadzieje z dodatkiem..
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Blah, liczyłem, że być może będzie logo+tło, może zmienione menu czy coś takiego... Coś, co by mogło powiedzieć cokolwiek więcej o samej grze.

No, ale tak, jak powiedział AS - nie ma się co podobać :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Niestety nie postarali sie za dużo :)
Dodali napis i ot całe logo. Miejmy nadzieje, że większy wysiłek postawili na stworzenie reszty dodatku, niż na sam napis. :)
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Logo proste i bez żadnych fajerwerków, może mogliby się bardziej postarać ale według mnie nie ma takiej potrzeby. Sama gra zdecyduje o wartości producentów.

POZDRAWIAM
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie potraficie dostrzec piękna skromności. Ja wolę takie coś, niż mazidła z kupą niepotrzebnych bajerów (jeżeli chodzi o logo gry). Wpada w oko i łatwe do zapamiętania. No i to jest chyba wyraz podtrzymania klimatu G3 w grze. Czy to dobrze? Zobaczymy.
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Znajac zycie panowie i panie z JoWood jeszcze zmienia nie raz logo ''Goetterdaemmerung''. I w cale bym sie nie obrazila bo faktycznie takie nijakie. Juz nie o wypasne grafiki wokol napisu mi chodzi, ale o "to cos" co by kojarzylo sie i mowilo o dodatku do gry.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Po polsku na pewno będzie inaczej, bo "Goetterdaemmerung" (jak tu się robi umlauty?) Niemcom na pewno się będzie z czymś kojarzyło, nam jednak nijako. No cóż, logo jak logo, zwykły napis. Nie ma na co narzekać i czym się podniecać. Mam nadzieję, że gra będzie dobra.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
No no! logo prezentuje sie nie zle ale i tak tak mogli wiecej nad nim popracowac. Ale przeciez o nie logo chodzi tylko zeby stworzyli dobra gre bez zadnych bugow i błedow. Mam tylko nadzieje ze sie nie zawiedziemy co do dodatku do Gothic3. Bo logo jescze nic nie znaczy! Wazna jest zawartosc :)
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
a jakie wy chcielibyście mieć logo :lol: .Nieważne jest logo ważna jest fabuła, o czym gra będzie opowiadać a nie logo. Co z tego że logo będzie piękne jeżeli gra miałaby być mierna?
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Nic szczegolnie ciekawego tu nie ma logo jest zwykłe mogli by troche polepszyc ale ale czy gra jest fajna decyduje zawartośc niej a nie nawet najpiękniejsze logo
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Slabe dosyc, dochodzi tylko pod spodem tytul reszta ta sama. W nocy kruka przynajmniej kolor zmienili i krztalt xD
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mnie tam to logo wisi i powiewa.jest jakie jest,proste,ładne,takie jak od G3 tylko z drobnym dodatkiem.Takie jak być powinno przy dodatku.Co z tego że mogli nawalić grafy i efektów,zmieniłoby to coś??No może jak ktoś siedzi i godzinami lampi się w okładkę gry to może i tak.Ja chciałbym tylko żeby gra była ładnie dopracowana.Niech te kilkanaście godzin które mieliby przeznaczyć na projektowanie nowego loga,przeznaczą na beta-testy.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
W sumie zmiana loga by inteligentna nie byla. Gothic 3 kojarzy się z takim logiem wiec po co zmieniać znak czegoś co dobrze sie sprzedaje?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Logo jak logo, skromne, ale treściwe. Po co mają napchać jakiś durnych świecidełek skoro jest dobrze, a wielu ludziom nie podobają się takie kicze ? Uważam, że logo jest bardzo dobre.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Jak zadawnych lat logo gothica xD Fajne ale to mnie najmniej obchodzi w grze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom